okumadan geçmeyin lütfen

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve sinemis06 tarafından 3 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Ekim 2008
    Konu Sahibi : sinemis06
  1. sinemis06

sinemis06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar öncelikle herkesin geçmiş bayramı mubarek olsun...

bana fikir verecek,yol gösterecek yorumlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar.ne olur bilgilerinizi benimle paylaşın...

benim bir an önce işe girmem lazım ve şu an büyük alışveriş merkezlerinde nasıl işe girebileceğimi araştırıyorum ama internetten bi bilgi bulamadım.Ankara ve İstanbul'da büyük alışveriş merkezlerindeki mağazalarda işe girebilmek için nereye başvurmam gerekiyo?örneğin migros ve boner gibi mağazalarda tezgahtar olmak için..ayrıca aradıkları özellikler nelerdir?

mutlaka bu konuda bişeyler duymuşsunuzdur.bana bi yol gösterin.eşimden ayrılmak üzereyim ve acilen iş bulmam lazım kira bile ödiyecek halim yok.yardımlarınız için çok çok çok teşekkürler şimdiden...yorumlarınızı bekliyorummm

2. 3 Ekim 2008
  3. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım netten mıgros carrefour büyük marketlerin genelinin siteleri var. ordan insan kaynakları bölümüne girip form doldurabilirsin

4. 3 Ekim 2008
  5. swethome

swethome mis kokulum,DEFNEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    migros ve boyner gibi firmalraın sitelerine gir
    orada kariyer yada insan kaynakları diye bölümleri vardır kesin
    sen başurunu yap.ama eğer çok yakın ise sana direk oalrak mağazaya gidip oradaki perseonele de sorabilirisn.ç
    belli aşamalrı ve galiba kısa bri eğitimlei var.
    birde kariyer net yada yenibiris, secretcv gibi siteler var bu siteler aten ilan veiryorlar.
    örneğin.yeni alışveriş merkezleri için arana elamnaları ben bu sitelerde çok görüdm.
    sende google dikatli bir arama ile başarabilirsinç.
    allah kolaylık verisn

6. 3 Ekim 2008
  7. sinemis06

sinemis06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkürler arkadaşlar çok yardımcı oldunuzŞenizmigros iş başvuru formunu doldurmaya başladım bile şu anda.diğer büyük mağazaların forumlarınıda doldurucam inşAllah işe alınırım en yakın zamanda

8. 3 Ekim 2008
  9. hxixstory

hxixstory Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim arkadaşlarım var öyle yerlerde çalışan hatta biriyle iş görüşmesine gitmiştim bende 700 ytl ye çalısacaktı adam dedi ki bizim için önemli olan iyi konuşmanız ve fiziğinizinizin çok kötü olmaması bunlarda sizde var gelin başlayın demişti. ( belki biliyorsunuzdur ankarada ykm diye bir yer )ama o öyle başvuru formu falan doldurmadı. gezmişti öyle ankarada.ama şartları bana biraz ağır gelmşti sabah 8 aksam 10 falan.... umarım tam istediğiniz gibi bir iş bulursunuz. kolay gelsin..

10. 3 Ekim 2008
  11. EU3

EU3 Guest

istediğin mağazanın sitesine girdiğinde iş başvurusu insan kaynakları başvuru formu adı altında butona bas ve işlemini tamamla bunu bankalara dahi yapablirsin

12. 3 Ekim 2008
  13. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence form doldurmakla zaman geçirmen kendin şahsen müracat et yinede form felan isterlerse o zaman doldurursun.İyi şanslar canım.

14. 3 Ekim 2008
  15. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bence hem internetten form doldur,hem kariyer sitelerine başvur hem de o tür mağazalarda bazen yazıyorlar "bizimle çalışır mısınız" diye,doğrudan onlara da başvurabilirsin,hatta bu şekilde daha kolay olur diye düşünüyorum ben...

16. 3 Ekim 2008
  17. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim sahsen gidersen daha iyi olur. cunku binlerce bavuru geliyordur. duzgunce giyin, magazalara gir sor. ben burada valismak istiyorum. kime basvurabilir diye.

oyle yaparsan hem girisken oldugunu dusunurler hem de direkt manager ile gorusup isi baglayabilirsin. hadi kolay gelsin iyi sanslar.

18. 3 Ekim 2008
  19. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    mağazalarına gidip te form doldurabilirsin canım
    yerimseniben insallah en kısa sürede iş bulursun :Saruboceq:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.