Okumadan araştırmadan herseyi bilen insanlar

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve zhr79 tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bazen bakıyorum burda olsun veya dısarda insanlar daima herseyi biliyor her konu hakkında bilgiye sahipler ve hatta oyle bilgililerki karsıdakine sen ne bilirsin tarzında dahi davranabiliyorlar..soylediklerinin kesinligini nerden ogrendigini sorarsın bu sefer size bir kaynak gosteremez veya oyle olurmus boyle yapılırmıs vs derler..hep kulaktan dolma laflarla hareket ediliyor ben anlamıyorum insanlar hic okumuyor mu yada mantıklı bir bicimde oturupda bu insanlar boyle diyorda ne kadar dogrudur acaba deyip dusunmuyorlarmı..ogrendikleri seylerle ilgili arastırma yapıp dogrulugunu garantilemeyi hicmi akıl etmiyorlar..

ama sorarsan boyleleri herseyi biliyor..nerden biliyor iste onlarda bilmiyor muslarla mislerle insanlarıda yanlıs yonlendiriyorlar..

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 5 Kasım 2010
  3. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın canım , lafa geldimi çoğu kimse mangalda kül bırakmıyor.. En Büyük KK icraate gelince birşey yok.. hepp boş konuşmalar :KK19:

4. 5 Kasım 2010
  5. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bu dediklerniz gebelik bölümünde çok fazla oluyor :)))

6. 17 Şubat 2011
  7. didooooo

didooooo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    68
    benim eeennnnn en gıcık olduğum insan modeli de galiba bu gruba giriyor. ben yapmadığı halde bazı şeyleri yapıyormuş gibi kendini öven ve başkalarına da sürekli öğütler yağdıranlardan neffffffret ediyorum. akıl küpleri sorsan ömrü boyunca 10 kitaptanfazla kitap okumamışlardır ama herşeyi bilrler.karışmasınlar yaaa