Okmeydanı , Gaziosmanpaşa , Kağıthane Yakınlarında Hastane Arıyorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve eylull tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : eylull
  1. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar merhaba ben kağıthane de oturuyorum bu civarlarda yada gidebilecek kadar uzaklıkta bi hastane arıyorum. ssk ile anlaşması olan güvenilebilir bir hastane biliyorsanız tavsiyelerinizi rica ederim. bulduğum hastanelerden ya hastanenin olumsuz olayları var yada çok pahalı. hastane bulamadığımdan sağlık ocağına gidiyorum. özel hastanelere tavsiye olmada güven olmuyor. lütfen bana yardımcı olun.

2. 2 Şubat 2009
  3. babymom

babymom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    238
    ozel okmeydanı hastanesini tavsiye ederim. orada erkek doktor var adını unuttum kadın dogumcu ii bir dr. google a yaz hastanenin bilgileri cıkar

4. 4 Şubat 2009
  5. eylull

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım teşekkür ederim bayan doktor arıyorum

6. 5 Şubat 2009
  7. cansam

cansam Evli,Mutlu,Çocuklu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canım benim sana tavsiye edebileceğim hastane gaziosmanpaşada özel yıldız tabya bilge hastanesi var ben doğum yapmadım ama tanıdığım iki kişi var birisi zaten orada tedavi oldu çocuğu oldu aynı zamanda ikinci çocuğunuda ayrıca bayağıda ucuz ben sadece jinekolojik muayne için gidiyorum allah nasip ederse tedaviye başlamam gerekirsede orada başlıcam gibi benim doktorum akın bey iyi olduğunu söyledikleri için ona gidiyorum ama bayan doktoruda var ayrıca oraso zaten çocuk ve doğum tüp bebek üzerine olan bir hastane sen bilirsin yani ama kendi ablamda özel okmeydanı hastanesinde doğum yapmıştı memnundu ama fiyatlarını bilmiyorum ama bilge hastanesi fiyatlar baya uygun bir bak derim... hayırlı doğumlar...

8. 5 Şubat 2009
  9. papatya1982

papatya1982 Guest

canım ben sana bı hastane tavsıye edeyım ona gıt hıc bıyerede gıtme baska ben özel balata gıdıyodum
    fıyatı artırmıslardı deyısdırdım 2 aydır özel capaya gıdıyorum cok guzel keske basda gıtseydım muane ucretı 20 ytl utrasyon 4 boyutu 24 saat dr var normal dogum 350 zorulu sezeryan 540 ısteklı sezeryan 800 hastane cok guzel ıstersen ozelden yaz dr tavsıye ederım ben cok gezdım oyuzden hereyerı bılıyorum bılge hastanesı ucuz ama orda dogum yapmam kesınlıkle hastane demeye bın saat ıster sen bana ozelden yaz grselım

10. 7 Şubat 2009
  11. eylull

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar başka tavsıyesı olan varmı

12. 7 Şubat 2009
  13. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    bende bilgede düşünüyordum doğumu ama hakkında olumsuz çok şey duydum

14. 8 Şubat 2009
  15. eylull

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bilge mı yoksa yıldıztabya bilgemı . ben de bılge hakkında kotu dıye duydum ama yıldız tabya bılgeyı bılmıyorum

16. 8 Şubat 2009
  17. cansam

cansam Evli,Mutlu,Çocuklu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tedirginliğini anlıyorum seçici davranmaktada bide ekonomik bir yer olması gerek demişsin sanırım yıldız tabyadakinden bahsediyorum birde küçükköyde varmış sanırım orası değil doğumuna daha ne kadar var bilmiyorum ama daha araştır istersen evet öyle çok lüks biyer değil belki düşük kesimden de gelenler var ama önemli öolan hizmet diye düşünüyorum tabiki çokk çokk paramız olsa bende giderim memorialde doğururum 6 milyarcık.... hayırlı doğumlar dilerim.

18. 9 Şubat 2009
  19. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    türkiye hastanesini araştırdın mı canım. ben eve yakın diye doğumumu o hastanede yapmıştım şimdi kızımı oraya götürüyorum. ama arkadaşlarım kadındoğum doktorlarından çok memnun o bölümdeki doktorlar kadın. hastanenin ilgisi havası da çok güzel..