Okulda kopya çekerken yakalanmak

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve rosenoire tarafından 27 Nisan 2008 başlatılmıştır.

27 Nisan 2008
    Konu Sahibi : rosenoire
  1. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Okul yıllarında hiç kopya çektiniz mi ?jeyyar Kopya çekerken yakalandınız mı ? Tepkiniz ve de tabi yakalayan öğretmenin tepkisi .süprizzzzz

2. 27 Nisan 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    lisede çok çektim ne yalan söyleyeyim.her dersde çekiyordum.kitap açma en favori kopya seçeneğimdi benim..kağıda yazma işi beni bozuyordu..:bbo:

4. 27 Nisan 2008
  5. Movenpick

Movenpick suzi19 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende cok cektim lisede tabiki
    bi gun etegimin altina kopya kagidi koymustum surekli etegimi kaldirip bakiyodum
    ögretmenim de bana dogru geliyodu ben aniden hareket edince kopya kagidi dusmustu tabi ögretmen görünce kapi disi olmustum sonuc olarak sifiri basmisti ay ay ne günlerdi:-)))

6. 27 Nisan 2008
  7. rosenoire

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Ben çok çalışkan bir öğrenciydim ,ama arada kopya çekrdim .Bir kere lise sonda coğrafya hocasına yakalanmıştım .Şimdi güldüğüm bu olay o zaman tam bir kabus olmuştu .Hem çalışkan bir öğrenci olarak prestijim sıfıra düşmüştü :roflol: hem de sınftakilerin yüreğine yağ sürülmüştü .Salya sümük ağlamıştım .Coğrafya hocam o zaman belli etmedi ama annem kendisiyle görüşmeye gittiğinde çok gülmüş .Neticede zorla sözlüye kalkıp yine 10 almıştım .Ne günlerdi ya .....1hug:

8. 27 Nisan 2008
  9. elmayra:)

elmayra:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben lise son sınıfta beden eğitimi yerine bilim teknoloji diye bir ders gelmişti ve össye hazırlanmam sebebiyle hiç çalışmak istememiştim.Herkes kopya çekecekti dedim en iisi bende bi kopya çekeyim.İlk defa kopya çekecem bi de heyecanlıyım nasıl.Neyse sınav başladı ben kopya kağıdına bakacam rengim kızarıyor utanıyorum.Hoca herkes kopya çektiği için bağırdı.Hiç kimse üstüne bile alınmadı herkes kopyaya devam ediyor ben salak hemen üstüme alındım tuttum kağıdı -boş olarak- hocanın masasına indirdim çıktım.Tenezzül etmedim yani sıfır alırım daha iyi dedim ve sınıfta o dersten geçen sayılı öğrencilerden biriydim. yerimseniben

10. 27 Nisan 2008
  11. Dishe16

Dishe16 gel aşk gel... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lise döneminde çok kopya çektim
    yaz ise bacağıma yazardım kış ise külotlu çorabıma küçük
    kağıtlar hazırlayıp yapıştırırdım büyük uğraşıydı yanisırnaşık şey
    ama nedense bakmaya pek gerek duymazdım yazarken ezberlerdim çünküsırnaşık şey
    ama hiç yakalandığımı hatırlamıyorumfisfisfis

12. 27 Nisan 2008
  13. rosenoire

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    :roflol::roflol: canım okurken çok güldüm ya Şeniz

14. 27 Nisan 2008
  15. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    pek ıhtıyacım olmadı kopyaya ama olsaydı bıle çekemezdımkı o da bır sanat herkez yapamaz

16. 27 Nisan 2008
  17. Yıldızzz

Yıldızzz Guest

bikaç defa ufak çapta denemelerim olmuştur hatta bir keresinde kopyaları yazıp, ceketimin içine atmıştım ve hoca dışarı beni konuşmaya çağırıp sana çok güveniyorum bu sınıfta kimler kopya çeker bana söyle demişti:)) bende kopyalar düşücekte rezil olucam diye çok korkmuştum ve çok utanmıştım az kalsın güvenini boşa çıkarıyordum o gün bugündür tövbe...

18. 28 Nisan 2008
  19. BAHARYAGMURU

BAHARYAGMURU Guest

anlat anlat bitiremem herhalde cok cektim yani.sanirim bu konu daha önce acildi orda da anlatmistim.eski okul günleri aklima geldikce özlüyorum yaah ah derlerdi de inanmazdik arasiniz bugünleri diye