Oksijen Suyuyla Actigim Saclarim Mahvoldu

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 1 Mart 2008 başlatılmıştır.

1 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızLar şimdi size uzuuun zamandır sinirimi bozan bi konudan bahsedicem.benneyaptımkiben saçlarımı yazın ikişişe oksijen suyula bütün gün güneş altında bekleyerek görünmeyecek kadar sarartan bir deliyim (neyimeyse sarı)senağlama tabi saçlar oldu sonra kazık.rengide bana hiiç gitmedi.sonra ben yalvar yakar izin aldım annemden saçımı boyatmaya karar verdim.kuaför açık kahve dedi iyi hoş aldık boyadık.güzel oldu kendi rengine döndü.sonra yıkadıkça aktı aktı aktı...senağlama oldumu gene sarı?:çok üzgünüm: sonra benim sinirlerim gene bozuldu.2 3 ay falan geçti zarzor gene izin aldım annemden sonra gene aynı renge boyadık.tabi ben anneme bidaha akmaz son bu diyerek zorla aldırttım boyayı.boyayı alıp boyamak zor iş değilde anneme sormadan başıma buyruk yapamam ben hiçbişeyi.neyse akmaz zannettim.gene akmazmı bu boya:kızgın:şimdi acayip bi renk turuncu kafa diyo bazıları turuncuda değil gitti güzelim saçlarım.koyu gibi bi kveydi kışlarıda siyah olurdu :çok üzgünüm: şimdi şeytan diyo gene git boyat ama anneme söylemeye bile cesaret edemiorum.doğal bi yoluda yok kızıl değilki kına falan bişiler olsada yapsam.ne gidip bişi yapabiliorum ne annemden izin alabiliyorum.hadi anneme söledim bakalım izin vericekmi?bu arada 15 yaşında olduğum için annem fazla izin vermiyo.bende pek meraklı değilim tabi boyatmaya falanda ne geliosa meraktan geliomuş bu saç rengide çok kötü hakkatensenağlama bişi söleyinde yapıyım noolurr senağlamasenağlama

2. 1 Mart 2008
  3. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Canım öncelikle üzülerek belirteyim yazık etmişsin saçlarına, :1no2: birde kahverengi boyayı dene kolestonun kalıcı olan markasının kahverengi rengini dene bi umarım faydası olur. başka çözümde yok bunun için uzamasını beklemen gerekiyor. a.s.

4. 1 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ben sanırım palette kullanmıstım tam olarak hatırlayamadım ama.ya bide açıkcası annemi nasıl ikna edicem onu bilmiyorum burda kız annesi olan birçok kişi vardır o yüzden paylasmak istedim ama.. : (

6. 1 Mart 2008
  7. pinarslann

pinarslann Çeşm-i Cihan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bana kalırsa eğer yüzüne gidicekse koyu siyaha yakın bişiye boyat ki aktığında bile saç rengin koyu olsun... yok saçımı daha fazla yıpratmıyım diosan da bence kestir kısa bi odel yüzüne gidcek şekilde ve o şekilde boya attır...üzgünüm ama gerçekten yazık olmuş saçlarına Allah şifa versin cnm..umarım düzelir en kısa zamanda...

8. 2 Mart 2008
  9. missangelb

missangelb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de öyle olmuştu ilk boyattığım galiba kalıcıydı kumralın bi tonuydu sonra üstüne açık kestane yaptım tam benim saç oldu ama aktı sonra bende annemden gizlice bi daha akar diye koyu kestane yaptım akmadı siyah gibi oldu en sonunda kuaföre gittim bende okul başında yaptırmıştm şimdi az da olsa yine aktı ama bi daha yaparsam saçım mahvolcak böle kalıyorum bnde

10. 5 Mart 2008
  11. aycan1999

aycan1999 Guest

bence boya işini bırak saçını yenile yani kestir ve uzasın tekrar kestir yeni saçına bu şekilde davranma

12. 5 Mart 2008
  13. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok yazık olmuş saçlarına ben hep voila kullanıyorum kalıcı yani memnunun bide bunu dene bakalım.