ok zgnm:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve papatya25 tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : papatya25
  1. papatya25

papatya25 Guest

aslında çok uzatmadan konuya giricem ,

bundan tam 1 sene önce evlenmek üzereyken nişanlım tarafından aldatıldım nişanlımdan ayrıldım ve onu unutmak için baya zorlandım ve 6 ay sonunda kendimi tam toparlamışken yeni birinden hoşlandım olurmu olmazmı derken 7 ay güzel günler yaşadık kötü günlerimizde oldu tabi ama 2 gün sonra barışıyoduk. ama bu seferki çok büyük bir kavgaydı doğumgünümden 1,5 hafta önce ben ona evlenmek istediğimi onu ailemle tanıştırmak istediğimi söyledim neyse baya bir konuştuk ve konuşma sonunda bana arkadaş kalalım dedi o kadar hafif hissettim ki kendimi beni evime bıraktığı
    gün beni ara olurmu dedi bende arkadaş olarak mı dedim hayır dedi. ve ben onu ertesi gün aramadım msn de beni niye aramadın diye sordu bende yoğundum gibi bir bahane uydurdum sonraki günlerde beni aradı bende onu aradım ama buluşmuyoduk zaten son zamanlarda işleri de iyi değildi benim teklif etmemi bekle diyodu ama ne bilim sevgili olan insanlar daha sık buluşur dimi buluşalım dediğimde yoğunum diyodu bende kızdım ve doğumgünüme kadar onu aramadım. Bu soğukluk bir hafta böyle gitti neyseki doğumgünümde olan oldu ve bana bu gibi kararlara şu anda hazır olmadığını beklememin gerektiğini beklemezsemde ayrılmamız gerektiğini söyledi o kadar kötü oldumki hemde doğumgünümde neyse ağlaya zırlaya eve geldim beni geceye kadar aradı ama ben meşgule verdim telf. şimdi ayrıyız bir haftadır msn sini ve face ni de sildim işin kötüsü eski nişanlımda şimdi bana geri dönmek istiyo ve evlenmek istediğini söylüyo kafam çok karışık ya onu çok özledim ama ben uygun bir kara mı verdim acaba . Beklemelimiydim bilmiyorum fikirlerinize ihtiyacım var .

2. 13 Ekim 2009
  3. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    eski nişanlınıza dönüp dönmemeniz gerektiğini bilemem ama şuan görüşttünle görüşme artık..
    bence 5 para etmez biri..evet evliliği düşünmüo olabilir ama bunun da bi söylenme adabı vardır.
    değer veriyor olsa bu şekilde olmazdı...

4. 13 Ekim 2009
  5. _NURUM_

_NURUM_ Guest

eski nişanlın hakkında kafan karışmasınn tatlımm.ewlilik planları yaparken seni aldatan birini affetmiceksin heralde:eek:lmaz:

sewgiline gelincede neden acele ediosun.bnm bildiğim erkekler ewlenmek istediğini sölerr.tmm isteyebilrsin ama bunu erkekten duymak daha güsel daha mantıklı gelio bana:kahve:

6. 13 Ekim 2009
  7. Mine

Mine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bencede eski nişanlıya dönmek hata olur
    sevgilinizde hazır değilse bile bunu daha farklı anlatabilirdi sizi kırmadan bence zamana bırakın bence biraz düşünsün evlilik iyi düşünülmesi gereken bi konu

8. 13 Ekim 2009
  9. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Şimdi beni yanlış anlama düşüncelerimi yazıyorum...
    Elbette yaşadığın durumu atlatabilmek için bir başka insanı hayatına sokmuşsun. Tamam buraya kadar sorun yok. Bir çoğumuz yanlış olduğunu bilse de bu yolu denemişizdir. Fakat neden yaşadıklarından ders çıkartmadın be arkadaşım? Erkeklerin üstüne gidersen kaçarlar. Bunun örneğini bu sitede çok gördük.. Her zaman kovalanan olmalısın. Sevsen aşkından ölsende bunu ona her haliyle belli etmemelisin. Ve kaldı ki ben şunu anlayamadım doğrusu...nişanlını unutabilmek için bu çocukla bir ilişkiye başladın. Hemen nasıl sevebildin de evlenmek istediğini söyledin..?
    Bana ani verilmiş bir karar gibi geldi. Öfkeyle yanlışlar yapabiliriz. Çok iyi düşünmen gerekti..
    Ve bu adam duygularından emin değil ki böyle cevaplar verdi...
    Eski nişanlına gelince.. Büyük konuşmak istemiyorum ama böyle bir durum karşısında kalsam asla ve asla geri dönüşü olmaz..

10. 13 Ekim 2009
  11. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Sen evlenmek mi istiyorsun? Yani amaç bu mu. Evlilik amacın olmasın hayatta. Birisini seversin aaa artık ayrı kalmamalıyız dersin ve evlenirsin yani araçtır evlilik. Eski nişanlını da bunu da tamamen çıkarmalısın aklından ve kalbinden.

12. 13 Ekim 2009
  13. papatya25

papatya25 Guest

eski nişanlımı unutmak için bu ilişkiye girmedim ikimizde birbirimizden etkilendik aslında hayatımdaki kişinin evlilik hakkındaki düşüncelerini öğrenmek istemiştim ama bu denli olucağı aklıma gelmemişti şimdi aslında onu çok özledim ama arayamam onu

14. 13 Ekim 2009
  15. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    valla canım sen bu ikisini de arama sorma ,hayatına da sokma.bence biraz mola ver kafanı dinle.inan daha doğru kararlar vericeksin.yaşın kaç bilmiyorum ama bence kafanı dinle biraz daha.

16. 13 Ekim 2009
  17. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Bilmiyorum evliliği şu anlık düşünmüyorsa bile bunu daha güzel yollarla söyleyebilirdi.. Ben evlenmem ya böyle kabul et yada ayrılalım.... Çok yanlış bence yeteri kadar değer vermiyor size. Siz önünüze bakın elbet anlaşabileceğiniz biri zamanı gelince çıkar karşınıza. Aksi taktirde yine üzüleceksiniz gibi hissediyorum

18. 13 Ekim 2009
  19. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Bence ikisinden de hayır yok gibi.
    Nişanlınla zaten önemli sorunların olmuş ki ayrılmışsın.
    Sonrakinin de evlenmeye niyeti yok sanki oyalıyor.
    Şu anda bir karar vermen sakıncalı olur.
    Hayatına kimseyi sokma şimdilik.:1no2:
    Bir kafanı dinleyip kendine gelmen lazım.