okadar güvendim karsılığı buymuş

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve göz_yaşım tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : göz_yaşım
  1. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

selam arkadaslar 17 yasındayım 3.5yıllık bir ilişkim vardı taki 2 ay öncesine kadar erkek arkadasım 6aydır manısadaydı gelmeden birkaç gün önce netlog üyeliği (arkadaslık sitesi)oldugunu öğrendım fotografları kızlara olan yorumları oralarına buralarına bunları gözümle gördüm yazıs sekline kadar emındım.aradım senmısın dedim ya 2yıl önce açmıstım falan filan silinmiştir dedi bende ben anladım anlayacagımı bitti dedim yalvardı birazcık sonra geldi manısadan yüzyüze hiç gelmedik ama msnelerimiz birbirimizde vardı sildim karsıma çıktı kandırma kendını dedi ...gece2lere kadar msnede ne işler ceviriyo anlayamadım facebook almıs bende arkadasımın listesine eklettirdim suan su dk fotografındakı yorumunda bir kız ona aşkım benım ya yazmıs çok zoruma gitti ...hiç beklemezzdim soktayım msnesi hala duruyo açık ama konusmuyoz genelde ona hayatında unutamayacagı bir pismanlığımı bildirmek istiyorum vicdanı sızlasın istiyorum hem o aldatıyo benı suclu durumuna getiriyo onu çok seviyorum ama biyandanda nefret ediyorum ne yapmalıyımsenağlama

2. 11 Mayıs 2009
  3. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    at gitsiin at gitsin aldatmışsa at gitsiiinnnn

4. 11 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

güzelim seni bu kadar üzmüş bana kalırsa daha onun vicdanını sızlatmaya çalışma vicdanı sızlasa

aldatmaz zaten uğraşma ne hali varsa görsün madem diğer kızlara meraklıysa bırak gitsin..

dersen ben barışıcam affederim ozman burnunu sürt yapıcak bişey yok..

6. 11 Mayıs 2009
  7. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hiççç gözyaşı dökmene gerek yok cnmm bi hafta üzülürsünn sonra elini sallasan ellisii sallama hiçççç daha çok küçükmüşsünnn allah hayırlı insanlarla karşılaştırsınn:teselli:

8. 11 Mayıs 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

ugrasmaya degmezzz

10. 11 Mayıs 2009
  11. nur.sima

nur.sima Guest

erkek de 17 yaşında ise ne beklersin ki sen bundan. bi de 3.5 yıllık diyorsun

anlamıyorum bir turlu anlamıyorum nedir bu erkek arkadaş sevdası

aklın varsa bitir, bitir bir daha kalkışma böyle şeylere taa ki buyuyene kadar. daha kişiliği oturmamış insanlarla muhattap olmamak için biraz daha büyü sende

12. 11 Mayıs 2009
  13. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

haklısınız ...gelsede istemem artık bana koyan suskunlugu

14. 11 Mayıs 2009
  15. vay terbiyesiz vayyy !!
    canım netlogta falan mesajları yazdığı tarihlere bak öncelikle .. ama emin ol daha ciddi bir ilişki için yeterince olgun değilsiniz. güzel hoş flörtler yaşa boşver şimdi bi heyecanlı ergen için kendini hasta etme şu genç yaşındasengözlerimebaksanab

16. 11 Mayıs 2009
  17. EU3

EU3 Guest

en buyuk tepkı tepkısız kalmadık dene işe yarayacak

18. 11 Mayıs 2009
  19. elacik

elacik askim asklarindan bulasin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erkeklere hiç guvenmemek lazim cnm gerçekten, bizler gibi degiler bi çok sadik kaliriz onlara ister en yakisikli çiksin karsimiza umursamayiz, ama onlar oyle degiler açik saçik bi kiz gorsunler tatmin etsinler onlari hemen onlara donerler kiz arkadaslarina bakmadan, sonra yakalaninca boyle boyle bahaneler tuketirler..Yillarca aglasakta umursamazlar, erkek erkektir çabuk unutur ve çabuk birini bulur..
    Ama su an vicdani sizlamiyorsa bile mutlaka ilerde sizliyacak onun pismanligini yasayacak, her genç kizin ahi çikarmis o yuzden sen içini ferah tut tatlim diyecegim bu