ok zledim :((( Yardm edin ok acil

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve cadim_06 tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : cadim_06
  1. cadim_06

cadim_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yakın bi zamanda erkek arkadaşımdan ayrıldım.nedenide ailesiydi annesi mesleğini eline alana kadar kızlardan uzak dur diodu sürekli.ve benimle birlikte olduğunu öğrendi.ve kesinlikle o kızdan ayrılcaksın hakkımı helal etmem sana demiş.çok üzüldük çok düşündük mücadele ettik ama olmadı ve ben onun zorda kalmasını istemediğim için ayrıldımm.o da istemedi ama kabul etti ve bitti.henüz 8 gün geçmesine rağmen ben onu çokk özledimm :KK43:( sonunda ne olacak bilmiorm ama ona özledim seni die msj atmak istiorm kendimi zor tutuorm telimi açmıorm msj atmamak için.özlediğimi belirten bi msj yazdım.sizce o msjı ona gönderiyimmi ?? gurursuzlukta yapmak istemiorm ama içimden bi ses o msjı at dio.yardım edin sizce atıyımmıı??? :KK43:(((((:-)asigim:

2. 22 Eylül 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    önce niye senden ayrılmasını istediler

çocuğun okul hayatını mı etkiledin?

eğer öyle bi olay varsa bence atma, gerçekten seviyorsan geleceğinin senin özlemenden önemli olduğunu düşünürdün

4. 22 Eylül 2009
  5. ErdeminE

ErdeminE mis kokulum iyi ki gelmis Üye

Beğenildi:
    1.403
    Ödül Puanları:
    123
    siz severek ayrılmışsınız... O yüzden bence karşı taraf sizden böyle anlamlı bi mesaj aldığı için siz de içinizden geleni yaptığınız için mutlu olursunuz! Ama gururunuzu koruyun çünkü sorun sizde değilmiş ayrılırken... Ayrıca bana sorarsanız annesine karşı direnmeniz ve ilişkinizi herşeye rağmen devam ettirmeliydiniz!
    Hakkınızda hayırlısı olsun...

6. 22 Eylül 2009
  7. cadim_06

cadim_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır kesinlikle okul hayatını etkilemiorm yanlış anlaşılmasın.yakışıklı biriydi ve çok kız vardı peşinde bu yüzden annesi geleceği için endişeliydi yoksa benle alakalı deil ve bunu da o bilio.evet severek ayrıldık maalesef :KK43:( bilmiorm içimden çok geçio ona böle anlamlı bi msj atmak.çok kararsızım yaa yanlış bişi yapmak istemiormm :KK43:

8. 22 Eylül 2009
  9. ew_perisi

ew_perisi Affeyle Ya Rab!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok sevseydim kesinlikle ayrılmazdım, annemde konuşur konuşur susardı.

Onu seviyorsunuz belli o mesajıda bana kalırsa atın bakalım onun tepkisi ne olacak.

Hem o mesajı atmazsanız ilerde kendinize o mesajı atsaydım belki böyle olmazdı gibi suçlamalar yapacaksınız en iyisi ben son defa özlemimi sevgimi dile getirdim de olmadı dersiniz.

Başka bişey daha söylemek istiyorum başıma geldiği için biliyorum. Bizim de böyle ayrılığımız olmuştuu ben ayrıldıktan sonra onu özlediğimi anlatan mesaj yazmıştım neyse hemen olmasa da bikaç zaman sonra tekrar barıştık ve banaa her hata yaptığın da ' sen beni bırakamazsın ayrıldığımızda bile mesaj atıyordun' dedi yüzüme vurdu ve bu fırsatı çok güzel değerlendirdi. Bunu da göz önünde bulundur derim

10. 22 Eylül 2009
  11. Nurdan88

Nurdan88 nişanlısını bekliyor =) Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    76
    Ayrılmak istiyo da annesini bahane ediyo olmasın cnm... :umursamaz:

12. 22 Eylül 2009
  13. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o ne saçma iş yaaa -tatlicadiarzu-
    tatlımm şimdi bu çocuk senle mesleği elinde yok die mi ayrıldıı
    bide annesi sırf bu yüzden ayrıl dedi die mi ayrıldıııı
    eee hani ortada sevgiii ??
    bence o sizin ilişkinizde bi gelecek göremedi yada kendine güvenemedi ondan ayrıldıı
    şimdiden anasının sözüne bu kadar gidiyorsa
    sen yarın bigün iş ciddiye falan binse ne yapar onu düşün bence
    ben olsam hiç aramam sormam :eek:lmaz:
    körmü o arasınn ben çok seviyorsa...:dilcikar:
    hiç suçum yokken anası benden ayrıl dedi die ayrılan bi adamı ne arıycam bee :mymeka:
    salla gitsinn
    bence mesaj atıptaa peşinden koşmaa sonra yarın bigün dalga bile geçer senle peşimi bırakmadın sen yalvardın diee :bbo:
    yinede sen bilirsin :nazar:

14. 22 Eylül 2009
  15. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bence de :umursamaz: annesi niye öyle demiş anlamadım. bu evlilik değil ki işini bul,ondan sonra bi kızla ilişki kur diyecek..canım ,sen sevdiğin için e.arkadaşına toz kondurmazsın,güvenirsin çünkü ama bi arkadaşın dediği gibi annesini bahane ediyo olabilir..çünkü bu çok saçma bi ayrılık nedeni.. mesaj işine gelince.. bırak atma derim ben.hiç bi erkek sevdiğini ne olursa olsun bu şekilde bırakmaz.. hiç değilse,ayrılmayalım der..iş bulana kadr belli etmeyiiz iş bulunca resmiyete dökeriz falan der yani.. ki ben böyle diyen bi sevgiliye bile tamam demem ya.boşver. mesaj atacak biri varsa o atsın. seviyosa seni bırakmaz..burada istenmeyen gelin değilsin sen,madem annesi işsizliğini bahane ediyo.bulsun işini bi an önce , o zaman belli olur amacı..inş. mutlu olurusn

16. 22 Eylül 2009
  17. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence mesaj atmalısın oda seni seviyosa ..3-4 gün önce bende ayrılalım dedim son sözü kendine iyi bak oldu ayrılma sebebim onu çok seviyordum ama onun sevgisinden emin değildim çünkü beni görmeye gelemeyeceğini sölemişti kendine iyi bak yazınca bende dayanamadım gurur yapmadım ve 5 dk sonra onu sevdiğimi söledim oda yarın geliyorum yanına yazdı :) kısaca bence mesaj at :KK66:

18. 22 Eylül 2009
  19. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa
    ınsan sevınce ayrılabılır mı sen soyle bana? senın aılen oyle yapsa ayrılır mıydın ?
    bence erkeklerın urettıgı bahanelere bır yenısı katıldı
    kızı üzmeden ayrılmak ıcın yapmayacakları sey yo k bunların ben sanas oyleyeyım hıc bosuna uzme canını tatlım msj fln da atma hıc