ok abuk sinirleniyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dixgxdem tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : dixgxdem
  1. dixgxdem

dixgxdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşimin ailesi görmek dahi istemiyorum çünkü 3yıl birlikte oturduk ve yapmadıklarını bırakmadılar şuanda evim ayrı fakat herşeye karışıyorlar bunu uygun bir dille eşimede anlattım fakat olan biten ne varsa görmemezlikten geliyor şuanda 19 aylık bi bebeğim var herşeye çok çabuk sinirleniyorum bazen kendimi tutamıyorum ona bile kızıyorum eşimle sürekli tartışmalarımız var ve ben bundan sıkıldım artık huzurlu olmak istiyorum bukadar sinir stres beni çok yıprattı ne yapabilirim farklı çözüm yollarınız varmı yardımlarınızı bekliyorum

2. 18 Ekim 2009
  3. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    biraz daha sakin olmaya çalışmalısın
    ani çıkışlardan düşünmeden konusmalardan vazgeçmelısın
    tmm belkı haklı olabilirsin ama kendını yıpratmana gerek yok

4. 18 Ekim 2009
  5. dixgxdem

dixgxdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    artık öyle bir psikoloji yerleşmiş ki üstüme engel olamıyorum ben sustukça onlar daha çok üstüme geliyorlar ve bu hep böyle olacak gibi hissediyorum

6. 18 Ekim 2009
  7. akasya26

akasya26 Guest

daha çok eşinizin ailesinin size karışmasından mı , yoksa bu duruma eşinizin duyarsızlığından mı huzursuzsunuz ?
    mesela ne oluyor da karışıyorlar, siz neden bundan rahatsız oluyorsunuz ?
    eşinizin duyarsızlığı, sizi niçin sinirlendiriyor ?

bu durumlara sıkıldığınız için mi artık çok çabur sinirlenir oldunuz

eşinizle sürekli tartışmalarınız da belirgin bir sorun var mı, yoksa sinirli olduğunuz için normal zamanda sinirlenmeyeceklerinize de mi sinirlenir oldunuz
    aslında belki de siz eşinizle tartışmıyorsunuz.. öfkenizi sık sık sebep bularak çıkartmak istiyorsunuz..
    eşiniz sizin öfkenizi çıkartmanıza aracı oluyor ister istemez...
    olabilir..

sürekli stres içerisinde olmak sinirlerinizi yıpratır,, elbette öfkeli olursunuz..

8. 18 Ekim 2009
  9. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    ınsanlar zamanın yıpratmasından dolayı cok cabuk parlar hale gelebılır mutlu olacagınız ne varsa yapmaya calısın

10. 18 Ekim 2009
  11. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    seni çok iyi anlayabiliyorum canım. Ben de normalde hiç sinirli biri değildim. Evlendim, evlendiğim ilk günden beri eşimin annesi ve bekar ablası evimize ve bize her konuda karışıyorlar. Eşim de onları her koşulda haklı bulup toz kondurmuyor. Bu durumlara sessiz kalmak, her şeyi yutmak sinirlerimi çok yıprattı şimdi ben de ani çıkışlar yapıp sinirlenebiliyorum. Seni çok çok iyi anlıyorum. Allah sabır versin demekten başka bir şey gelmiyor şuan elimden çünkü gelse önce kendime faydam olacak ama maalesefffff :KK43:(((

12. 18 Ekim 2009
  13. Buucuuu

Buucuuu Benim tatlı tüçük yumurtam ☺ Üye

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    113
    Canım kolay değil tabi olanlar. Eşinin ailesi ve eşinin bu konuda tutum ve davranışlarına sinirlenmen normal ama senin bir bebeğin var. ılk olarak onu düşünmelisin. Bence kendi kendini telkinlerde bulun. Hatta konusunu bile açma. Yada eşinle adam akıllı son kez bi konuş. Dile getir herşeyi. Rahatlatıcı bitki çaylarından içebilrisin mesela..

14. 18 Ekim 2009
  15. yalnizkatip

yalnizkatip kocişimi çok seviyorummm, Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence kendine bi iş bul kendi ayaklarının üzerinde dur böylece kimse sana bi şey diyemez karışamazda karışırlarsa da yapıştırırsın lafı... diğer türlü hiç bir şekilde huzur bulunmaz ki ... ama kendi paranı kazanmak bi şeyler yapmak çok güzel özgüven tavan yapıyor ve kimsenin bi şey demeye hakkı olmuyor

16. 18 Ekim 2009
  17. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim eger kendin bas edemiyorsan br pisikologa git bakalim doktor ne diyecek,

18. 18 Ekim 2009
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    uzagaaa gittttttttt uzagaaaaaaaaaa

onlardan uzaklaşıp biraz sakinleşip boşalman lazım

bu arada onların yaptıkları iyiliklerin üstüe yoğunlaşmalısın