öksürük için ne yapmalıyım

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve belçin tarafından 5 Şubat 2008 başlatılmıştır.

5 Şubat 2008
    Konu Sahibi : belçin
  1. belçin

belçin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar merhaba
    benim 7 ayına girmiş bir oğlum var resimde gördüğünüz yaklaşık 1 aydır öksürüğü var bir türlü atamadı. doktora götürdüm ilaçları kullandım kesmedi denemediğim şey kalmadı pekmez paptya çayı su buharı hala devam ediyor. aBildiğiniz başka yol varmı yapılacak. İiçim gidiyor o öksürünce

2. 5 Şubat 2008
  3. mondschein2

mondschein2 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    slm canim,allah bagislasin cok tatli ama zaten yazacaklarimi sen yazmissinn,bnm kizda olunca oksuruk sirupu veririm gecer,ama 1ay hala oksuruk varsa ne bilim doktr ne diyor bu isee,,yani uzun bi sure 7aylik bir bebek icinn,ama ins en kisa zamanda gecer canimm,uzulme,
    sevgilerrrrrrr

4. 5 Şubat 2008
  5. çiçek 2

çiçek 2 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizdede aynı durum var. şurup ıhlamur bi işe yaramadı.
    yarın yine dr gitcez inşallah işe yarar bişeyler söyler yoksa o öksürdükçe kötü oluyorum.

6. 6 Şubat 2008
  7. belçin

belçin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktora gittik canım kuru öksürük dedi ilaçları kullanık ama eksilmedi ateş felan yok çok yıkıyorum o yüzden mi bilemiyorum

8. 6 Şubat 2008
  9. EU3

EU3 Guest

canım benim kızımdada öksürük çok olur hatta laranjite çevirir.ben öyle durumlarda pekmezin içine karabiber ve zencefil tozu karıştırır içiririm ama seninki daha ufak.ayva yaprağınında iyi geldiğini hep söylerler kaynat içir bi derim. ben çekirdeğini kaynatırdım elma kabukları ile ama geçen tv poğramında meyvelere ilaçlama yapıldığında o zehirin çekirdekte biriktiğini söylediler.yapragı daha iyi bence

10. 6 Şubat 2008
  11. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun canım yakışıklına .eviniz kaloriferli mi belki ondanda olabilir çünki evin içi havasız oluyor özellikle sabahları kalkınca sanki nefes alamıyor gibi oluyorum.üzerine içi su dolu bir kap içinede vicks atarsan o nemi alır belki.birde terleyen bir bebekse o da etkiliyebilir.

12. 6 Şubat 2008
  13. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canim gecmis olsun benim oglumda 3,5 yasinda ilac verdik gecirmedi bi arkadasim bana 2 corba kasigi pekmeze 1cay kasigi karabiber at azcik cezvede kaynat dedi iliyinca limon sikarak sabah aksam 3 gun icir dedi her seferinde taze hazirlican valla ikinci gunde sip diye kesildi benimkine zorla tiktim sagligi icin ama bacim seninki cok kucuk bende aylarca ugrastim zencefilide denedim ayrica zencefil kucuk cocuklar icin zararli biliyom

14. 6 Şubat 2008
  15. belçin

belçin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım doğalgazlı su bırakıyoruz nemli hava dediler bakalım eşim nem makinesi aldı fayda olucak mı ilginiz için teşekkürler

16. 6 Şubat 2008
  17. tatarxixm

tatarxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gecmiş olsun canım inşalah cabuk atlatır benim kız da öksürüyordu sinecort verdi doktor kulandınmı öksürük şurubu

18. 6 Şubat 2008
  19. gxuxlse

gxuxlse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah bağışlasın güle güle büyüt bebeğini canım ben mutlaka öksürük başlayınca HYDRYLLİN diye bir şurup var dr vermişti hemen ona başlarım
    çok faydalı ama sen yinede dr sor:uhm:Birde mutlaka içeklerine bal katarım
    ama seninki daha küçkmüş bal 1 yaşından önce önerilmiyor:çok üzgünüm:Şurubu istersen dr sor ver faydasını görürsün birde yattığı odaya sıksık havalandır
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]