ok gerginim

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve mor_salkim tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mor_salkim
  1. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya hanımlar bende şöyle bir durum var geceleri uyrken dişleimi çok sıkıyorum hadi onu gectim bi insan uyurken gözlerini sıkı sıkı yumarak uyurmu normal kapatırsın demi gözünü, bense sıkı sıkı bastıra bastıra yumuyorum ööle uykuya geçiyorum elimde deil hadi bunuda gectim uyurken elleri yumruk vaziyette sıkarak uyurmu bi insan yaa ne yapacagım bilmiorummm neden bööleyim kalktıgımda yorgun kalkıyorum ellerim gözerim çenem acıyor ne etsem bilemirum yaaa

2. 7 Eylül 2009
  3. zuzu88

zuzu88 Kuş konuşsa uçarmıydı? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bnmde dişlerim ağrır sıkmaktan...

4. 7 Eylül 2009
  5. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu kadarcıkmı yorum var kıslar temponuz düşmüş sanrm yokmu içinizde psikloji okuyan psikolog olan falan cidden cok kötü durumdayım yaa sürekli bu gerginlikten omuzlarım tutuluo basıl agrıyo omuzlarım agrıo ne edecem ben

6. 7 Eylül 2009
  7. fenomen

fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım bi psikiyatra görün tahminim o sana bi zanax falan verir rahatlarsın:KK66:

8. 7 Eylül 2009
  9. endulus34

endulus34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.767
    Ödül Puanları:
    163
    canım sana nasıl anlatsam bilmiyorum,düşlerimi gırcıtdatmıyorum,ama dişlerimi kitliyorum,hatta 3 kere dilimi bi keresi çok ağır şiddetli idi,dilim ezmişim,bir acıyla uyandım,az daha dilim kopuyodu,seni anlıyorum,ama sakın ilaç kullanma,rahatlamaya çalış,yürüyüş,dua,namaz..