ok heycanlym sayl gn abuk geer:( Pazartesi gn Ameliyat

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve zayca tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : zayca
  1. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarr ya çok heycanlıyım pztsı gunu amelıyat olcam çok sabırsızlanıorum smdiden:eek:

2. 20 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

merak etme cnm bir bakmıssın olmus bitmiss hic korkma, önemli olan karar vermektii

4. 20 Mayıs 2009
  5. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canm ya:KK43: çok heycanlıyım nasıl zormu sen oldunmu ebrucum amelıyat

6. 21 Mayıs 2009
  7. Gamzei

Gamzei Guest

cnm ben bi ay önce oldum,sıkıntılı oluyo nefes alamamak 4-5 gun ama agrı sıfır.korkma işte ne güzel bi burnun olucak :)

8. 21 Mayıs 2009
  9. masummasal

masummasal Guest

o zaman sana şimdiden geçmiş olsun,inşallah herşey istediğin gibi olur,e o kadar heyecanda olsun zaten a.s.

10. 21 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

cnm benim bir hafta oluyor ameliyat olalı, ilk gün biraz sıkıntı cekiyorsun, yanlıs anlama agrın sızın olmuyor sadece agızdan nefes almaya alısmak biraz sıkıyor seni, ilk gün alısıyorsun zaten, ertesi gün de morluk sislik olabilecegi en üst seviyeye cıkıyor ki o da kisiye göre degisiyor bazılarında hic olmuyor bile yapısal bir sey bende oldu, ama ikinci günden sonra her sey yoluna giriyor sen alısıyorsun, sislik morluk azalıyor, agrı sızı yok zaten, ameliyatta da bir gözünü kapıyorsun bir de acıyorsun zaten bir sey anlamıyorsun, korkma canım ameliyattan Allahın izniyle bir sey olmaz

12. 21 Mayıs 2009
  13. pelhin

pelhin Guest

hayırlı olsun arkadasım sımdıden gecmıs olsun,bende olalı hem gogus hem burun oldum 4 yıl olacak :) 4 5 gun ıste ıdare eder snr kalkarsın gezmeye baslarsın.Yanı cabucak gelıp gecıyor.

14. 21 Mayıs 2009
  15. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok tesekkur ederım kızlar uyuyamıyorum neredeyse düşün düşün sizde böle söleyınce içim rahat edıo daha rahat oluorum bakalm neler yasıcam tek tek anlatırım sıze resımde eklıcem hayırlısıyla bı zor gunlerı atlatıyımda

16. 22 Mayıs 2009
  17. ank32

ank32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    cok geçmiş olsun arkadaşım 1 hafta buz koymayı ihmal etme şişlikler ve morluklar için iyi geliyor.sağlıcakla kal

18. 22 Mayıs 2009
  19. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teskkür ederim canım evet doktor sölesın bana söyle söyle yapcaksın dıye bende ona göre uygulama yaparım ben korkarım dokunamam kı:/