Okul varken byle bir diyet yapmay dnyorum bakar msnz??!

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve esrAhsm tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : esrAhsm
  1. esrAhsm

esrAhsm Boy:1,66 *Başlangıç:74,2 *Güncel:63.1*Hedef:58 Üye

Beğenildi:
    5.238
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar merhaba. bu konuyu açtım çünkü çok kararsız kaldım. ben pzts günü üniversiteye başlıyorum.ilk yılım ve ilk günüm olcak inş :-) diyet yapmaya karar verdim ama nasıl yapsam ne yesem karar veremedim. sizden yardım isticem bi kaç fikrim var. düşüncelerinizi alabilir miyim?

1.seçenek- sabahları 1 dilim kepekli ekmekle kahvaltımı yapıcam,aralarda bol su,öğlen meyve suyu.akşam yemeği olmıcak.niyetim detoks gibi bir şey yapmak.

2. seçenek - sabah yukarkinin aynısı. öğle 1 avuç kuru kayısı akşam yemeği yok

biliyorum biraz sıkı bi diyet olcak ama gerçekten yapmam gerekiyo.her şeyi göze aldım.bir miktar kilo verip ardından daha sağlıklı beslenicem. sizce hangisi daha iyi? ben ilk seçeneği düşünüyorum.yardım ederseniz çok sevinirim

2. 3 Ekim 2009
  3. leni

leni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dayanabilcek misin canım ya halsiz düşme:uhm: ben de üniversiteye başlıyorum bu ptesi ve diyete başlıycam aynı durumda gibiyiz yanikafamçokkarıştı

4. 3 Ekim 2009
  5. SUDENAZXXX

SUDENAZXXX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    leni mrh cnm 57 kilodan 52 ye kadar nasıl verdin paylaşırmısın bizimle:)

6. 3 Ekim 2009
  7. leni

leni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben stepper aletiyle verdim. daha geniş bilgi için "zayıflıyorum çok mutluyum" başlığına da bakabilirsinopuyorumnanaktan

8. 3 Ekim 2009
  9. esrAhsm

Beğenildi:
    5.238
    Ödül Puanları:
    148
    öyle galiba lenicim. dayanmak zorundayım yaa. neyse bulcam bi yolunu. tşkkrler

10. 4 Ekim 2009
  11. dengesiz_59

dengesiz_59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım gercekten agır bir diyet listesi olmuş bu Allah kolaylık versin
    ama bıraz spor yapma imkanınız yok mu acaba?

12. 4 Ekim 2009
  13. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    bu vücüdündaki tüm dengenin bozulması sağlığından olmak demek onun yerine öğle yemeklerinde meyvelerle akşam yemeklerinde hafif yemeklerle sınırlandır diyetisyenden yardım al okula yürüyerek git sabahları kuru kaysı ye bol su iç

14. 4 Ekim 2009
  15. esrAhsm

Beğenildi:
    5.238
    Ödül Puanları:
    148
    spor olarak yürücem durağa kadar sabahları. e bi de akşam dönerken yürüce. okuldaki telaş da ayrı ztn. spor bakımından sorun yok yürürüm bol bol :) nyse bakalım yrn başlıorum hayırlısıyla.. tşkkr ederm hepinize :KK70:

16. 5 Ekim 2009
  17. dengesiz_59

dengesiz_59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saglıklı zayıflamalar canım

18. 6 Ekim 2009
  19. handecem

handecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle okulunda başarılar cnm bende üniversiteye gidiyorum gerçi bnm son senem artık inş. geçen sene okula giderken yaptığım ve 17 kilo verdiğim yöntemi yazim cnm sana şimdi aldım ve tekrar vermeye çalışıyorum tabi! senin yazdığın yöntemler bence çok yanlış çünkü o şekilde 2 hafta zayıflıyo gibi gözükürsün ama sadece su verirsin ve kasların erir sonra ne yaparsan yap veremezsin bende aynı yanlışlara düştüm zamanında oradan biliyorum!
    gelelim bnm listeye sabah normal kahvalı yani 1 veya 2 dilim esmer ekmek peynir domates vs. arada kuru kayısı veya herhangi bir meyve öğlen evden götürdüğün bir sandviç tavuklu ton balıklı veya sadece peynirli herşey olabilir cnm sana kalmış akşam ise çorba veya sebze yemeği ve bol salata gündede 1 saat yürüyüş yaptınmı haftada 2 kilo rahat veriyosun cnm hem sağlıklı hemde ileride problemlere yol açmaz! kolaylıklar iyi zayıflamalar!