ok ktym:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve my_baby tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : my_baby
  1. my_baby

my_baby masumdum..artık ürkeğim:( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar geçenlerde konu açmıştım eşim arkadaşlık sitesine üye olmuş diye..onun sonrasında beni ikna edip öyle bişey yapmadığına inandırdı inanmasam da inanmış göründüm..çünkü ayrılmayacaksam üstelemeyektim ama tabi o günden beri hep soğuk davranıyorum ister istemez affedemiyorum kendi içimde ama bu sefer adam hem suçlu hem güçlü bana ona surat yaptığım için kızıyo..suçumu kabul edeyim kendimi affettireyim yok..üstüne ben senin bu triplerini çekemem diyo..o günden sonra geçen sabah 6 da eve geldi internet kafede çalışıyo bu arada..bi arkadaşıyla dertleşmişler güya..sonra dün gece yine 3 te geldi normalde 12 de işi bitiyo ama hep bi bahanesi var..ve ben yine ciddi anlamda şüpheleniyorum iş yerine gidince yüzüme bakmıyo beni ordan hemen göndermeye çalışıyo çok acayip davranıyo..ben gidecem diyorum kızıyo üste çıkıyo ama bana hiç yakın değil..nasıl açığa çıkarıcam yine bişeyler yapıyo kesin msn şifresini bulmaya çalışıyorum olmuyo kafayı yiyecem:uhm:

2. 6 Ağustos 2009
  3. ozlemvetatlicadi

ozlemvetatlicadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle huzursuzluk ortamını kaldırmalısın bence aradan,bu şekilde bi yere varamazsın.Herşey yolundaymış gibi davran ona senin şüphelendiğini bilmesin böylece kapana kıstırman daha da kolylaşır zaten şu an da bişiler yapabileceğinden şüpheleniyordur tedbirlidir.Biraz sakinleşip ona her zamanki gibi davranıp bi kaç gün sonrada atağa geçmelisin çaktırmadan.Evinizde ki bilgisayardan da msn ini açıyor mu?

4. 6 Ağustos 2009
  5. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bence hıc kaale alma sen de o surat yapıyor dıye yaklasma.Ben esımle tartısırdım ben haklı olmama ragmen ben surat yapıyorum dıye o da yapardı sonra ben dayanamaz OZUR DILERDIM.su an kendıme bıle sasıyorum.Artık ne yapıyorum bılıyormusun hıc kaale almıyorum gereklı ıhtıyac zamanlarında konusuyorum sonra kendısı duzelıyor.

6. 6 Ağustos 2009
  7. my_baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayır burda kaydolduğunu biliyo açmıyo ama kendi laptopundan açıyo ona da şifre koymuş dosyalarıma falan giremiyorum hem girsem de şifreyi bulamam ki?

8. 6 Ağustos 2009
  9. ozlemvetatlicadi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım o zaman bu sakladığı şeyi öğrenmen biraz zor.En iyisi güzelce al karşına konuş msninin şifresini istiyorum ne var ne gizliyorsun öğrenmek istiyorum de.Gizlemiyorum derse de o zaman neden şifresini vermiyor.Bu işi konuşarak çözmelisin sanırım.Peki telefonlarını da saklıyormu?

10. 6 Ağustos 2009
  11. my_baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben onun gizli adresini öğrendim ama o o adresin kendinin olduğunu kabul etmiyor o nedenle istesem de öyle bir adresim yok ki diyecek..asla kabul etmiyo telefonlarını sakalmıyo ama başka bi numarası varmış onu da öğrendim ama onu da kapattırmış benim öğrendiğimi anlayınca ispat edemiyorum adam gizli istihbarat gibi çalışıyo..

12. 6 Ağustos 2009
  13. ozlemvetatlicadi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hımmm çok uyanık anlaşılan.Peki yeni msn adresi alarak o bildiğin adresi ekleyerek başkasıymış gibi konuşmayı denesen.

14. 6 Ağustos 2009
  15. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ayrılmayacagım için afettmiş gibi yapıyorum dediklerine inandım demişin.........
    o zaman sende somurtma yada soguk davranma.........
    belki senin soguk davranmam onu dışarıya itiyor........

16. 6 Ağustos 2009
  17. my_baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    onu dayaptım ama bu aralar çok açık verdiği açain ben olabileceğimi düşünerek kabul etmiyo..kendi haline bırakacağım ama salak yerine konmak istemiyorum yaa..

18. 6 Ağustos 2009
  19. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Eşin Arkadaşlık sitesine kendine sevgili Bulmak ıçin Üye Olmuş..
    Ve sen affetmişsin.
    Şimdi elinden olmadan soğuk davranıyosun ki haklısın..
    Bence hiç konuşma bile
    Ne hali varsa görsün...Hatta boşuyabiliyorsan Boşa.
    Zaten ınternet cafede çalışıyormuş.
    Tüm gün neler yapıyodur Allahj bilir:)