öğretmen ekim anneleri ne zaman izine ayrılcazz..

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve mhrmh tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : mhrmh
  1. mhrmh

mhrmh her canlı bir mucizeee Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar çok sinir oluyorum ..şimdi iki haftamız yanacak mı bizim...zaten tatildeyiz..nasıl ayrılcaz doğum iznine....benım beklenen tarihim 10 ekim...bi de bişey daha sorcam...biz eğitim ödeneklerimizi alabilecekmiyiz acaba....hani izinli oluyoruz ya ..bi de vermezlermiş...

2. 6 Ağustos 2009
  3. zeze26

zeze26 günışığımsın,tek günışığı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de aynı durumdayım..salı günü doktoruma sordum doğum öncesi 5 haftayı doğum sonrasına aktaramıyomuşum..seminerlere gitmeyi düşünüyodum,böyle onlunca vazgeçtim
    32.haftayı bekliyorum..bi okula uğrıycam bakalım izne ayrılabilir miyim yoksa izin almak için 1 eylülü mü bekliycem..

benim sezeryan olacak..beklenme doğum tarihim 12 ekim ama 4-5-6 ekim gibi alırız dedi doktor..sezeryanla doğumlara 3 ay heyet raporu veriyolarmış,ona sevindim:)

eğitim ödenekleri benim de kafamı kurcalıyo inşallah alabiliriz:Saruboceq:

4. 6 Ağustos 2009
  5. sudenaz63

sudenaz63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya benımde dogum tarıhım 29 ekım acaba ben ne zaman ayrılmalıyım semınerere gıtmeyı dusunuyorum ama okula hıc baslamam sanırım

6. 23 Ağustos 2009
  7. tezel

tezel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim de doğum tarihim 10 ekim.19 eylüle kadar çalışmayı düşünüyorum

8. 23 Ağustos 2009
  9. Zeos

Zeos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben geçen sene eylül ayında dogum yaptım yaz tatilinde olmama ragmen dogum iznimi aktarmıştım.bulundugunuz meb den mebe degişiyor benim milli eğtimde sorun çıkmamıştı.umarım aktarırsınız iznleri

10. 23 Ağustos 2009
  11. Zeos

Zeos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    eğitin ödeneginide alıyosunuz merak etmeyin..ben almıştım.4 eylülde dogum yapmıştım

12. 23 Ağustos 2009
  13. xdreamflowerx

xdreamflowerx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zeos sana bişi sormak istiyrm, kafamı çok kurcalayan bi durum var bu izinle ilgili. Ben izinde olduğum halde 32. haftam dolduğu için dr izne ayırdı, yani boşu boşuna 10 gün önceden doğum iznim başlamış oldu.Doğum ekim başı gibi olacak Allah' ın izniyle. Sen eylül başında yapmışsın, sen nasıl kullandın iznini? Sen de benm gibi yaz tatilinde mi kullandın dğm iznini?
    Şimdiden teşekkürler...

14. 23 Ağustos 2009
  15. im35ren

im35ren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar.benimde doğumum 6ekim.ben çalışabilir raporumu aldım.18eylüle kadar çalışcam.5 hafta olmasada 3 haftayı aktarcam doğumdan sonraya.1 eylülde başlıyorum 18 eylülde izne ayrılcam.bence alın çaşılabilir raporlarınız.3hafta 3haftadır.

16. 25 Ağustos 2009
  17. emkasa

emkasa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim doğumumda ekim sonu.sezeryan olacak.doğumu memleketim Hatay da yapacam.eşim askerde olduğu için ve 2 yaşında oğlum olduğu için Erzuruma gitmek zor olacak. bende 32. haftamda 10 eylül de izne ayrılacam. ama seminer dönemi rapor alacam sağlık ocağından 10 günlük rapor alsam ve bunu erzurum mem e fakslasam yeterli olur heralde değil mi?

18. 26 Ağustos 2009
  19. mhrmh

mhrmh her canlı bir mucizeee Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaa kızlarr bilen biri yardımcı olsaaa...ben şimdi 33.haftamdayım.34 de doğum iznine ayrılsam,yani 1 eylülde doğumumda 10 ekim gibi inşllhh,raporu nasıl neye göre alcam...kaç hafta doğum öncesi alcam...offfff anlamıyorum ben bu işiii yaaaaaa..kime sorsak ki....kaç haftamı doğum sonrasına aktarcam....