okumaya deger arkadaşlar!

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve suheyla20 tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : suheyla20
  1. suheyla20

suheyla20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1no2::1no2::1no2:21 yasinda bir bayanim, türkcem iyi olmazada yazmaya calisiyorum, degidimgibi 21 yasindayim basima gelmeyen kalmadi bundan birbucuk seneder evliydim ´, dünyalar tatlisi kiz cocugum oldu, ama sevincem gün kocamdan ayrildik. bilmiyorum inanki anliyamiyorum keske sevmeseydim o insani keske evlenmeseydim diyorum... iki aileler yüzünden biz ayrildik olan bize oldu BANA VE COCUGUMA OLDU.seviyorudum cok sevmistim ben o insani.NIYE BIZE SAYIP CIKMADI KIZIM 8 AYLIK BIRGUN ARAYIP SORMADI... VARMI BÖYLE VICDANSIZLIK DAHA??? DUYUYORUM HAFTA SONLARI O DISCO BU BAR BENIM DIYOR GEZIYOR GÜNÜNÜ GÜN EDIYOR, BENSE YANIYORUM..... BENI COK SEVIYORDU HATINDEN COK BANA DÜSKÜNDÜ ANNESI KISANIRDI BUNU FARKEDERDIM. SIMDI SORACAKSINIZ BANA NEDEN AYRILDINIZ DIYE --SÖYLÜYORUM BENIM VE ONUN AILESI ANLACAMIYORLARDI BIZIM EVLILIGIMIZ COK ZOR OLDU .. BEN ONU COK SEVDIGIM ICIN AILEMI KENARA ATMISTIM ONA GITMISTIM AMA BISEY ANLADIMKI--- AILEM BENIM GERCEK AILEMIS BENI BIRAKMADILAR SAHIPLENDILER; BUNU BANA YAPAMAYAN KOCAM:KK43: NEYSE COCUGUMUN DÜNYAYA GELIDIGI GÜN ANNEM KARDESIM VE ENISTEM VARDI YANIMDA; KOCAM CALISYORDU TELEFONU KAPALIYDI HABERVEREMEMISTIK. EN SONUNDA ULASABILDIK KOCAMA VE AILESINE ONLARDA KOCUP GELDILER; AMA NEYE YARARDI BEN YATARKEN ACILAR ICINDE ONLAR DISARDA KAVGA YAPYIYORLARMIS.kaydirigubbakcemile NEDENIDE BU ENISTEM BENI HASTANEYE BASVURURKEN KARTIMI DEYITIRMEMISTIK MEYERSE COCUGUMUZUN SOY ISMI BENIM BABATARAFIN SOY ISMI DIYE YAZILDI; BUNLARDA ONU GÖRÜNCE KAVGA YAPMISLAR KARDESIMIN ÜSTÜNE YÜRÜMÜS KOCAM; KARDESIM TEPKI KOYMUS SOYISIM DEYISTIRILIR DIYE GELINIZE BAKIN ONU DÜSÜNÜN DAHA CIKMADI AMELIYATAN DIYE. ISTE BÖYLE BASLADI KAVGALAR HASTANEDE. BENI ALMAYA BILE GELMEDI.. SIMDI NE ARIYOR NE SORUYOR:KK43::1no2::1no2::1no2::1no2::1no2::1no2::1no2::1no2::a015::a015::a015:

2. 21 Şubat 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya allah yardımcın olsun.çocuğunu allah bağışlasın.senin için hayırlı olan buymuş demekki canım.çocuğun için ayakta durmaya çalış olur mu?bebeğin ne kadarlık oldu.çalışıyor musun canım.

4. 21 Şubat 2009
  5. suheyla20

suheyla20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    8 aylik meslek yapiyorum....senağlama

6. 21 Şubat 2009
  7. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    yalnız mı yaşyorsun.ailenle mi kalıyorsun.ağlama canım ya.hayat bu bebeğin için ayakta kalmak zorundasın.onun sana ihtiyacı var.babası da zamanla anlar arar evladını merak etme .

8. 21 Şubat 2009
  9. suheyla20

suheyla20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayri evim var ama suan ailemde kaliyorum. KIZIM ICIN AYAKTAYIM ABLACIM.

10. 21 Şubat 2009
  11. meltem44

meltem44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Allah sabır versin, işte anne olmakla baba olmak arasındaki fark, bir anne çocuğunu görmeden bırak 8 ay 1 gün bile yaşayabilir misenağlama
    Bence senin en büyük şansın mesleğinin olmasıa.s eşine gelince senden bu kadar çabuk vazgeçtiyse ve hemen kendini toplayıp alemlere daldıysa sende aynısını yapmalısın sana yazık değil mi, o keyfindeyken sen kendini yıpratıyorsun, demekki değmezmiş de ve çocuğunun hatrına kendini toparla Allah kolaylık versin:Saruboceq:

12. 21 Şubat 2009
  13. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    hayat o kadar kısa ki,o minicik yavrun için ayakta ol canım.ne güzel mesleğin var eyrı oturuyorsun bebişin var.üzme canını.babası da zamanla özleyip arar evladını sen hiç merak etme.rabbm sana sabır versin.

14. 21 Şubat 2009
  15. suheyla20

suheyla20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklisiniz arkadaslar, böyle deseneizde icimizdeki bi taraf bunu anliyamaz...oysa okadar hakilisinizki ama birgün karsima cikmasi icin neler yapmam...bikere gözlerimin icine bakmasi icin , ´biliyorum ben ona ayna olacagim o onda...bana bakip yaptiklarini hatirlayacak...ama suan bisey hatirliyamiyor...iste o gün´ü iplerle cekiyorum...belki anlarsiniz =(

16. 22 Şubat 2009
  17. YeniBahar

YeniBahar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kendinede onada biraz zaman ver canım. ikinizinde büyümesi gerekiyor. gençlik hatası dedikleri bu işte. ama yıpratma kendini. o şuan hiçbir şeyin farkında değil. belki farkeder belki etmez. ama sen hep farkında olmak zorundasın. çünkü sana bağlı bir hayat var. zaman senin yaralarınıda iyileştiricek. bu dönemde karşına çıkanlara hemen inanma. erkekler yağ gibidir. her yere sızabilir. dikkatli ol. herşeyin daha iyi olması dileğiyle sevgiler güzelim...

18. 22 Şubat 2009
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bunu yapabilen bir adam için üzülme..

biliyorum ki elinde değil.. bir başına bırakıldın ki bunu yapan çocuğunun öz babası insan inanamıyor. durumları düşününce kaldırması çok zor.

ama öyle bir aile ve adam için değmez.

sende eğlen gez çocuğunu dilediğin gibi büyüt.

umarım bir gün karşına tüm bu acıları unutturacak biri çıkar.