oht peptide3 kullanan var mı??

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve ay_sun tarafından 25 Ocak 2007 başlatılmıştır.

25 Ocak 2007
    Konu Sahibi : ay_sun
  1. ay_sun

ay_sun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Şu sıralara mucize krem diye öyle sık bahsediliyorki..Almayı düşünüyorum.aranızda kullanan varmı???

Ekli Dosyalar:

2. 26 Ocak 2007
  3. **SU**

**SU** çocukta yaparım kariyerde Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    aysuncum ... ben temizleme sütü olarak roc 3 in 1 , tonik hassas ciltler için tonik ve OHP peptide 3 nemlendirici kullanıyorum yaklaşık 3 haftadır. İlk hafta değil ama sonraki haftalar etkisini çok çok iyi gösterdi. Ben çok memnunum sana ve diğerarkadaşlara tafsiye ediyorum fiyatı 290 ytl. duyrulur.....

4. 26 Ocak 2007
  5. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106

canım bende kumpir gibi temzileme sütünü ve nemlendiricisini kullanıyorum çok memnunum

6. 28 Ocak 2007
  7. woomeen

woomeen Guest

sadece palavra paranı çöpe atmak istiyorsan bilemem hala taksitlerini ödüyorum , arkadaşım italyaya gitmişti pazarda 10 EUR satılıyormuş :1shok: yaa nüket duru kullanıyormuş diye bende aldım ama sonra kadını yakından gorunce anladım:1no2: ayrıca botoksluymuş...

8. 31 Ocak 2007
  9. ay_sun

ay_sun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yazını okuyunca şok oldum :)) Nükhet Duru çok bahsediyordu çok etkili reklamalrında heleki 10 eur şok şok.Teşekkür ederim canım dikkate alıcam

10. 6 Şubat 2007
  11. woomeen

woomeen Guest

dejavu'nun dudak dolgunlastırıcısını aldım , dıgerlerınden cok farklı şu ana kadar en etkilisi diyebılırım. dudak konturunu belırgınlestırıyor ve en onemlısı dıger kullandıklarıma gore en uzun surelı dolgunlugu koruyor ... bu ugurda çook para harcadım :1yes2: ama su ana kadar ki en basarılı tespitim.. dene derim...biraz dıgerlerıne gore bıraz pahalı ama en azından ışe yarıyor

12. 6 Şubat 2007
  13. woomeen

woomeen Guest

dejavu'nun dudak dolgunlastırıcısını aldım , dıgerlerınden cok farklı şu ana kadar en etkilisi diyebılırım. dudak konturunu belırgınlestırıyor ve en onemlısı dıger kullandıklarıma gore en uzun surelı dolgunlugu koruyor ... bu ugurda çook para harcadım ama su ana kadar ki en basarılı tespitim.. dene derim...biraz dıgerlerıne gore bıraz pahalı ama en azından ışe yarıyor

14. 9 Şubat 2007
  15. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Ben sally hansenda kullandım ama geçici dolgunluk veriyor yani sürdüğün anda ama sonrasında geçiyor ama oht peptite 3 bir aydır sürüyorum dudaktaki çizgileri azaltıp dudağa dolgunluk veriyor ama günde 3 kere sürülmesi gerekiyor diğer markalardan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum bir ara city lips kullandım o hiçbir işe yaramadı eğer dudak için bir ürün alacaksan oht peptite 3dudak dolgunlaştırıcıyı tavsiye ederim.

16. 9 Şubat 2007
  17. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bu dejavuda anlık dolgunluk verenlerdenmi?

18. 9 Şubat 2007
  19. mertece

mertece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım....
    Bende bu ürünü kullandım yani Nükhet Duru çok reklamını yaptı ama ben faydasını göremedim.Paranızı çöpe atmayın derim ben....:1no2: