ok zgnm ok.....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve funda_ey tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : funda_ey
  1. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzgünüm çok test sonuçlarım negatif inşallah 2.denemede olur rabbim bahşeder banada ve tüm istiyenlere 2.deneme için nekadar geçmesi gerekiyor bilen varsa yazarmısınız arkadaşlar mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben:sinifsinif::sinifsinif:

2. 14 Ağustos 2009
  3. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım geçmiş olsun bitanem rabbim onun zamanını yazmış demekki üzülem desemde üzüleceksin ama 2. denemeyi yapmayı düşünüyosun sanırım hemen o yüzden kendini toplamalısın bitanem sanırım 3 ay sonra falan yapılıyo biliyorum doktorunla görüşmedinmi hem kan testi yaptın idtrarmı eğer idrarsa hemen çıkmayabilir biliyosun değilmi canım benim

4. 14 Ağustos 2009
  5. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    rabbimden hayırlısı, ilk denemeni nerde yaptırmıştın. ben heriiki denememi aynı yerde yaptırdım negatif aldım. bence biraz araştırmadan 2.yi deneme.. naçizane benim görüşüm tabi. sevgilerimle.

6. 14 Ağustos 2009
  7. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkürler evet rabbim nasıp etmedi hayırlısı ama aglamaktan gözlerim şişti hele hele sonuç için tel her çaldıgında dahada perişan oluyorum rabbim herkeze nasip eder inşallah . kan testi yaptırdım ve tam gününde canım dr konferansta oldugunda görüşemedim test sonuçlarıma göre kesin mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

8. 14 Ağustos 2009
  9. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

10. 14 Ağustos 2009
  11. UykucuSirine

UykucuSirine hasretinle yandı gönlümmm Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısı neyse hakkında o olsun canım..en az üç ay geçmeli aradan ikinci deneme için

12. 14 Ağustos 2009
  13. dilkalman

dilkalman Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    funda canım kolay değil o kadar emek verdin ama senin için hayırlısı buymuş.Bir daha ki sefer ınşallah olacak öyle düşün.

14. 14 Ağustos 2009
  15. emiro76

emiro76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Allah sabır versin umudunu sakın yitirme.ınşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.

16. 14 Ağustos 2009
  17. angel_34

angel_34 Guest

çok geçmiş olsun hayatım seni çok iyi anlıyorum allahım en yakın zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

18. 14 Ağustos 2009
  19. QZLEMCEE

QZLEMCEE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun üzülme demek boş çünkü hepimiz az çok yaşadık bu duyguları inşş. rabbim en kısa zamanda nasip eder bebişine kavuşmayı benim doktorum en az 3 ay geçerse iyi olur vücudunda biraz dinlenir demişti inşş.. bu sürede bakarsın kendiliğinden hamiş kalırsın canımmm opuyorumnanaktan