Oksidan Losyonu İle Sac Acma

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU2 tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

oksidan losyonu ile sac acılabilir mi? deneyen var mı daha önce aranızda? denemek istiyorum ama saclarım dökülür yanar diye korkuyorum sac rengim koyu kahve kızıl karışımı bi renk losyonla acıp kumral tonlarına boyamak istiyorum olur mu sizce bu mümkün mü?kafamçokkarıştı

2. 29 Mayıs 2009
  3. sweety_girl

sweety_girl Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bnm arkadaşım açtı saçını baya açıldı rengi güzell oldu herkes beğendi ama bikaç kutu kullandı ve bide baya bekletti

4. 29 Mayıs 2009
  5. melek25

melek25 Guest

şu boyaların içine katılan şeyden bahsediyorsan sanırım sürülüp bi süre güneşte bekletiliyor.saçında kızıl varsa onu daha çok açmaz mı yani turuncu falan olmazmıki bilemiyorum

6. 29 Mayıs 2009
  7. EU2

EU2 Guest

evet onlardan bahsediyorum,kızıllıklar var ama öyle çok fazla değil az bişey zaten turuncu yapıp yapmaması önemli değil kumral yada koyu kumral sürücem actıktan sonra sürdüğüm boya tam rengini tutar mı mesela kumral sürsem tutarmı onu merak ediyorum.

@ sweety_girl

ne kadar bekletti arkadasın ve cok acılma oldumu sacında?

8. 29 Mayıs 2009
  9. filizim

filizim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    mahvetmeyin saçınızı bence kuaföre gidin güselce yakarsınız..

10. 29 Mayıs 2009
  11. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    48
    Bence de deneme,evdeki bulgurdan olursun...

12. 1 Haziran 2009
  13. sweety_girl

sweety_girl Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben dene derim arkadaşım 5 saat falan evde durduğu bi gün bekletmiş ilk yaptığında çok açılmadı bikaç kere yaptı açıldı kızılada dönmedi

14. 1 Haziran 2009
  15. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    kızlar mahvedio o peroksit saçı, ben yaptım da ordan biliyorum. güya saç rengimi açıcam, açtım ama saçım da kendinden geçti. senelerce uğraştım o çatır çatır olmuş çingene sarısı saçtan kurtulmak için. üstüne boya yapcaksan açmadan dene, tutmazsa biraz bekler 2. ye boyarsın. peroksitin saçı ne hale getirdiği ilk başta anlaşılmıo ama dipten kendi saçınız gelince anlarsınız ne kadar inceltip yıprattığını. hele ki öyle saatlerce bekletmek akıl karı değil yani. bi de işlemsiz saçı açar ama boyayı açıcaanı hiç sanmam, saç yandığıyla kalır.

16. 2 Temmuz 2010
  17. kcsd

kcsd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kıslar ben de açtım açılıyo 15 dakika durdurdum yıpranacak saçım diye ama hiç yıpranmadı geri kalan kısmıda 1-2 gün sonra tekrar 2 kutu oksidanla açacağım

18. 30 Temmuz 2010
  19. Juslie

Juslie Fazlalıkları atma vakti ! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün bi arkadaşımın saçını gördüm. boyasızdı saçı 2 kutu yapmış yarım saat bekletmişti çok güzel açılmıştı güneşte açılmış gibiydi bende yapmak istyorum amaonun saçı kumraldı benimki koyu kahve boyasız açarmı acep bilmiyorumkismile