ok pimanmm!!!!!!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU3 tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

1 sene önce oldum burun amelıyatı ve hayatımın en kötü günlerını yaşadımmm begenmedım alçi cıktıgında ve hala begenmıyorumm resimlerım var... 6.ayımdaydım burnumda şişlıkler hala vardııı şimdi tekrar olacagım ama aynı şeyler yaşamak istemıyorumm sizlerın de yardımıyla bu durumu nasıl atlatabilirımm tekrar olmalımıyım yoksa bu burunlamı yaşamalıyım kii bu cok zor benım için olmak isteyenlere tavsiyem iyi araştırın .........acil yardım kızlarrr

2. 3 Kasım 2009
  3. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    azracum resimlerine baktımda sanırım deviasyon var. bu durumda tekrar kemiklerle oynanacak ve tekrar şişlikler, morluklar, nefes alamama yaşayacaksın. keşke sorun sadece kıkırdakta olsaydı o zaman bu süreçler daha kolay olurdu. daha önce söyledim yine tekrarlıyorum burnun sandığın gibi kötü değil. aynaya bakarken yüzünü bir bütün olarak gör sadece burnuna bakma. bir burun yüzünden psikolojinden olma. kendine dikkat et olur mu? bende revizyona giricem ama eskisi gibi takmıyorum kafama.

4. 3 Kasım 2009
  5. EU3

EU3 Guest

elimde dgil inan.... cnm sen tekrar tugrul maralamı olacaksın

6. 3 Kasım 2009
  7. ela12

ela12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb,resimlerinize baktım,yandan iyi görünüyor ama sanırım sıkıntı önden,bu kadar psikolojinizi kötü etkiliyorsa olmamanız için bir sebep yok bence;ama sizinde belirttiğiniz gibi çok iyi araştırmak koşuluyla.kardeşim ikinci estetik operasyonunu geçirdi,şu an gayet mutlu ve sandığımızdan daha kolay geçti.ne kadar yardımcı olur size bilmiyorum ama ya bu şekilde hergün üzülerek yaşamak,ya da doğru doktor seçimi yapıp,bir hafta ya da on gün sıkıntı çekip sonrasında mutlu olmak.bence ikincisi:))

8. 3 Kasım 2009
  9. EU3

EU3 Guest

ewt cnm benım sorunum önden hele gülünce daha bi buyuk gözüküyor cok takıyorum .amelıyat olmadan once ne hayaller kurdum ama sonu hüsran istedıgım gıbı olmadıı öncesiyle bi farkı yok.. inş ınanıyorum iyi olacak araştırmadayımmm.. kardeşin kıme oldu cnmm ?

10. 3 Kasım 2009
  11. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    dr la konuşmadım belki ben yapamam diyecek seninki gibi. 6 ayımı bi doldurayım da yaş tahtaya basmaya niyetim yok artık.

12. 3 Kasım 2009
  13. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    foto nerde var ben görmedim

14. 3 Kasım 2009
  15. EU3

EU3 Guest

kesin der ... Daha 6 ay olmadımı benım 6. Ayımda şişlıkler vardı burun ucunda zorlandı cünkü...gözümdekı kanlanma 1 aya geçmiştıı.. 6. Ayında gıttıgın doktor sana 1 sene bekle der cnm

16. 3 Kasım 2009
  17. EU3

EU3 Guest

profılımde var ressssım albümde

18. 3 Kasım 2009
  19. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    daha önce bir problemmi vardı burnunuzda ....birde yüzünüz net olmayınca ben tam olarak birşey söyleyemicem