ok kt....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve BebisKoM88 tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : BebisKoM88
  1. BebisKoM88

BebisKoM88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar cok kötüsünüz vallah bakip bakip yorum yapmadan cikiyorsunuz
    ask olsun size:kızgın::kızgın:

2. 18 Ağustos 2009
  3. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    ınsan konu hakkında bir fikri olmayınca, yada bilmediği bir konu hakkında yanlış yorum yapmak istemeyipte yazmayınca kötümü oluyor???
    O zaman ben kötüyüm eğer kötülük buysa yaşasın kötülük...

4. 18 Ağustos 2009
  5. BebisKoM88

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zor bi soru sormadim ki sadece hediye ne alabilirim bi fikir verin dedim

6. 18 Ağustos 2009
  7. EU2

EU2 Guest

bir konu yokki neye yorum yapcaz anlamadım bişey

8. 18 Ağustos 2009
  9. BebisKoM88

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    daha önce yazmistim esimin dogum günü cok kararsizim ne alabilirim diye mafoldumben

10. 18 Ağustos 2009
  11. yagmursimla

yagmursimla canım çok sıkılıyooor!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben okumamıştım ama cüzdan yada deri çanta alabilirsin kullanırsa tabi.lacoste tişört olabilir.sandalet olabilir

12. 18 Ağustos 2009
  13. sinem_44

sinem_44 Polyanna Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Gömlek yada parfümde olabilir canım

14. 18 Ağustos 2009
  15. BebisKoM88

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet bende parfüm düsünüyorum bide yukarda arkadas yazmisti gül felan belki onlarida yapabilirim kafamda planlar yapiyorum bakalim hayirlisi :eek:

16. 18 Ağustos 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Evinizin koridorunun zeminine mumluklar yerleştir. 2-3 tane mumluk da yatak odasına koyun. Mumlukların ortasına güller serpiştir, gülleri tek tek yere ser. Peş peşe sıralanan güller, yatak odasına kadar yerleştir. Yatak odasındaki gülleri, yatağınıza kalp şeklinde koy eşin kişi eve geldiğinde, koridordaki mum ışığı arasındaki gülleri görecek ve heyecanlanacak. Güller, koridorun devamında yatak odasına doğru devam edecek. eşin için heyecanlı bekleyiş başlamış olacak. Yatak odasına girdiğinde, mum ışığında bir kalp bir kağıtta ya da kartta ‘SENİ SEVİYORUM’ yazılı olacak..

YADA

Eşine o gün eve geç geleceğinizi söyleyin; fakat eve erken saatte gidip hazırlıklara başlay. Öncelikle onun en çok sevdiği yemekleri yap. Yemek yapmak senin için zor veya yeterli vaktin yok ise, onun sevdiği yiyecekleri dışarıdan alabilirsin. Sonra eşinegüzel, şık bir masa hazırla. Odada da değişiklikler yapabilirsin. Etrafta küçük şirin süsler, balonlar ve zarif bir çerçeveye, sizin aşkınızı içeren bir fotoğraf yerleştirebilirsin. Eşini odanın her köşesinde şaşırtman, mutlu etmen daha özel olacaktır. Masanıza mumlukları koymayı unutma. Duvarlara kalp şeklinde kesip üzerine sevgi sözcüklerini yazdığınız kartonları as. Yerlere gül yaprakları serpiştir. Odanızı onun hiç tahmin edemeyeceği kadar farklı ve romantik kıl. Masanızın ortasına da küçük bir pasta koy. Eşiniz gelmeden kendinle ilgilenmeyi de ihmal etme, çok şık ol. Eşin eve girdiğinde, onu kapı aralığından takip et. Aynı zamanda sessizce, ortak müziğinizi kasetçalarda yada cdçalarda ayarla ve yavaş yavaş müziğin sesini aç. O sırada eşin müziği dinleyecek, senin yanınıza gelecektir. Tam o anda mumları yak, eşin içeri girdiğinde de doğum gününü ya da özel gününüzü onun gözlerinin içine bakarak kutla. Eşin, özenerek hazırladığın odanızda seninnle dans edecektir. Aman ha, mumları üflemeyi unutmayın! Tabii aldığın hediyeyi vermeyi de...

18. 18 Ağustos 2009
  19. BebisKoM88

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ay bende heycanlandim canim cok sagol yerimseniben