ok derdim var ok...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bursaakrep tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

14 Ekim 2009
    Konu Sahibi : bursaakrep
  1. bursaakrep

bursaakrep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar mrb bende içimdekini yazayım bari bi teselli veren olur:KK43: bakın ben 5 senedir biriyle birlikteyim geçen sene aralık ayında sözlendik nerdeyse bi sene olcak nişan lafı yapılmadı bide üstüne sözlüm okuyo daha skere gidecek ben önce askerliğini yapmasını istedim ondan sonra istediğin kadar okursun dedim ama ailesi oku diye tutturdu buda özelliklede dedesi istio diye okudu 2 yıllık bitirmişti zaten 4 e tammalıyo şimi hala ben ona okucam dediği zaman pişman olcaksın dedim noldu bi sene sınıfta kaldı bırak git askere dedim yok dinlemedi sonra tekrar devam etti ve tek dersten kaldı geçecek askere gidecek diye düşünürken o sınav sonuçlarını gördüğümde bütün dünyam yıkıldı resmen ve 3 senemiz çöpe gitti yine devam ediyo tek dersi verip askere gidecek inş. kısa dönme yapacak bu sefer ben istiorum çünkü imi okulu bıraksa bile daha geç gelecek böle en azından yanımda ama çok üzülüorum çok nişan da bakalım ne zaman konuşulacak biz kendimizce tarih belirledik ama aileler de bi konuşsa ii olur artık yoksa ben çıldırcam delikafadulden

2. 14 Ekim 2009
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bu çocuk daha okulunu bitrmemiş işi gücü yok askerliğini yapmamış sen neye güvenip bunla sözlenmeye kalkıştınki canım yaa

4. 14 Ekim 2009
  5. kirmizicilek16

kirmizicilek16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    bursa akrepcim senin bu durumlarına çok üzülen ve yakından bilen benim inanki senin kadar üzülüyorum hep aileler neden cocuklarının hayatalarını kendi isteklrine göre yönlendirmeye çalışırlar.işi var missa cım sadece okul bitmesi gerekiyor şuan 2 yıldır bir yerde pazarlama görevinde çalışıyor ama işteee aksilikler canım arkadaşımın peşini birakmadı

6. 14 Ekim 2009
  7. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok acele ettiğinizi düşünüyorum. ilk önce okulunu bitirsin askerliğini yapsın,bir de iş bulsun ondan sonra

nişan düğün düşünün bence.

8. 14 Ekim 2009
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ya canım sen sözleneceginde ve 5 senelik geçmişinizde sevgilinin okulunu askerligini biliyordun........
    şimdi neden sorun ediyorsun.......
    okulunu bitirecek tabiki askere gitcek.........
    daha sen beklerken cok sorunlarda cıkıcak......işti yok evlilikti..........
    tamam sözlenmişin iyi hoş ama birazda gelecegi düşünerek adım atmak lazım ki sorunlar çıkmasın yada......
    çıkan sorunlar çözülsün........
    sen zaten baştan herşeye evet demişin........

10. 14 Ekim 2009
  11. kirmizicilek16

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    acele mi acaba canımmm??? bilmiyorum ya:bbo:

12. 14 Ekim 2009
  13. bursaakrep

bursaakrep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    işi var çalışıo 3 senedir acele diosunuzda kızlar 24 üme giriorum bu ay sonuda planladığımız gibi gitmediği için uzadı aslında bazen pişmanım

14. 14 Ekim 2009
  15. kirmizicilek16

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    siz sözlenirken bu ihtimaller göz önünde değildi ki okul hemen bitecek gözü ile bakıldı sonra 5 ay askerlik ve düğün olacaktı ama olmadı senin moralini bozan da nişan konusu bence:çok üzgünüm:

16. 14 Ekim 2009
  17. areen

areen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    113
    CANIM SENıNLE AYNI ŞEYı YAŞIYORUM... ve bu durum çok rahatsız ediyordu beni, ve erkek arkadaşımla 1 yıl ayrı kaldık ama şimdi tekrar başladık tek dersten oda uzattı okulunu 1 yıl sonra askere gidecek ama onsuz 1 yılımı düşündükçe evlenmek için 2 yıl daha beklemek hiç umrumda olmuyor.........

seninle özel olarakta görüşmek isterim............
    öptm çok sonsuz mutluklar diliyorum...........

18. 14 Ekim 2009
  19. bursaakrep

bursaakrep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet hepsini biliodum ama bu kadar uzucanı bilmiodum biz oıkul bittikten sonra ös zyapacaktık askere gitmedne nişan gelince de düğün ama ailesi devam diye tutturunca aksadı herşey söz yaptık bitecek die planşladık askere gitmeden nişan sonra düğün olur die söz yaptık am yine olmadı neler yaşadığımı bilemezsiniz ben, en çok bunaltan atraftan gelen sözler oldu ki kimseye kulak asmayan biriyken bu hale geldim