ok zgnm:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve umutsuzum23 tarafından 23 Kasım 2008 başlatılmıştır.

23 Kasım 2008
    Konu Sahibi : umutsuzum23
  1. umutsuzum23

umutsuzum23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum ama yeni üye oldum lütfen yardım edin bana.

Ben de aşk acısı çekenlerdenim ama benimki bitecek gibi değilsenağlama.

Giderek daha da artıyor aşkım.Bana bir yakın davranıyor bir uzak.Belki çok basit gelebilir bu söyleyeceklerim ama nedenini anlamıyorum bu davranışlarının.Mesela ben birşey sorduğumda bana değilde arkadaşıma bakarak cevap veriyor.Bana baksada hemen gözlerini kaçırıyor.İnsanların ortasında olmadık laflar edip kalbimi çok kırıyor.Halbuki ilk adım ondan gelmişti.Hoşlandığını ilk o belli etmişti.Benimde ilgimi farkedince davranışları değişti.Benimle hiç ilgilenmiyormuş gibi davranıyor.Çok ters cevaplar veriyor.Kesinlikle bana bakarak konuşmuyor.Çekiniyor dicem ama o kadar çekingen biri değil.Ama o bana böyle davranırken ben daha da kaptırıyorum kendimi ona.Normalde beni sinirlendirebilecek çok hareketler yapıyor ama bir türlü kızamıyorum,tepki koyamıyorum.Ondan başka benimle ilgilenen çok kişi var ama ben ondan başkasıyla mutlu olamayacağımı düşünüyorum.Hem görünüş hemde karakter olarak çok uyumluyuz(önceden tanıyorum çünkü) ama olmuyor,birşeyler engel oluyor.Engel olan ne anlayamıyorum,neden böyle davranıyorsenağlama

ve bir sorum var size, konuşurken benim gözlerime bakamaması ,sürekli gözlerini kaçırması neden?Bunun cevabını çok merak ediyorum.İnsan hoşlandığı birinden neden gözlerini kaçırır ki?Yardım edin lütfen,anlayamıyorum bu olanları.Unutursun diyorlar o da olmuyor,giderek daha da artıyor duygularım,sürekli ağlıyorum ve işin garip tarafı ona kızamıyorum beni bu kadar üzdüğü için:çok üzgünüm:

2. 23 Kasım 2008
  3. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ahhh canım sen ciddi aşıksın :))))ne kadardır peki ilişkiniz onu yazmamışın

4. 23 Kasım 2008
  5. umutsuzum23

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1 yıl oldu
    Evet arkadaşm ciddi aşık olduğumu biliyorum bende:)Buna üzüleyim mi sevineyim mi bilmiyorum.Çevremdeki birçok sahte aşıklardan olmadığım için mutluyum.Ama davranışları bir öyle bir böyle anlayamadım gitti.Aman ne bileyim karmakarışık oldum iyice.Beni üzsede hayatımda olduğu için mutluyum:)Belki garip gelebilir size ama böyle yani.Kara sevdaya mı tutuldum nedir:)))

6. 23 Kasım 2008
  7. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Rest çek :kahve:

Ya bana derdinin ne olduğunu söylersin, konuşuruz, çözeriz ya da çözemeyiz ama doğru düzgün bir ilişki yaşarız, ya da sen yoluna gidersin ben yoluma de. Zayıf durma karşısında, dik dur, kendinden emin dur.

Sonuçta 2 yol var.
    Ya aklını başına toplar, neyse seninle sorunu çözme yoluna gider.
    Ya da çeker gider.

Biliyorum çok gaddarca geliyor sözlerim sana şu anda ama eminim ki sen de bu şekilde sürekli mutsuz olmaktansa konunun olumlu ya da olumsuz bir sonuca bağlanmasını tercih edersin. Aşkta bu kadar stres yer bitirir insanı, kendine acı biraz. Acı çekeceksen de hiç değilse bir anlamı olsun, bilinmezliğin acısını çekme.

