ok takyorum galiba....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve son_hece tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : son_hece
  1. son_hece

son_hece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar ben sözlüyüm iki yıl kadarda sevdik birbirimizi çok şkr aileler falan destek oldu herşey güzel oldu ama ben takıntılıyım mesela sözlümün benden daha önce sevdiği bi kız olmuş ve bunu aldatıp başka bi adamla evlenmiş sözlüm ondan nefret ettiğini herseferde dile getirir çok şkr iyiki kurtuldum der ama işte sorun bende ben takıyorum kafaya şiir yazma yeteneği falan vardır ona yönelik şiirler falan yazmış daha öncesinden kıskanıyorum ben kurtulamıyorum bi türlü ya akşam bana bu kadar kafaya takacağını bilseydim seninle hiç başlamazdım dedi bunu bile taktım kafaya acaba kendimemi güvenmiyorum yada çokmu seviyorum:teselli:....sizce nasıl davranayım biliyorum seviyo ama takıntılıyım :teselli:

2. 13 Ekim 2009
  3. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Aslında sözlünde de var hata. Geçmiş geçmiştir. Eskilerden bahsetmenin lüzumu yok. Sözlüne bir daha bahsetmemesini söyle. Sen de kafandan atmaya çalış.ınsanız hepimizin aklına geliyor. Yiyip bitirme ama kendini de. Bahsetmeyin, anmayın.

4. 13 Ekim 2009
  5. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    niye sözlün eski segilisinden bahsediyor ki?
    bitmiş bitmiş işte, sem onun askerlik arkadaşı değilsinki bunu sana anlatsın.
    şiirleri de mi okuttu yoksa sana.
    yani bence sözlünün yaptığı yanlış bu durumda..

6. 13 Ekim 2009
  7. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin daha önce sevgilileri olmuştur
    hem geçmişteymiş o zaman sen yoktun ki tamam kıskanabilirsin ama onu suçlayıp kızamazsın
    sen senle geçirdiği 2 yıla bak
    eğer eski sevgilisinin konusu geçiyorsa aranızda onu uyar bi daha bu konu geçmesin diye
    ve kendi kendine de kıskanmamaya çalış napabilirim o zaman ben yoktum vs diye
    aklına gelse bile geçiştirmeye çalış amaan napayım olmuş bitmiş bişey falan de

8. 13 Ekim 2009
  9. son_hece

son_hece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    şiiri ona yazdım diye okumadı cnm ben bi yerde rastladım şiirine ve anladım ona yazdığını doğal olarak o da evet yazmıştım zamanında dedi... geçmişini bana anlattı en başta bilgim olsun diye ben bu kadar seveceğimi sanmıyordum onu o yüzden takmıyordum kafaya ama daha sonraları çok fazla taktım canını çünkü epey bi yakmış onunla evliliği düşünmedim hiç bir zaman çünkü fikirlerimiz uymuyordu ben onu isteseydim ne yapar eder onu alırdım dedi demekki ben seni sevdim seni istedimki sen oldun geçmişten kurtul diyo bana bi türlü kurtulamadın diyo haklıda kurtulamadım yansıtmıyo ama ben yinede çokmu sevdi acaba falan diyorum pof ya:KK43:((

10. 13 Ekim 2009
  11. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence de geçmişi bırakın artık :/ sizin için ve ilişkiniz için çaba gösteriyorsa sözlünüz demekki yanında görmek istediği kişi sizsiniz. geçen geçmiş, biten bitmiş, ilişkinizi bu kısır döngüye sokmanıza ne gerek var?

12. 13 Ekim 2009
  13. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki bazı insanların içinde bazı özel insanlar her zaman olur.
    bu inkar edilemez.
    ama sana karşı hiçbişey hissetmese senle olmazdı ya da senle olma mecburiyeti yoktu.
    aralarına anlaşmazlık olmuş sevgi yetmemiş kız gidip başkasıyla olmuş bitmiş gitmiş geçmişte kalmış..
    onu daha çok sevmişte olabilir daha az sevmişte olabilir bunu çok fazla düşünüp kendinizide sözlünüzü de huzursuz etmeyin.anın tadını çıkarın geçmişle yaşanmaz.

14. 13 Ekim 2009
  15. son_hece

son_hece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    karar alıyorum tamam diyorum yani ne gerek var kasıyorsun kendini diyorum kendi kendime ama daha sonra bi duygusallığa kapılıyorum zaten çok duygusal bi insanım o yüzden oluyo heralde

16. 13 Ekim 2009
  17. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Renkli yerlere takıldım. Bende mi sorun var bilmiyorum ama bu kadar seveceğimi sanmıyordum ne demek.Sevmek değil seninki takıntı olmuş ve çok zararlı. Ayrıca en başta bilgin olsun diye bebekliğinden başlayarak anlatan erkeklere de uyuz olurum. Ben bilmem de sormam da. İnsan geçmişinden kıskanırsa ilerisi biraz çarpık olur.

18. 13 Ekim 2009
  19. son_hece

son_hece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canım sevgimden eminim biliyorum ki ben onu seviyorum sadece bu durumdan kurtulmak istiyorum kıskançlık vesaire duygusal bi yapım var takıntı olmasından korktuğum için zaten açtım konuyu yardımcı olmanız için ....