ok byk bir sorunum var. Ne yapacam? ok ktym :(((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve huysuzvetatlikiz tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : huysuzvetatlikiz
  1. huysuzvetatlikiz

huysuzvetatlikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar çok büyük bi derdim var nolur yardımcı olun. erkek arkadaşımın eski kız arkadaşının ailesi erkek arkadaşımı evlenmesi yönünde tehdit ediyorlar.kızımızla evlenmessen başına geleceklerden sorumlu deeğiliz diyorlar.erkek arkadşım çok kötü durumda sinirden üzüntüden bazen ya onlar katil olacak ya ben diyor . çok korkuyorum :KK43:(
    kız erkek arkadaşımla geçmişte baya bişeyler yaşamışlar (cinsellik anlamında ) o yüzden erkek arkadaşımın babası bile namus meselesi evlneceksin diyormuş.kızla telefonda konuşmuş msjlaşmıştık yazdan önce .çünkü erkek arkadaşımın tel.ini çaldırmıştı . ben de gece o uyurken gizlice aradım .kız arkadaşı olduğumu söyledim kıza. kız agladı o benle beraber dedi.megerse kız yalancının tekiymiş.üni zamanında bitmiş ilişkilkeri aslında ama erkek arkadaşımın yakasından bi türlü düşmemiş.kız şimdi o msjlaşmalarımızı kendi ailesine ve benimkinin ailesine okutuyormuş.napıcam ben şimdi bi akıl verin nolur mafoldumben senağlama

2. 3 Ekim 2009
  3. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    geçmişi pis erkekten hayır gelmiyo. salla gitsin derim, uğraşılmaz.
    o kız demekki evlenicem diyip beraber oldu, erkek arkadaşın da bunu önemsemedi bastı gitti.
    yok ben beğenmedim bu adamı.

4. 3 Ekim 2009
  5. asgd

asgd Guest

zor bir durum ne denır bılmem cok ozur dılıyorumda ne kadra salak bı kız o kızda töbe ya.madem bu kadar onemlıydı nıye ızın verdın bastan gıtmesıne yada o ıgrenclıgı yaptın aılene cocugun aılesıne anlatıp ınsanları kendınden utanmadan sogutuyosun sımdı onlar evlenseler mutlu mu olucaklar ALLAH ım ya.ee kızın aılesıne ayrılma sebebplerını herseyın kızı ıstegıyle oldugunu vs soylemedıynızmı bırde baktınız olmuyo erkek arkadasının nısanlı evlenmek uzere oldugunu falan soyleyın soylesın aılesı kısa zamnda evlılık dusunuyomusunuz bılmıyorumda ne bılım canım ya bılemedım.bide şöyle bır durum var erkek arkadasına ne kadar guvenıyosun boyle bır durumun senın basına gelmeyecegı ne malum ıyı dusun ufakta olsa bı suphen varsa arkana bıle bakma

6. 3 Ekim 2009
  7. huysuzvetatlikiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    offf.. kızın tek derdi affedersiniz kızlığını kurtarabilmek.. yoksa umrunda değil. bana tel.de bak özlem kaç kurtul ben mecburum yoksa mahvoluum evlenmessem dedi kendi agzıyla ama kaydetmediğim için msjları veye sesi ( kahretsin o anki sersemlikle akıl edemedim ) kanıtlayamıyorum. kız yalancı pisliğin teki off ya senağlama

8. 3 Ekim 2009
  9. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    December'e aynen katiliyorum.
    Madem evlenmeyecekmis ne diye kizin kanina girmis
    Tamam sonu illede evlilikle bitecek diye birsey yok ama ben bu durumda erkek arkadasini
    haksiz olarak görüyorum. Yarin öbürgün böyle birseyin senin basina gelmeyecegide muamma..
    Ayrilabiliyorsan ayril bence..Birak gitsin..

10. 3 Ekim 2009
  11. asgd

asgd Guest

canım tek derdı o olsa ıdı aılesıne durumu yansıtmazdı gıder dıktırırdı vs .işte bılmıyorum ALLAH yardımcınız olsun

12. 3 Ekim 2009
  13. oOopitipiti

oOopitipiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet kız baya aptallık etmiş , peki sence erkek arkadaşında hiç suç yokmu?
    bence bi sakin kafayla düşün ve sorgula bunu canım...

14. 3 Ekim 2009
  15. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Sevenleri ayırma bence:))

16. 3 Ekim 2009
  17. huysuzvetatlikiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erkek arkadaşım o kıza en başta gerçek aşık olarak beraber olduğunu kızın peşinde askından dolayı sürekli koştuğunu bana ifade etmişti çok zaman önce. dürüstçe ifade etti. ama dedi söylediği yalanlar beni kendinden giderek soğuttu ve sevgim giderek tükendi dedi. eğer onu hala sevsem şu an zaten evlenmiş olurduk seninle birlikte olmazdım dedi.offff...

18. 3 Ekim 2009
  19. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asıl suclu senın erkek arkaasın
    hatta sen tel acıp ben kız arkadasıyım dedıgınde bu kız aglamıs demı?
    demek sevıyor ve demek cocuk ona ben senden ayrıldım bıle dememıs muhtemelen
    kızım asıl ortada bı kandırılan varsa sensın bana kalırsa

ayrıca erkek arkadasın dıger kızı da evlenıcem senle deyıp beraber olmustur boyle
    haysıyetsız erkeklerden hayır gelmez ve senın erkek arkadasın da benım
    gözume hııııc
    hos gorunmedı ınan bana bır an once kurtul yoksa senın basına da aynıları gelebılır.