Okumadan geçmeyin

Konusu 'Hayat Bilgisi' forumundadır ve zeyno xan tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

28 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zeyno xan
  1. zeyno xan

zeyno xan ez welatım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    hayatımda önce sevmeyi üğrendim çünkü sevdikçe kendimi hisettiğimi gürdüm
    sonra af etmenin ne olduğunu anladım ve afetmenin aslında yeni insanlan kazandırdığını gürdüm
    bir gün geçmişime baktığımda pişmanlıklarımdan üzülmediğimi gürdüm
    bunları ben yaşadım
    çünkü birisini hatırlamanın aslında ufak bir telefon gürüşmesi kadar basit oldugunu gürdüm
    artık trafik ışıklarından geçerken omuzumun üstünden şöyle bir baktığım şehri terk etmeden yakaladım aslında bana değer veren insanların çok yakınımda olduğunu
    fakat güzleremen hep uzakta olduğunu anladım
    birisini kırdıktan sonra üzür dilemenin aslında beni ben yaptığını anladım
    sen benim için ünemlesen cümlesinin en büyük hediye olduğunu anladım
    bir yerden sonra kelimelerim mana ifade etmediğini biliyorum
    sahilde yürür ve düşünürken birininde beni düşündüğü duygusu beni mutlu ediyor
    mutlu olmanın aslında bir kedinin güzel bir anını yakalamak kadar basit olduğunu anladım
    kaçırdığım fırsatların aslında bana yeni fırsatlar türetiğini gürdüm
    yıldızların benim için parladığını görmeyen güzlerim gün geldi hayatımdan kayan yıldızların
    gümüldüğü maziyi unutması gerektiğini anladım
    güzlerin kelimelerden daha ünemli olduğunu ve yalan süylemediklerini biliyorum
    hayatımda yanımda gürmek istediklerimi yanımda güreceğim çünkü onlarında bana değer verdiklerini biliyorum telefonun 160 karakterine üzüntünün mutluluğun ve yıkıntının sığdığını gördüm yaşamın yaşamaya değer olduğunu ve istersem mutlu olacağomo öğrendim

alıntıdır