ok zlyorum

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve wylma tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : wylma
  1. wylma

wylma cennet ayaklarımn altında Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben bu yaz fotograf makinemi kaybettim. cok uzuluyorum cunku yeni almıştık cok pahali bir makineydi ve ustelik icinde 500 e yakin fotograf vardi. işin kötüsü makine İzmir de kaybolu ve biz oraya iki günlüğüne gitmiştik kaybolduğunu farkettiğimizde artik çok geçti çunku geri donemezdik. cok seviyordum makinemi.içime oturdu resmen hatta ağladim :kedi: fotograf cekmeyi cok seviyorum ve ilk defa profosyonel bir makinem olmuştu. ama maalesef saadetim kısa sürdü senağlama

bunu bu baslığa yazdım aslında bir derdim var topiğine yazcaktim ama ordakiler beni topa tutarlar diye cesaret edemedim. belki siz moral verirsiniz benneyaptımki

2. 24 Ağustos 2009
  3. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    senin adına üzüldüm arkadaşım umarım fotolarında özel bi durum yoktur sağlık olsun gideceği varmış para biriktirir tkr alırsın sende üzme canını bunun yüzünden

4. 24 Ağustos 2009
  5. sevvalcik

sevvalcik minnakk davşanımmmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım fotoğraflarının içinde eğer senin özel hayatını tehdit edecek bir unsur yoksa bence bu kadar üzme kendini cana geliceğine mala gelsin
    allah sağlık versin yine bir makine alırsınnn

6. 24 Ağustos 2009
  7. wylma

wylma cennet ayaklarımn altında Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok tesekkur ederim karabiber. alırım dimi yine makine degilmi sonucta ama fotograflara cok uzuluyorum. hepsi de ozeldi benim icin.

tesekkur ederim sevvalcik tehtid edecek bir foto yoktu icinde ama cok sevdigim insanlarin belkide birdaha goremeyecegim yerlerin fotograflari, kareleri vardi. evet makine tekrar gelir belki ama onlar gelmez.:1no2: