Okmeydanı hastanesine giden varmı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve aytixsxxsx tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : aytixsxxsx
  1. aytixsxxsx

aytixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar dün hamile olduğumu öğrendim leventte oturuyorum ancak okmeydanı ssk kadın doğumdan randevu alabildim yarın için sigortamda yok özele gidemem ordaki doktorlar nasıl acaba bilen varsa neolur yazın

2. 18 Kasım 2008
  3. dilekumur

dilekumur ölerek sonsuza doğuyoruz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    okmeydani guzel bir hastanedir aytiss.kaliteli doktorlar var bende bir iki kez gittim.benim esimin kardesi orada kadin dogum doktoru olarak gorev yapiyor.telas etmene gerek yok eminim memnun kalacaksin.herhangi bir sorun olursa bana yaz .elimden geleni yapmaya calisirim

4. 27 Ekim 2010
  5. ebruliii85

ebruliii85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm dilekumur benim annemde kis çıktı hastane ve ii bir kadın doğum dr u araştırıyoruz.biz okmeydanında oturuyoruz.okmeydanı hastanesinde çalışan eşinin kardeşinin adını verbilirmisin acaba bu konuda bana yardımcı olursan çok sevinirim.acil cvp bekliyorum çünkü en kısa zamanda amaliyat gerrekli.şimdiden tşkrler

6. 27 Ekim 2010
  7. ballokma

ballokma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bem okmeydanı hastanesine yakın oturuyorum ben hiç gitmedim sen leventte oturdugunu yazmışsın levent'e yakın kagıthane devlet hastanesi var.uzm.hatice hanım var kadın dogum da ben sana oraya gitmeni öneririm..gidenler çok mennun teyzem onda ameliyat oldu.