Öğretmenin doğum izni ve planlama

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve komagene tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : komagene
  1. komagene

komagene Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bua ay ilk defa bebek denedik ve ALLAHIM nasip etmedi,bundan sonraki aylarda denemeyi düşünüyoruz ancak doğum izni yaza geleceği için izinler boşa gidecek sizce bunu düşünmeli miyim?yoksa RABBİMİN takdiri hayırlı bir zamnda olsun deyip denemelere devam etsem?herkes planladığı için kafam karıştı ama hayırlısı :sm_confused:

2. 18 Ekim 2010
  3. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım kesinlikle allaha bırak...o ol derse olacak zaten...bizim elimizde olan hiç bişey yok

4. 18 Ekim 2010
  5. komagene

komagene Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    çok doğru söylüyorsun bnmde düşüncem o yönde idi ama bebek dogduktan sonra çok zorlanırsın bırakmak zor olur izinini ona göre ayarla dedikleri için karıştım birzbilmiyorumkismile

6. 18 Ekim 2010
  7. esindirim

esindirim AGGHHEHHOGRE Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat versin benim iki gebeliğimde süpr zamanda olmuştu fakat kaybettim geçe sebebi pıhtılaşmaymış ama hayırlısını dile ama ister istemez hesap yapıyo insan:)

8. 18 Ekim 2010
  9. yyagmurr

yyagmurr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayarlanabiliyosa ayarla:) bende bi sürü plan yapmıştım şu ay olsun bu ay olsun diye sonra farkettim ki benim elimde olan bişey değil bu. ne yaparsan yap vakti gelmediyse olmuyor biz tam umudu kestik tedaviye başladık süpriz bi şekilde hamile olduğumu öğrendim. benim istediğim zamanda iyiki olmamış çünkü hamileliğimin ilk ayları çook zor geçti o zamanlar da yaz tatiline denk geldi. şu an 6 aylık hamileyim ama hala riskli bi gebelik yaşıyorum maalesef :KK43: ayrıca iş konusunda ben ayarlasam kesinlikle bu kadar iyi ayarlayamazdım diyorum. bence sen istiyorsan bebek yapmaya karar verdiysen korunmayı bırak ve Allah'a dua et hayırlı vakitte gelsin bebeğin.

10. 18 Ekim 2010
  11. gunslinger

gunslinger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    benim de aynı konu kafama takılıyor ..eşimde bu ay olmazsa ara verelim tatile gelmesin dedi..ama bilmiyorum nasıl olması gerektiğini..kafam karıştı eşim de bana bırakıyor aslında ben ne dersem o yöne kayıyor..Rabbim doğru kararlar verdirsin bize inşallah:)

12. 18 Ekim 2010
  13. mse121822

mse121822 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende öyle ayralamalar yaptım ama doğumum yaza rastladı.kızımı temmuz ayında dünyaya getirdim...hesapladığın zamanda olmuyor..

14. 18 Ekim 2010
  15. komagene

komagene Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar haklısınız kafamda bi fikir oluştu ben hayırlısıyla bebişimi bekleyim plan yapmıyım ALLAHIM herkesin gönlüne göre versin

16. 18 Ekim 2010
  17. lithium84

lithium84 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım fikre varmışsın zaten ama ben de öğretmenim eşimle 2.dönemi tamamen izinde geçiricek şekilde ayarladık bebek planını ama maalesef 6 aydır bebiş yok.bence allaha bırak..şimdiden denemelere başla

18. 18 Ekim 2010
  19. bsbirkin

bsbirkin Oglum abi olur insallah.. Üye

Beğenildi:
    1.029
    Ödül Puanları:
    123
    aynen öyle yap cnm çünkü planla olcak bişey değil bu rabbim ne zmn isterse o zmn olcak ben plan yapmamıştım ama çok şükür bebeğim çok güzel bi zmnda doğacak 2.dönemi kapatıcam kısmetse inş senin içinde hayırlı bi zamana denk gelir