8. 23 Kasım 2008
  9. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım yaaa inan bu erkekler gerçekten tuhaf... onlara eziyet eden kızlardan vazgeçemiyorlar...
    sen de onun sana davrandığı gibi davran... sen huzursuz olacağına o huzursuz olsun...

bence bir an önce de hayatında önemi yokmuş gibi davran ve buna inan... mutluluk istemediğin ; beklemediğinde kapını çalıyor zaten :)

10. 23 Kasım 2008
  11. umutsuzum23

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ellma arkadaşım haklısın aslında.Olması gerekeni söylüyorsun.Ama mantık kalmıyormuş bu durumda insanda onu anladım ben, ki ben genelde mantığı ön planda olan bir insanım, ben bile duygularıma söz geçiremiyorsam ne olacak bilmiyorum.Hangi ara bu kadar aşık oldum onu hiç bilmiyorum:)
    Ama birde şu var.O benim bu kadar üzüldüğümün farkında değil.Yani onun yanındayken çaktırmıyorum bu kadar acı çektiğimi.Davranışlarını umursamıyormuş gibi davranıyorum.Ama çok zor oluyor böyle davranmak,üzüldüğünü farkettirmemek.Kendime eziyet etmekten başka birşey değil bunu da biliyorum.
    Dediğin gibi en iyisi sorunun ne olduğunu sormak.Problem neyse anlatsın ki bir problem olduğunu da sanmıyorum.
    Teşekkürler yorumun için canım,hiç olmazsa biraz mantıklı düşünmeye sevketti beni

12. 23 Kasım 2008
  13. umutsuzum23

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    küçük böcük;
    canım haklısın,eziyet çektiren kızlar daha el üstünde tutuluyor nedense anlamak zor gerçekten.
    Onun yanındayken duygularımı belli etmiyorum zaten ,ama davranışlarına da bir tepki koymam lazım artık galiba

14. 23 Kasım 2008
  15. DuRu@--'-

DuRu@--'- HAYALİM, AŞKIM VE BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    erkek arkadaşının sana olan tavırları ne zamandır böyle?
    kaçan kovalanır durumu var bence sen onun üzerine düştükçe kendini çekiyor sanırım biraz ilgisiz davranmaya çalış bakalım o ne yapacak karşılığında

16. 23 Kasım 2008
  17. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Ah be canım, o zaman sende de suç var biraz.
    Ya bu erkekler empati yoksunu biraz fazlaca ağaç içerikli oluyorlar işte bunu artık hepimiz biliyoruz.

Sen rahatsızlığını belli etmezsen o böyle mutlu mesut sürdürür hayatını.
    Bu erkeklerin gözüne gözüne sokacaksın, kendiliğinden anlamıyorlar işte.
    Sonra da sen patladığında "eee sen de hiç bir şey demedin ki, ben nereden bileyim" der çıkar işin içinden, bu kadar da hafife alır işte.

Ağla zırla ya da bağır çağır kavga et demiyorum, sadece net ol, açık bir şekilde arkadaşım iyisin hoşsun sana da acayip aşığım ama şu şu şu hareketlerin beni rahatsız ediyor diyebil. Topu at bakalım ona. Sonra bi izle bakalım olaylar nasıl gelişecek.

Belki de bunca acıyı, üzüntüyü boşuna çekiyorsun? Di mi? Belki ilk uyarında hoop toparlanıverecek ama bu şansı ona bi ver bakalım önce.

Aşık olmak demek her şeyi sineye çekmek demek değil...onun adı başka bir şey.
    Hadi göreyim seni, düzelecek her şey inan buna.

18. 23 Kasım 2008
  19. umutsuzum23

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkürler canım,dediğin gibi en iyisi açık açık konuşmak,hatta bunu çok daha önceden yapmalıydım.
    Ama yine de bunları bilerek yapıyor gibi geliyor bana.Yaptığının farkında sanki.Çünkü ne zaman bana biri iltifat etse güzel bir söylese,böyle garip bir şekilde umursamaz davranmaya başlıyor.
    Neyse ben bir an önce konuşayım derdi neymiş öğreneyim