ok yemek yeme hastal

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ppuqq tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ppuqq
  1. ppuqq

ppuqq Guest

böyle bir hastalık var mı bilmiyorum ama.yoksa bile çıksın lütfen!ya ben canım sıkıldııgnda mutlu-mutsuz oldugumda,kısacası hep yemek yemek istiyorum...ve de yiyorum.zayıflama hapı kullandım 2 ay 25 kg zayıfladım...bıraktıgımda ıse aşırı yemek yemeye basladım...ama ılactan deıl bu ben normalde de cok yıyen bır ınsanım.karnım aç oldugu ıcın yemıyorum.ama kendımı hep yemek yerken buluyorum...ve 1 ayda tam 12 kg aldm.bu alıskanlıgımdan kurtulmak ıcn ne yapmalıyım.bana bı akıl verın ya!19 yasındayım ve cok kötu gorunuyorum...:çok üzgünüm:

2. 29 Temmuz 2009
  3. kumsalll

kumsalll Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım bende cok yemek yıyorum ama sanslıyım sanırım metobolızmam yedıklerımı yakıyor kılo almıyorum.sana tavsıyem cnm benım bır doktora gorün cok gencsın bu yasta hıc ıyı degıl kılo alman.zayıflama ılaclarınıda kullanma saglıga cok zararlı.gecmıs olsun cnm.opt

4. 29 Temmuz 2009
  5. ppuqq

ppuqq Guest

ya sorun bende ıcimden gelmıyor zayıflamak.kendım ıcn bır seyler yapmak hıc ıstemıyorum.zayıfken cok guzeldım ısterım oyle olmak ama hıc ıcraat yok bende...yaşıtlarım şıkırşıkır gıyınmek gezmek tozmak,en guzel olmak ıster ama ben hıc öyle degılım.yaşlanmısım sankı.ıcımde hıc yaşama sevıncı yok!

6. 29 Temmuz 2009
  7. furdevs

furdevs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım hangi hapı kullandın 2 ayda 25 kg çok fazla çok zararlı. bende yemek yemeyi çok seviyorum ve açlıktan değil zevk aldığım için sürekli bişeyler yiyorum. yemek yemeye engel olamıyorsan spor yap. en azından kilo alımı olmayabilir. aldığın kalori kadar enerji yakarsan kilo almazsın. ama kullandığın hapı çok merak ettim yazarsan çok sevinirim. redüctil kullandım ben ve çok zararını gördüm .

8. 29 Temmuz 2009
  9. ppuqq

ppuqq Guest

kullandıgım hapı söyleyemem.çunku hapın cok zararlarını gordum...kımsenın hayatıyla oynayamam.yorumun ıcın tesekkurleryerimseniben

10. 4 Ağustos 2009
  11. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende öyleydim ama herbirinin kalori değerlerini öğrenince ve hızla kilo alınca artık onu kesmeye başladım..bide kıyafetlere sığamamak da beni epeyy bi sinirlendirince artık kurtulmaya çalıştım bu durumdan...senin şu an yaşın küçük.yedikelerin çok yaramaz..ben 27 yaşımdayım..16/17 yaşlarımda 1 kilo patetesle 1 ekmek yerdim..hiiç kilo almazdım..şimdi ekmeği sadece sabahları yiyiyourm.oda 2 dilim...akşam sade salata yiyiyorum ancak kilo almamı engelliyorum..herşey yarıyo kilo yapıyo artık...o yaşlarda metobolik hız iyi ama yaş ileledikçe vücut yağı yakmıyo cnm..o yüzden şimdiden önlemini al.

12. 4 Ağustos 2009
  13. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    19 yaşındasın ve yaşama sevincin yok öylemi bence derhal önce ruhunu toparlama çalış bu yaşlar geri gelmez..en güzel zamanlar...geçip gidecek ve bi gün arkanı dönüp baktığında neden ziyan ettim diye kendine kızacaksın...

14. 5 Ağustos 2009
  15. ppuqq

ppuqq Guest

doğru söylüyorsunuz.Pişman olacağımı hissediyorum zaten.ama en küçük şeyleri kafaya takıp mutsuz oluyorum...İlk adım olarak diyete başladım...Bakalım inşallah zayıflarımda moralim yerine gelir en azından...

16. 5 Ağustos 2009
  17. nurnberg

nurnberg Kızım yaşama sevincim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ppuqq toparlan.. hayat çoooooooooooooooooookkk zor. bu yaşta bu çile ne sende..

18. 10 Ağustos 2009
  19. ppuqq

ppuqq Guest

söylemesi kolay gel de bana sor:gitme: