ok yalnzm:(((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevdicicegim tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : sevdicicegim
  1. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    benim sorunum yalnızlık bişeylerle uğraşıyorum ama içimdeki yalnızlıktan kurtulamıyorum.evliyim ve kocam çok ii hiç bi problemim yok çok şükür ama bir tane arkadaşım dostum var ve onunla beraber görüştüğüm ortak arkadaşlarımız var hep birlikte olduğumuz okuduğumuz çalıştığımız için yani herşeyi onla yapıyorum şimdi aramıza bi serinlik girdi ailem ailesiylede 25 yıldır dostu ama arkadaşımın ailesi bize kazık attı para için ve tartışma oldu ama benim arakadşımla bi sorunum yok bana karşı ne bu konu açılıyo ne bişi sölüyo ama arkadaşımda kardeşlerime karşı tavırlı olduğu için kardeşlerim benim onunla görüşmeme kızıyorlar sürekli üzerime geliolar böle yaptı şöle yaptı die ama bende kızgınım ama ondan başka dostum arakadaşım yok.okadar çok bunaldım ki şuan hamileyimde bebeğim gelsin de yalnızlığımı alsın die çok dua ediyorum...çocuk olacağı içinde çalışamıyorum bakcak hiç kimse yok napmam gerekiyo bu bunalımdan nasıl çıkarım nolur yardımcı olun dayanamıyorum..:gitme::çok üzgünüm:mafoldumbensenağlamasenağlama:a015::çok üzgünüm:

2. 29 Temmuz 2009
  3. dine

dine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasinizin sucu yoksa neden onunla gorusmeyesiniz ki?

4. 29 Temmuz 2009
  5. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    aslında arkadaşımda suçlu kardeşlerime karşı ama bana karşı yapılan birşey yok.ama ailem iştee aslında arkadaşım bana karşı bi çok nankörlük yaptı ama ondan başka arkadaşım olmadığı için hep sineye çektim ama bu son olayda ailem şiddetle karşı çıkmasada görüşmemize hoş bakmadığını biliyorum :çok üzgünüm:

6. 29 Temmuz 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    İyi de koca kadınsınız..
    Kimlerle görüşeceğinizi ailenize mi soruyorsunuz?

8. 30 Temmuz 2009
  9. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    hayır tabiki onlara sormuyorum ama bende arkadaşıma kızgınım başka konularda var ama ondan başka arkadAşım olmadığı için bişey yapamıyorum ailem sadece konuşur asla görüşemezsin demez zaten ama arkadaşım ben her şekilde fedakarlık yaptığım halde çok fazla görüşen ben değil bi tanedaha başka arkadaşı var onla görüşüyo sık olarak o şuanda hayatta ne kadar başarılıysa benim sayemde burdan anlatmaya kalksam çok uzun sürer..çocukluk arkadaşım zaten bu kişi benim hatam sadece onu dost bilip arkadaşlıklarımıda ona göre kurdum şimdide ceremesini çekiyorum..:çok üzgünüm:

10. 31 Temmuz 2009
  11. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    siz kendi içinizdede bu konuda epey bi karışıksınız sanırım..önce bi sorun yok diyip sonrada aslında bana karşıda nankörlükleri var yazmışsınız..sadece yalnız kalamamak için arkadaşlık ediyorum demişsiniz yani bu bi çıkar ilişkisi aslında..size arkadaş değilde sizin yalnız geçecek zamanınızı dolduracak bi araç.tv gibi,net gibi bişey...bence ailenizin ne dediği önemli değil.kimse ailesinin hatalarıyla yargılanamaz..ama kişinin hataları varsa,olmuşsa ve hakkında olumsuz düşünceler sahipseniz o zaman o arkadaşlığınızı tekrar sorgulamanız daha doğru olur.

12. 31 Temmuz 2009
  13. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    farkındayım çok karışık anlattım.çelişkili oldu gibi ama aslında öyle değil çok fazla uzun tutarak özet geçerek anlatmaya çalıştım okurken sıkılmayın die ama karıştırdım sanırım:kedi:
    yalnız kalmak nasıl bi duygu olduğunu bikaç aydır yaşııyorum ailemin dediğin önemsemiyorum ama okadar bunaltıyolarki bazen beni off yeter die bağırasım geliyo..ben arkadaşlığımı çok fazla sorguluyorum heleki şu son yalnız kaldığım zamanlarda ama bi çıkar yol bulamıyorum.çünkü insan bi arkadaşa da ihtiyaç duyuyor ama bizimki arkadaşlıktan öte bi durum ve silip atması okadar kolay olmuyo..ama şuson zamnlarda yaşadığımıda bi ALLAH biliyor bide ben..çıkar ilişkisiyle ne ilgisi var bu aradaa böle bişey aklımdan bile geçmez sadece kırgınlığım kızgınlığım ve yalnızlığımdan bahsediyorum.:nazar::nazar:

14. 31 Temmuz 2009
  15. sweetler

sweetler sen=ben demek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bunu bu kadar sorun etme olurmu.... onun birbaşkasıyla daha samimi olması seni üzüyor ..:gitme:canım hamilesin duygusalsın belliki, arkadasına cok annamlar yükleyip fazla değerli kılmışsın onunla görüşmemek seni korkutuyo

ama bilki kendine sınırlar cizersen yada başkalrından senin iyi olduğunu anlamalarını beklersen hayal kırıklığı kacılnılmaz olur..... yeni arkadaşlıklar kapıda senin açmanı bekler sadece
    bebeğin geldiğinde hayatın değişecektir inan...:ecrin_bebek:. birisine sabitleme kendini ve sıkma canını hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın insallah...a.s.

16. 31 Temmuz 2009
  17. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    çok teşekkür ederim canım böle moral verici olumlu şeyler duymak istiyorum belkide..evet çok haklısın çok fedakarlık yaptım hayatımdan ödün verdim ama başkasıyla daha fazla samimi olunca çok üzüldüm onunla görüşememk değilde arkadaşım olamadığı için yalnız kalmkatan korktuğum için çünkü buaralar okadra yazlınızmki e kimseye bişey söleyebiliyorum nede bişey diyebiliyorum hamileliğimin verdiği sıkıntı duygusallıkta var tabiki ama bebğimin etkilenmesindende çok korkuyorum açıkcası evet bebeğim gelince gerçekten değişecek hayatım inanıyorum çünkü tüm yalnızlığımı sıkıntımı alacağını düşünüyorum amin canım inşallah RABBİM isteyenlere bu duyguyu annelliği tattırsın:Saruboceq::1hug:a.s.

18. 19 Ağustos 2009
  19. seyrekyagmur

seyrekyagmur Güncel : 68,8 YILBAŞI Hedef: 63 Üye

Beğenildi:
    2.435
    Ödül Puanları:
    123
    bende yalnız sayılırım ama bence yani o kızla şahsi bi problem yoksa neden gerisi problem ediyosunz ki onun ailesi öle olabilir ama onun yanlış bi hareketi yoksa problemde olmamalıkaydirigubbakcemile5