ok pimanm kurtulamyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve letmelive tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : letmelive
  1. letmelive

letmelive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o kadar hata yapmısım ki...o kadar hata dolu seyler...geri alamayacgım ve bir türlü başa cıkamadıgım seyler..ilişkilerim oldu gercekten sevdigim gercekten öylesine olmayan...severek biiler paylaştım hep..sevdigim için paylaştım...erkek arkadasım beni terk etti..sebep ben cok sey yasamısım..onla ne yaptıysam ondan oncekilerle de yapmısım ve bunu yediremedigini söyledi..tamam kabul ediyorum bi erkek için zor olmalı ama o yaparken bunları hiç düşünmüyodu..sonucta o da elimi tuttu,öptü sarıldı..yaparken bişi demedi sonra sonra koydu..bunu anlayamıyorum işte..ve simdi ben cok pişmanım bu zamana kadar ne yaptıysam ..hele de o bunları yüzüme vurunca yıkıldım.. dedim gercekten bu kadar basit bi kızmıyım ben..? nasıl kaldırcam bunları? nası bas edicem simdi? onu gectim artık yaptıklarımın verdigi vicdan azabı ve gunah beni öldürüyo..çok pişmanım çok..sanki sürekli karsıma cıkıcak bu benim..bir sey yiyemiyorum içemiyorum.hayat umrumda deil...arasın die telefna bakıyorum durmadan..telim calmadı iki gundur ne arayınım var ne soranım...o da beni seviyodu..yani hissediyodum bunu ama bu kadar gecmişi takıp dert edip beni bi köşeye atcak kadar mı koyar insana..onu da anlamaya calısıyorum ama ben onun yaptıgını yapmazdım diyorum..sevgi her seyiyle kabullenmek degilmidir..bu arada okuduklarınızdan sonra bakire olmadıgımı düşünmeyin..bakireyim.ama ileri gittim yaa..lanet olsun yaptım bunu yani.yapmaman gereken seyleri yaptım yani..acık konusuyorum sizde acık konusun die..ben her seyimle her seyiyle onu sevmiştim..onun da olmuş bi ilişkisi ama benimki gibi olmamış..ciddi deilmiş...ben de taksam takarım yaptıklarını ama takmıyorum..benim için fiziksel cekim deil sanırım kalbi önemli..birini sevse daha cok koyardı acıkcası..bildiginiz gecmişinden pişmanlık duyan bunun da sürekli içinde bi yerde durucak ama canını yakıcak biriyim..ama öğrendim..çok sey ögrendim..hatalarımdan ögrendim..acı cekiyorum ama öğrendim artık işime yararsa..ne onlarla ne onlarsız..lanet olsun..ve hep daha cok üzülen bizler...oysa sevmiştim..çok sevmiştim...:KK43::KK43::KK43::KK43:

2. 7 Aralık 2009
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.896
    Ödül Puanları:
    463
    iyi de ben birşeyi anlamadım. öncekilerden ve onlarla ne yaşadığınızdan neden bahsettiniz ki?

4. 7 Aralık 2009
  5. Ocean

Ocean Rabbime Emanetsin Efe'm Pro Üye

Beğenildi:
    334
    Ödül Puanları:
    188
    gerçekten sevseydi bunları kafaya takmazdı.
    demek ki gerçekten sevmiyormuş..
    inan bunlar önemli değil tensel ilişkiler..
    önemli olan onu olduğu gibi sevmek,kalbini,aklını içini sevmek..
    salla gitsin...hiç de pişmanlık duyma...

6. 7 Aralık 2009
  7. letmelive

letmelive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cunku merak etti..ben de anlattım..biliyorum anlatmamam gerekiyomuş..herkes öle diyo. ama iyiki anlatmısım cunku sonradan cıktı zaten..yani ben hep dürüst oldum ona ya..o sordu ben anlattım..ne salagım demi? ama salaklık da deil bu ya..yani seffaf olsun istedim..beni seviyor ya her seyimle kabul eder beni dedim.. o da kazdıkca kazdı...sonra da kabullenemiyorum dedi cekti gitti..nası bişi bu ya?

8. 7 Aralık 2009
  9. letmelive

letmelive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seviyordu beni...acaba sevmiyordu da o seviyomu sanıyodu? olan bana oldu..3 kere ayrılalaım dedim bi de..yanaşmadı..kaldıramıyosun madem dedim ayrılalaım dedi..yok dedi..sonra kendi ayrıldı..fena kazık yedim

10. 7 Aralık 2009
  11. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    cnm sana tavsıyem gecmıse sunger cek once
    ve bırdaha olurya bırını seversen sakın anlatma
    erkekler unutmaz,onemsememıs gıbı yapar ama onemserler aslında
    gecmıs gecmıstır,hata yaptım farkındayım dıyorsun,bu onemlı bırsey
    ayrıca seven ınsan terketmez,gozunden sakınır.
    neyse cnm gıden gıtmıstır bosver
    hayat bazen cok onemlı dersler ogretır ınsana
    zamanla kendıne olan kızgınlıgın da gececek
    hayatına devam et hıc kendını uzme
    bırgun karsına gercekten senı seven anlayan bırı cıkacak
    sonra bu yasadıklarına guleceksın
    tecrubeyle sabıttır

12. 7 Aralık 2009
  13. homelover

homelover Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne denebilir ki zor bi durum arkadaşım...üzüldüm valla...ınşallah başka bi ilişki seni mutlu eder bu adamı unutturur belki oda sevmiştir ama erkekler çok takıyor böyle şeyleri...

14. 7 Aralık 2009
  15. joli_joli

joli_joli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    canım yanlış anlama ama hem bakireyim demişsin hem ileri gittik demişsin.ileri gittik derken öpüşme kokuşma fln mı.yoksa bekaretin gitmeyeceği bi şekilde cinsel ilişki mi?.

16. 7 Aralık 2009
  17. letmelive

letmelive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkes öyle diyor.. hiç gecmiycek gibi su aralar..ya sanırım onu kaybetmekten cok benim yüzüme vurdgu pişmanlıklarım koyuyo bana.. ne acı bişi..kimsenin basına gelmesin..pişmanlık vegeriye alıp düzeltememek bu yüzden de elinden bişilerinin kayıp gitmesi kadar acı bişi yok..alınması gereken dersler tek olumlu tarafı..önüme bakmaktan bi care yok .. farkındayım...hayat ne getirirse ama mümkünse kimse olmasın ya.. hakkaten kimse sevmesin beni.. illaki ona da alısırım.. uzak olsunlar benden yeter..tesekkur ederim hepinize...:enbuyukkk:

18. 7 Aralık 2009
  19. letmelive

letmelive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :KK43: pişmanlıklarım...

Son düzenleme: 9 Aralık 2009