ok sinirliyim, paylamam lazm..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mwm tarafından 27 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : mwm
  1. mwm

mwm kocasına aşık.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    sinirliyim kötükedihüso hemde çoookk gece nişanlım tarafından allah tarafından yanlışlıkla bana gelen bir mesajla resmen dellendimm
    ve halada atamadım sinirimi dışarı ona bi kaç msj yazmak dışında çok doluyum hiç bi arkadaşımda anlatamadım

sevgilime güvenim sonsuz sadıktır , yanlış olan , beni üzcek ilişkimize yakışmıcak bişi yapmaz bilirim
    ama msj ı görünce birden alt üst oldu sinirlerim öle çok kötü bişi yazmıodu
    esprisine sadece bi ortak arkadaşımızın kardeşi ve arkadaşına
    ( bunlar 17 yaşlarında kardeşi gibi gördüğü 2 deli çağlarındaki kız arkadaşlar) canları sıkılmışmış msj yazmışlar benimkide siz takılın sexy bebişlerim yazmış :) gülerek ben sadece ??? yazdım gönderdim ama resmen şok oldum
    uykudan uyanıp o msj gördüğümdeki içimdeki hissettiklerimi anlatamam böle bişi şaka olduğundan eminim
    ama nası kullanır yaaa şok oldum resmen ve bu tarz laubalilikten hoşlanmadımı bildiğini söledim
    ki bi kaç kerede uyarmıştım şimdi kızlar çok fena yaşları küçük ama bilmedikleri yok maş
    o tarz bi kelime nişanlı bi insana hiç yakışmadı bunu söledim ve suç bastırma yöntemine geçti
    her zmnki gibi alttan alcağına bide ben bilmiyodum hayatım saol fln die ukalaca cvp yazmış bende dedimki
    ben bildiğini sanıyodum ama şok oldum dedim tam sahur vaktiydi daha çok sinirimi bozmamak için
    kapadım konuyu şimdilikkkk o yine bi kılıf bulup benim abarttığımı sölicek ama
    ben böle bi kelimeye şakasına diyip gülüp geçemem içim içimi yiyo düşündükçe deli oluorum
    dedim bu lafı kim olursa olsun birine nası kullanaibilirisn aklım almıo diyebildim şimdide
    kendi kendimi yiyip duruyorum aramadım bilirim o da aramaz ztn ama görüşelim
    sölicek bi kaç lafım war ya tavrını koymayı bilip kendini çekcek yada bunun kavgasını
    daha çok edicez çünkü böle bişi kardeşi gibi de görse asla bişi olmaamış gibi dawranıp hiçe sayamamm ben bu tarz şakalar yapmam bilir onunda yapmaması lasımdı belki çoğu kişiye normal gelir ben abartıo gibi olabilirim ama ben buyum kıskançlıktan farklı bişi rahatsız edici bi durum ne desem buna bilemedim akşamdan beri susuyorum:umursamaz:

2. 27 Ağustos 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    valla bana kalirsa da hic hos bir tavir degil..
    ama iki laf icin de bu kadar kavga cikarmaniza deger mi onu bilmiyorum.
    karsiniza alin konusun ve daha dikatli davranmaisni isteyin cok buyutmeyin bence.

4. 27 Ağustos 2009
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    17 yaşındaki bebelere "siz takılın sexy bebişlerim" yazmış öyle mi....
    böyle geyik anlayışına tükürür,o mesajı da telefonla beraber yediririm o herife kimse kusura bakmasın :kahve:

6. 27 Ağustos 2009
  7. mwm

mwm kocasına aşık.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende onu yapmaktan yanayım konuşup sölicem o da anlıcaktır elbet ama bana haklı oldumu hayatta sölemez inatçı boğa işte umarım bu ilk ve son olur çünkü gerçekten saygımız sonsuzdur birbirimize allah bozmasın hiç bi zmn

8. 27 Ağustos 2009
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Hoş bir mesaj değil tabiki, bence çirkin bir mesaj. Ehhh haddini bildirmek lazım nişanlınıza. Bence hiç alttan almayın, anasından emdiği süt burnundan gelsin. İyi bir cezayı hak etmiş artık.

10. 27 Ağustos 2009
  11. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    17 yaş çocuk bir yaş değil
    Ben karışmam valla
    fena bir durum..

12. 27 Ağustos 2009
  13. mwm

mwm kocasına aşık.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben fazla hassas old sadece sinirlenme ve kırılmayla kalabildim şluan hiç bişi diyemedim olgun biridir böle bişi hiç ihtiamal vermezdim ama bakalım ne açıklıcak açıklancak bi yanı yok ama sen kestirip atar mıydın düğüne 8 ay kalmış bi ilişkiyi

14. 27 Ağustos 2009
  15. lilalove

lilalove Guest

gurba prenses heryerde böyle fevri mesajların var tamam iyi güzel diyorsun da öyle pek yedirilmiyor insan bu durumda hüngür hüngür ağlamak istiyor sadece -tatlicadiarzu-

Ayrıca arkadaşım ne demek 17 yaşındaki kız küçük. bi de sexy diyor. hadi bebişlerim dese alttan alsan. olmaz olmaz bu iş olamaz. :eek:lmaz:

16. 27 Ağustos 2009
  17. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hiç hoş değil,hiç hemde ..

17 yaşa sexy kelimesi hiç yakışmıyor,çocuk onlar daha,ciddi bir ayar verin derim,üste çıkmasına da izin vermeyin.

18. 27 Ağustos 2009
  19. mwm

mwm kocasına aşık.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    biras çektirmem lasım dimi kendine gelmesi için ama neden ben bunu yapamayorum ya hemen yelkenleri suya indiriorum ama çok sinirlendirdi beni bi kaç gün karşıma çıkmasa ii :eek:klava: