ok istiyordum ama bu kadar abuk tahmin etmiyordum

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve beknur tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : beknur
  1. beknur

beknur uğur böceğim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar bende hamiletim..çok mutluyum...ama endişelerimde çok fazla...
    Benim tiroid problemim var çok uzun yıllardır tedavi görüyorum kontrol altında..
    Ve 2 yıllık evliyim eşimle ben bebek yapmaya karar verdik..bu isteiğim %50 si bebeğim olsun diye, %50 si ise tiroid sorunum olduğu için ve ablam çok uzun zaman sonra hamile kadı ve 2 düşük yaptığı için hamile kalamam diye, bakalım benimde çocuğum olurmu diye korkumdan istedim..Ve eşime dedimki ilk denemede sonuç sağlıklı olsak dahi %20...onun için biz şimdiden başlıyalım Allah nezaman verirse dedim..Rabbim büyük işte hemen verdi çok şükür...Ama şimdi gerçek sıkıntılarla yüzleşince endişeleniyorum..Benim eşim Araştırma Görevlisi Doktorasını yapıyo ve daha askere gitmedi nezaman gidiceği de belli değil...işte en büyük sıkıntım da bu:KK43:((

2. 22 Temmuz 2009
  3. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    olsun cnm hi bişeyi dert etme
    herşeydebir hayır vardır
    tebrik ederim cnm kucağına almak naisp olur inş.

4. 22 Temmuz 2009
  5. loneliness

loneliness Rabbime şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    anlıyorum canım da keşke bekleseydiniz madem biraz daha. askerlik büyük proplem. millet askerliğini yapmamış insanla evlenmiyor bile. biz de eşimle nişanlandık, öyle askere gitti.

6. 22 Temmuz 2009
  7. beknur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Saolun tşk ederim..Dedim ya beklememiz birazda yersiz..Çünkü nezaman askere gideceği belli değil..Belli olmayan birşey için beklemeyi yersiz buldum açıkçası...en erken seneye gidebilir gelicek 2011 ben hamile kalıcam en erken 2012 de anne olabilirim bu da çok muamma bi zaman..

Ay amannn içim sıkıldı valla bu bi risk şans oyunu gibi bikere o riske girdik Allah neler çıkartır karşıma yaşayıp görücez..
    Şimdi 2 duam var sağlıklı bir evlat, diğeri de eşimin yakın biryerde askerliğini yapması :KK70:DD

8. 22 Temmuz 2009
  9. cananyasin

cananyasin Guest

canım allah gonlune gore versın umarım duaların kabul olur bebişinde hayırlı olsun ıyı bı hamılelık donemı gecırmen dılegıyle

10. 22 Temmuz 2009
  11. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    eee sorun degıl doktora 4 sene suruyor uzatmalarla 5 ı tatmlayabılırsınız
    veya yurtsdısı acceptans bulabılırsenız sorun olmaz yurt dısında belırlıbır sure kalanların askerlıgı 1 ay oluyor
    zaten esın doktora yapan bırısı ıse onuda askerde ona gore verıyorlar sımdı bunları dusunup stres yapma

12. 22 Temmuz 2009
  13. beknur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Herkese çok tşk ederim içimi rahatlattığınız için ama tırtıl kelebek sana ayrıca çok teşekkür ederim..İşte bunları duymaya çok ihtiyacım vardı :)
    Saolasın..Allah herkesin gönlüne göre versin...

14. 22 Temmuz 2009
  15. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bence şuan gebeliğinin tadını çıkarın,zaman neler getirir bilinmezkii...sağlıklı bi 9 ay dilerim.

16. 23 Temmuz 2009
  17. beknur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok tşk ederim serife80..bende öle yapmayı istiyorum..Eşimde bunları kafana takma zaman ne çıkarır karşımıza bilinmez diyor..Hayat sürprizlerle dolu bebeğimin bana büyük bir sürpriz olduğu gibi :)

18. 23 Temmuz 2009
  19. sudeninannesi

sudeninannesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benım bizde eşimle askere gitmeden evlendik ve 4 sene bekledıkten sonra bebek yaptık . keşke diyorum daha önceden yapsaydıkta şimdi ne guzel 4-5 yaşlarında olacaktı.lütfen şimdi bunları düşünme bir güzel uzan ve keyfini çıkar hamişliğinin eninde sonunda olacaktı değilmi? allahım sağlıklı sıhhatli sonuna erdirsin canım:Saruboceq: