Oksijenli su...

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve burser.16 tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : burser.16
  1. burser.16

burser.16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar oksijenli suyla kolundaki tüyleri sarartıp iyi sonuç alan var mı ben de denemek istiyorum ama korkuyorum kötü bişey olur diye
    paylaşırsanız çok sevinirim a.s.

2. 13 Ağustos 2008
  3. usuyuki

usuyuki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben lisedeyken yapardım.koluma sürüp güneşe çıkardım.
    ablamda sarıya dönmüştü ama bende pek etkilemedi.
    benim tüyler daha koyu ondan etkilemedi galiba.
    birazda saçımda denedim hafif kızıl yaptı.ama saçı yıprattığını duymuştum bi daha yapmadımyerimseniben

4. 13 Ağustos 2008
  5. rocker_girl

rocker_girl Guest

ya bn oksijenlli suyu yüzüme sürüyorum hiçde istediğim gibi sararmıyo bana da yardımcı olursanız çok sevinicema.s.

6. 14 Ağustos 2008
  7. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    eğer siyah saçlıysanız sakın saçınıza sürmeyin ben sarışınım sürünce saç rengim daha da açılıyo siyah saçlı bi arkadaş sürdü berbat bi sarı oldu hani deriz ya bişey sarısı die aynı öyle kız gitti sonra saçını boyattı siyah tüylü olanların kollarına da etki etmiyo sanırım kumrallara ve sarışınlara etki ediyo kolunuza sürmenizi tavsiye etmem yine bi arkadaşım kolunu bu şekilde sararttı sonra tüyleri almak zorunda kaldı berbat bi şekilde parlıyo güneşte çok dikkat çekiyo

8. 23 Ağustos 2008
  9. 23yn3ph

23yn3ph Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yakmıyormu bu oksijenli su yha.

10. 23 Ağustos 2008
  11. XSXahnaz

XSXahnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sağ kolumda kahverengi lekenmelere yol açtı dikkat edin derim...

12. 23 Ağustos 2008
  13. ahsenim

ahsenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla bende yapmıştım bir dönemler ama tüy sarartma geçici bir çözüm,bende de sarardı,ama sonra farkettimki,koldaki tüylerde tıpkı saçlar gibi sürekli uzuyor ve uç kısımdan incelip kendiliğinden yok oluyor(bu nedenle biz uzamadığını hep aynı boyutta kaldığını sanıyoruz)sonuç itibariyle,sarı tüylerin dibi yine eski renginde çıkmaya devam etti ve ne kadar sürdü hatırlamıyorum ama (belki 1 hafta yada 2)eski halini aldı,geçici çözüm işimi görürür derseniz,su kıl rengini bir ton açıyor,kolay gelsinyerimseniben
    ha eklemden geçemeyecem,oksijenli su yakmıyor,normal su gibi,yalnız,yoğun maruz kaldığında deride hafif beyazlıklar görebilirsiniz,korkacak bişey yok,sonra kendiliğinden geçiyor

Son düzenleme: 23 Ağustos 2008
  14. 25 Aralık 2008
  15. ayla82

ayla82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bence aldırın gitsin kızlar...ben aldırıyorum zaten çok geç çıkıyo diğer yerlere göre ..bence kusura bakmayın ama sarartılmışı çok itici duruyo öyle kalsın daha iii tabi siz bilirsiniz..

16. 28 Aralık 2008
  17. merve_____

merve_____ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!arkadaşlar oksijenli suyu cildinize sürmeyin. oksijenli suyu cildinize sürerseniz hem cildiniz beyazlar hemde tüyleriniz sararır ama cildinizin yapısını bozar. çok zararlı bir şey sakın denemeyin! kimyasal olarak ta açıklayabilirim isteyenler varsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18. 13 Şubat 2009
  19. karpel

karpel Guest

katılıyorum sonuçta oksijen suyunu amacına göre kullanmak gerekiyor içinde olan maddeler malum..
    Bu arada Merve avatarındaki dudakların maşallahı var :) varmıdır bu işin sırrı ? :)laelaelaelaelae