Öğretmenler günü

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve göz_yaşım tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : göz_yaşım
  1. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

arkadaslat öğretmenime hediye aldim üzerine güsel bir not yazmak sitiyorum böyle samimi bir not ögretmenimle aramda abla kardes ilişkisi gibi oakdar samimiyiz yardim ederseniz sevinirim internetten bulamadımdaa.s.

2. 24 Kasım 2008
  3. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108

Degerli hocam,

Dünyanin en kutsal görevlerinden birtanesini yapmakta oldugunuz ve bize ögrettikleriniz icin size tesekkür ederim/size minnettarim.

ögretmenler gününüz kutlu olsun..

gibi birsey-tatlicadiarzu-

4. 24 Kasım 2008
  5. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

saol cnm ilgin icin cok tsk ederim ...

6. 24 Kasım 2008
  7. Elis

Elis Guest

valla ne yazman gerektigini bilmiyorum ama ben sadece sizi cok seviyorum yazardim,,,,

bu manaylada ilk once kendi ogretmenimin MEDIHA AKKUS(taniyan varsa bana ulasirsa sevinirim)ve daha sonra burdaki ve tum ogretmenlerin ogretmenler gunu kutlu olsun,,,,a.s.a.s.a.s.

8. 24 Kasım 2008
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.669
    Ödül Puanları:
    163
    Bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım. Yaşları ne olursa olsun saygıyla ve hürmetle ellerinden öperim. Eğitmek ve topluma faydalı insanlar yetiştirmek her yiğidin harcı değildir.
    Ben olsam hediyeye şu notu koyardım: Sevgili öğretmenim, emeğiniz ve sevginiz için çok teşekkür eder, öğretmenler gününüzü kutlarım.