OHT Peptide 3 adlı nemlendirci kremi kullanan var mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Diamant tarafından 17 Mart 2008 başlatılmıştır.

17 Mart 2008
    Konu Sahibi : Diamant
  1. Diamant

Diamant Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,
    OHT Peptide 3 adlı kremi kullananlar varsa aranızda acaba bana işe yarayıp yaramadığını yazabilirler mi? Bu krem Nükhet Duru'nun kremi olarak da biliniyor.
    Biraz pahalı bir krem ama dendiği bigi mucizeler yaratıyorsa annem kullanmak istiyor. Sizin de görüşleriniz almak istedim yerimseniben

2. 19 Mart 2008
  3. florya

florya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben aldım. dr.a danıştım yaşım genç olmasına rağmen sadece ifade kırışıklığı oluşabilecek kısımlara sürmem için tavsiye etti. çok düzenli kullanmıyorum. ama kesinlikle iyi bir krem. kokusuz, çabuk emilen bir krem. fakat oht peptide bir nemlendirici değil diye biliyorum. aldığım eczanede çalışan kişi(tam bilgi sahibi mi bilemiyorum)cildi kurutabileceğini ve bir nemlendiriciye de ihtiyaç duyabileceğimi söylemişti. ben 2 ürün birden kullanmıyorum tabi. bu konuyu netten araştır istersen. fiyatına gelince keşke daha ucuz olsa ama kalitesi piyasadaki hiçbir ürünle kıyaslanamaz.

4. 6 Nisan 2008
  5. siyah ve beyazxixm

siyah ve beyazxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım ben oht peptite kremini kullandım göz altı için olanını hiç bir işe yaramıyor asla,boşa para vermeyin

6. 7 Nisan 2008
  7. Ferzane

Ferzane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım anneme kremini adım çok memnun yüzünü oldukça toparladı :) ben de göz kremini, yenileyici serumunu ve peelingini kullanıyorum güzeller ben de memnunum ama dediğin gibi fiyatları yüksek biraz .