okul öncesi öğretmenleri

Konusu 'Öğretmenlik ve Genel Paylaşım' forumundadır ve eftelya24 tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

3 Eylül 2008
    Konu Sahibi : eftelya24
  1. eftelya24

eftelya24 Sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bızlerde okul öncesı ogretmenlerı olarak fıkırlerımızı tecrubelerımızı paylasalım burada,emınım bırbırımıze cok faydamız olacak.

2. 4 Eylül 2008
  3. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kız kardeşim anaokulu öğretmeni ve özel sektörde çalışıyor işini çok seviyor ama anaokulunun sahibinden hiç memnun değil çok ters bir kadın.benim soracağım şey özel sektörde çalışanların devlete geçeceği gibi bi söylenti war doğru mu acaba? yada devlete geçmek isteyenler bu konuda ne yapablilirler? bilen war mı?

4. 5 Eylül 2008
  5. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım artık devlete geçme için kpss dağını devirmek gerek başka türlü hadi sizi devlete alalım diye diyeceklerini sanmıyorum. sevgiler.

6. 12 Eylül 2008
  7. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Çok zor bir meslek olduğunu söyleyebilirimmm...kesinlikle öğretmenliklerin en zoru ama bir o kadar da huzur verici...öğrenciler o kadar masum ve tatlı oluyor ki her şeye değiyor...

8. 12 Eylül 2008
  9. yaxgxmur ankara

yaxgxmur ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hamiş bir okulöncesi öğretmeni olarak çok zorlandığımı söyleyebilirim ama çok masumlar seviyorum mesleğimi bugün birisi daha 5 gündür tanışıyoruz hamileyim rahat edeyim diye sırtıma yastık getirip koydu kıyamam yaaaaaaaaaa

10. 13 Eylül 2008
  11. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ne güzel bir mesleğiniz varya,
    benimde bir derdim var acaba bende açık liseden çocuk gelişimi okuyup öss ye mi girsem diyorum ne dersiniz sizce olurmu yoksa yanlış yoldamıyım bu arada 26 yaşındayım ve bir yıllık evliyim.

12. 13 Eylül 2008
  13. KuKuRuZ

KuKuRuZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende okul öncesi öğretmenliği okumak istemiştim ama gittim akılsız gibi uluslararası ilişkiler okudum, sürünüyorumsenağlamaŞimdi de açıköğretimde okul öncesi okumak istiyorum..Meslek olarak yapmak için değil ama ileride önce teyze sonra anne olacağım için çok faydalı olur gibime geliyo..İçinizde açıköğretim okul öncesi puanlarını bilen var mı?

14. 13 Eylül 2008
  15. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bende aynı meslekten biri olarak işimi seviyorum.Fakat özveri ve sabır gerektiriyor.Birde gerçekten çocukları çok sevmeniz gerekiyor.Gerisi çokkkkkkkkk güzel.

16. 13 Eylül 2008
  17. nazar boncuxgxum

nazar boncuxgxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar düz lise mezunları açık öğretimden çocuk gelişimi okuyabiliolarmı bilgisi olanlar warmı yoksa sadece meslek lisesi mezunlarınımı alıolar açö ünw çocuk gelişimine yardımcı olursanız çok sewinirim

18. 13 Eylül 2008
  19. d3viL

d3viL Guest

Düz Lise mezunLarı açık öqretimden çocuk qeLişimini okuyamıyorLar sadece MesLek Lisesi mezunLarını aLıyor..