ok kuru Salar iin

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve opheliaaa tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : opheliaaa
  1. opheliaaa

opheliaaa mademoiselle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim saçlarım okadar kuru okadar kuru ki hiçbirişlem görmemesine rağmen kuruluktan uzamıyor sürekli uçları kırılıyor her ay kestiriyorum abartısız ama bir ayda biryıl kesilmemiş gibi oluyor sanki bir ay yıkamasan yağlanmayacak. revigenin saç temizleme yağını aldım onu kullanıyorum saç kremi kullanıyorum nemliyken uçlarına serum sürüyorum yine kuru yine kuru. lütfen bana şu saçlarımı yağlandırmak nemlendirmek için nbişey söyleyinnnn lütfennnnnnn:çok üzgünüm:

2. 21 Şubat 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim cok su ic coook su ic valla benim de o kadar cok kuru ben artik rhatsiz olup normal el kremimi sac uclarima yediriyorum bazen.
    jojoba yagini uclarina yediriyorum bazen de ama ben de cozum bulabilmis degilim.

4. 21 Şubat 2009
  5. opheliaaa

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aaa olabilir canım ben pek su içmem içeyim bakalım gün içinde çokca belki faydası olur.çok teşekkür ederim canım.

6. 22 Şubat 2009
  7. *toprak*

*toprak* ölümden başkası yalan... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende kuru saçlarımdan çok çektim üstelik saç derisinde oluşan kabuklanmalar hepsi kuruluktan oluyordu üstelik günde 5 litreye yakın su içen biriyim
    birgün kuaförüm schwarzkopf bonacure acil kurtarma saç bakım serisini önerdi önce almak istemedim çok pahalıydı öyle çok şampuan denemiştim ki hepsini toplasam neler neler alınmazdı :bbo:
    ve bonacure şampuan saç bakım maskesi ve de kırık uç önleyiciyi aldım şimdi saçlarım yağlanmaya bile başladı ama bu ürünler sadece ilgili kuaförlerde satılıyor maalesef
    şimdilik memnunum her ne kadar saç diplerimde kabuklanmalar tamamen bitmese de saçlarım ipek gibi yerimseniben

8. 22 Şubat 2009
  9. opheliaaa

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gercekten mi canım harıka peki nekadar mesela bu tüm set fiyat olarak. bide mesela kuaförlerde falanmı bulunur canım

Son düzenleme: 22 Şubat 2009
  10. 22 Şubat 2009
  11. *toprak*

*toprak* ölümden başkası yalan... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben şampuan+saç maskesi+kırık önleyiciyi 211 liraya aldım eğer ürünlerin tümünün fiyatlarını incelemek istersen google da ferhat kuaför diye aratıp o siteye girersen tüm ürünleri görürsün sadece nette orası satış yapıyor hem fiyatları görmüş olursun ve sana yakın hangi kuaförde olduğunu öğrenmek için ürünün markasının sitesine girebilirsin canım yerimseniben

12. 22 Şubat 2009
  13. opheliaaa

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim canım bakıyorum şimdia.s.

14. 3 Mart 2009
  15. selinist

selinist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Revigenin repensil formunu kullanıyorsanız çok iyi sonuç alırsınız kısa süre sonra, hatta şimdi bir de saç kremi var piyasada ikisi birlikte kullanıldığında hem kırıkları onarıyor hem de çok kimyasal işlem görmüş saç tellerini nemlendiriyor. Ben çok ilgileniyorum bu tarz ürünlerle en son Revigen'de karar kıldım. Uzun süredir Repensil kullanıyorum hatta arada saçıma iyice masaj yapıp bekletiyorum bir de Revigen Follicure kullanıyorum haftada bir-iki kez, kullanımı binbir çeşit yağı karıştırmaktan çok daha pratik ve süper sonuç veriyor.

16. 3 Mart 2009
  17. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    saçlarını yıkadıktan sonra nemliyken eline bi parça badem yağı al, avucunun içinde dağıt, sonra da uçlara sür, sonra azıcık kurutma makinesini tut ki saç emsin, ama tam kurutma. kendi kendine kurusun bırak. montagne jeunesse diye bi marka var, harika saç maskeleri var, migros ve watsonlarda bulabilirsin. bi dene bence, ben çok memnun kaldım, hot oil treatment i öneririm. bi de Türkiyede var mı bilmiyorum ama schwartzkoph un asia beauty serumu var, küçük şeffaf bi şişede, o da çok iyi. hem de bunlar çok pahalı şeyler değil, ve gerçekten işe yarıyorlar. su içmek saç derini nemlendirir ama saç uçlarına bi etkisi olmaz, saç uçları için dıştan bakım yapman lazım, belki saçı ağırlaştıracak ama yağ kullanmaktan başka çözüm yok, tabi bi de turplu su,hem parlatıyor, hem yumuşatıyor hem de uzatıyor.

18. 4 Mart 2009
  19. caylan

caylan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    turplu su nasıl yapılıyor acaba gerçekten faydası varmı kuruluğua...sanki daha çok kurutur gibi geliyor...:icecream: