ok zgnm arkadalar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gestapo tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : gestapo
  1. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bazı arkdaşlar beni bilirler kaynanamdan kayınbabamdan şikayetçi oldugumu.... akşam eşimle arkadaşıgile akşam oturmasına gidecektik.çıkmadan yatak odasının kapısını kitldim.çünkü dagınıktı ortalık toplu degildi.hemde kaynanamın karıştırdını biliyodumda kayınbabamdam ummuyodum. yola çıktık.kayınbaba arka arkasına telefon ediyo eve gelin hemen diye.gittik eşim çıktı yukarı kayınbaba kafasını duvara vurmuş sonradan bizde çıktık yukarı kafası kanıyo.yaptını begendin mi diyo bana kapıyı niye kitlediniz diye soruyo dedimki kapıyı kitledimi nerden biliyonuz?diye sordum bişe diyemedi.sonra bana niye bagırıyon felan buarada üstüme yürüyo dövecek."bıcak çekti"kendimi korumak için elimi kaldırdım kaynanamda el kalkmaz diye ortalıgı diye iyice kızgınlaştırıyo.buarada eşim beni koruyo .beni kovdu git bu evden dye .eşimde beni tuttu gidemessin biyere diye bırakmadı beni..2 tane bebem aglıyo zırıl zırıl.çok kötü oldum kızlar sonra eşimle dışarı çıktık bebeleri susturmak için.bu evden ayrılmya karar verdik eşimle.biz nezamn beraber gezmeye gidecek olsak eşimle hep kavga çıkarıyolar..eşimde herşeyin farkınd.şimdi 2siylnde konuşmuyorum...kızlar uzun oldu ama içimi dökmek istedim kimseye anlatamadım.benneyaptımki:kızgın:

2. 22 Ağustos 2009
  3. kirazinsapiuzumuncopu

kirazinsapiuzumuncopu koramiral Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hüfff çok heyecanlı! bir solukta okudum! neler yaşamışsınız öyle?! bilemedim ki ne diyeyim?! allah sabır, sükunet versin...

peki, kilitli kapıya mı kafasını vurmuş kayınpeder? nasıl yarılmış kafası?

4. 22 Ağustos 2009
  5. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol arkadaşım duvara vurmuş kafasını

6. 22 Ağustos 2009
  7. cemre81

cemre81 Guest

taş taş üstünde ev ev üstünde olmaz. bazen insan kaldı ki kendi anasını babasını çekemiyor,kaldı ki el. ama maddi olarak da mecburiyet varsa o başka...

8. 22 Ağustos 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

yuh yanııı

neysekı esınd estek sana

bır an önce bulun bı ev ..

10. 22 Ağustos 2009
  11. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ne üzülüyorsun sevin arkadaşım, ipleri kopardınız işte,hem kocanın gözunde bir meleksin şuan hem suçsuzsun. daha ne olsun. bu uyduruk ınsanlara katlanmak zorunda kalmayacaksın artık.

12. 22 Ağustos 2009
  13. kirazinsapiuzumuncopu

kirazinsapiuzumuncopu koramiral Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acaba sizin yatak odanızda ne arıyordu?

14. 22 Ağustos 2009
  15. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne aradını bilmiyorum artık biz çıktık hemen odaya gelmişler kapıyı kilitli görüncede sinirlenmiş önceden eşim istiemiyodu ayrılmayı hem madiyat hem ailesiylen oturmak istiyodu.şimdi işlerini düzene soktuktan sonra çıkacaz inş.aglamaktan 2 gündür hal kalmadı bende

16. 22 Ağustos 2009
  17. EU3

EU3 Guest

allah sabır versın arkadasım. allahtan eşin seniin yanında. umarım bı an once ev bulur cıkarsınız

18. 22 Ağustos 2009
  19. cemre81

cemre81 Guest

hiçbişey olmamış gibi davranmaya çalış. hangisinin canı seninkinden tatlı acaba?????? sen niye kahroluyosun ki. canına yazık. anne baba sonuçta atsan atamazsın satsan satamazsın. mecbur öyle veya böyle konuşacaksın. bu ilşkilerde söylenen hiçbir laf unutulmuyor. sen ağzından çıkana mukayyet ol. sonradan herşey biter senin lafın unutulmaz sen pis olursun. eni sonu o evden çıkman gerek. biraz sabırlı ol lanet olsun ama mecbur artık.