ok sevdiiniz birisinden nefret ettiniz mi?

Konusu 'Aşk Mektupları' forumundadır ve kaderim_48 tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kaderim_48
  1. kaderim_48

kaderim_48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok sevdiğiniz birisinden nefret ettiğiniz oldumu arkadaşlar?iki gönül bir olunca samanlık seyran olur derler ama bunun öyle olmadığını hepimiz biliyoruz...çok seversiniz..öyle an gelirki onun için ölebileceğinizi düşünürsünüz...zamanla hayat mücadelesi girer..sevdiğinizin başka yönlerini görürsünüz..bu mu benim sevdiğim adam diye içinizden geçirirsiniz..araya kaba kuvvet de girerse iyice üzülürsünüz..gün gelir nefret edersiniz..ayrılık söz konusu olur...bir anda ölümüne sevdiğiniz insandan nefret edersiniz...
    insan çok sevdiği birisinden nefret edebilir mi?siz hiç nefret duygusu yaşadınız mı?
    sadece sevgili anlamında da değil...iyi bir arkadaşınız vardır...seviyorsunuzdur..arkanızdan
    beklemediğiniz bir haraketi olur...bir anda hemen atıveririz...bu kodar kolay tükenir mi sevgi acaba?...insan geçmişini unutabilirmi?sevgi tükenir mi?Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

2. 22 Eylül 2008
  3. YaprakDxoxkxuxmxux

YaprakDxoxkxuxmxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aşık olduğum insana karşı hiç nefret hissetmedim. hissetseydim zaten hemen bırakırdım çünkü nefret etme boyutuna geldiysem asla o ilişkinin düzelme gibi bir şansı yok.

arkadaşımdan nefret ettim hemde çok, 20 senemi beraber geçirdiğim bütün okullarımızı aynı yerde aynı sınıfta okuduğum, tatillerimizde bile ayrılmadığım arkadaşımı şimdi görmeye tahammül edemiyorum. o pişman mı ? evet çok pişman ama asla affetmeyeceğim. herşeyin bir bedeli vardır o da şuan bedelini ödüyor. sadece beni değil etrafındaki herkesi kaybetti. :nazar:

4. 23 Eylül 2008
  5. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşınla ranızda ne oldu bilmiyorum ama üzgünüm canım...insanları kaybetmek kolay fakat kazanmak zor...sevgi de öyle..kazanılması zor...seviyorum dediği insandan insan nefret edebilir mi?..ünlüler hem seviyorum diyor hem de ayrılıyorlar...arkadan konuşuyorlar...nefret ediveriyorlar...sevgi mi bu...

6. 23 Eylül 2008
  7. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    ben de dostum diye gecindigim birinden su an nefret ediyorum görmek diil adını bile duymak istemiyorum..
    nasıl bu duruma geldi anlayamıyorum oysa ki yedigimiz içtigimiz ayrı gitmezdi....

8. 23 Eylül 2008
  9. beachbunny

beachbunny Guest

zamanında aşıktım hemde nasıl..her gece ağladım onun için,her gece ağlattı ..bana yaptıklarından sonra ondan nefret etmemem imkansız..neyseki geride kaldı o günler,hayatımın en kötü ilişkisiydi.

10. 23 Eylül 2008
  11. talin

talin Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    aslında hep uc noktalara kaymak daha kolaydır
    çok sevdiğin birinden bir anda nefret edebilirsin
    zaten sevmediğin bir insan sana karşı bir yanlış yapsa umrunda olmaz ki yaptığı yanlış
    ama çok sevdiğin biri ufak bir hata da yapsa çok üzülürsün
    çünkü o insanı çok seviyorsundur
    kalbin kırılmıştır...

buna karşılık ben gerçek sevginin bitebileceği kanısında değilim
    bir insanı gerçekten seviyorsan ,sana ne yaparsa yapsın sevmekten vazgeçemezsin
    dayak da yesen,aldatılsan da sevmekten vazgeçemezsin

bence gerçekten seviyorsan içindeki sevgiyi hiçbirşey yokedemez
    seneler önce aşkından yanıp tutuştuğum erkek arkadaşımın beni aldattığını tesadüfen öğrendiğimde tabiyiki onu hemen terketmiştim.ondan nefret ettiğimi sanmıştım uzun bir süre...gelip sonra özürler diledi,yalvardı yakardı

onu asla affetmedim
    ama sevmekten de asla vazgeçmedim

sevmek çok güzel bir duygu
    nefret etmek de bana göre değil zaten
    ben hep sevgimi içimde yaşamayı tercih ettim
    ve bugüne kadar bana kim ne yaparsa yapsın başkalarına karşı nefret duymanın sadece bana zarar verdiğini anladım
    affetmeyi,
    ve en önemlisi
    nefret etmemeyi öğrendim
    iyi ki de öğrenmişim:1rolleyes:

sevgiyle kalına.s.

Son düzenleme: 23 Eylül 2008
  12. 24 Eylül 2008
  13. Nargile

Nargile Haktan&Beren Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    Gerçek sevginin nefrete dönüşebileceğine inanmıyorum ben....
    Eğer nefret ediyorsam hiç sevmemişimdir...

14. 3 Ekim 2008
  15. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim merakımda bu zaten...çok seviyorsunuz...yediğiniz-içtiğiniz ayrı değil...şimdi nefret ediyorsunuz...sevgi bittimi aranızdaki..?:1hug:

16. 4 Ekim 2008
  17. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok kötü olmuş...neden nefret edilecek dereceye geliyoruz anlamıyorum ki...severek de ayrılsak...çok kötü...

18. 9 Ekim 2008
  19. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok haklısınız...gerçekten seven insan dayakda yese,aldatılsa da nefret ettiğini sanıyor ama asla sevmekten vazgeçmiyor...ben hem aldatıldım hem çok dayak yedim..hiç bir suçum yok iken..alkol yüzünden..ayrılamadım..çocuklarım vardı...zaten ayrılmış bir ailenin çocuğuydum...babasız büyümenin ne demek olduğunu biliyordum...çocuklarıma yaşatamazdım..bir de o zamanlar ekonomik özgürlüğüm yoktu...üç tane çocukla hangi iş yerinde çalışabilirdim...ailem zaten bana kırgındı..istemedikleri biriyle evlendiğim için...
    istemedikleri derken küs değildim ama hiç onaylamadılar...annemle babamın ayrılmasına sebep olan kayın pederimdi...yani çok karışık bir durum...ama canım yandığı zamanlar eşimden nefret ettiğimi düşündüm...küstüm...bir keresinde yediğim dayaktan bir hafta ayağa kalkamadım...kayınım beni anneme bıraktı geldi...ama çocuklarım durmadığı için
    tekrar geri döndüm...yani herkesin evinde geçirdiğini kendi bilir...insanları yargılamak çok kolaydır..kaybetmekte kolaydır...kazanmak çok zordur...ben çok sevdiğim birisiyle azap dolu günler yaşadım...nefret ediyorum sandım ama öfkem geçince yine sevmekten vazgeçmedim...ben de insanları çok seviyorum...her hatayı şeytana uyduğu için yaptığını inananlardanım...sevgiye çok açım...belki de ben ''benim sevdiğim kadar beni sevselerdi''
    düşüncesindeyim...sabır çok önemli...çok sabırlı aynı zamanda insanları çok seven birisiyim..karşımdaki insanlardan kötülük beklemem..ama günümüzdeki insanlar ne yazıkki öyle değiller...allah kimsenin içine nefret duygusu vermesin...amin..
    ŞenizŞenizŞeniz