okuyan bayanlar lütfen bu konudaki düşüncelerinizi söyleyiniz

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve gamze_3517 tarafından 5 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : gamze_3517
  1. gamze_3517

gamze_3517 Guest

''sanal aşk'' dile pek hoş gelmio olabilir ama sanal ortamda bu tarz ilişkiler yaşayan pekçok çift var..bu konuya bakış açınızı öğrenebilirmiyim..sizce bu ortamda aşk yaşanır mı??Bu yalan ama çoğumuzu içinde sürükleyen ortamdann güvenilir insanlar çıkar mı??yorumlarınızı bekliyorum..:1hug:

2. 5 Mayıs 2007
  3. Esila

Esila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aşk olarak değilde güzel arkadaşlıklar olabilir.

4. 5 Mayıs 2007
  5. yenibirsayfa

yenibirsayfa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İyi insanı bulmak bir rastlandı güzelim.İlla kötüsü karşına çıkacak diye bir şart yok sanalda.Bir arkadaşım böyle evlendi ve çok mutlu.Başka bir arkadaşım şu an nişanlı.Ama onu tanırken çok dikkatli olmalısın.Kendisi hakkında yalan söyleyebilir sana.Görüşürsen eğer tek gitme.Ailesinin nasıl insanlar olduklaına dikkat et ve arkadaş çevresine de tabi

6. 5 Mayıs 2007
  7. dotasardita

dotasardita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Genelleme yapmayı sevmem ama aslında böyle bir aşkın olabileceğine inanmıyorum. Yıllarca tanıdığınız birebir vakit geçirdiğiniz, aynı evi paylaştığınız insanı tanımıyorsunuz. Değil ki sadece sanal ortamda tanıdığınız birini. Benim böyle tanışan ve evlenmek üzere olan birkaç arkadaşım olsa da bunların istisna olduğunu düşünüyorum.

8. 5 Mayıs 2007
  9. Nixe

Nixe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aşk değil ama aşk sanılan duygular yaşanabilinir bence ama ne kadar ıyı olur sonu bılmem.ıyı ınsanlarda vardır mutlaka ben cok karamsar degılım bu konuda ama yınede fazla guvenmemek lazım normal ınsan oldugu kadarda sapıklar var tabı...

10. 5 Mayıs 2007
  11. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence bu biraz gorucu usulu evlenmeye benziyor(biraz garip bir yorum olabilir)
    ama tabiiki internetin daha fazla eksileri var,art niyetli insanlarin kendilerini kolayca saklayabildikleri bir yer sonucta,cok dikkatli olmak gerekli diye dusunuyorum,tabii bu ortamdan cok guzel iliskilerde cikabiliyor.

12. 5 Mayıs 2007
  13. chocolatee

chocolatee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sanal aşka inanmıyorum..insan birbirini ne kadar iyi tanıyabilir ki..sengözlerimebaksanab

14. 5 Mayıs 2007
  15. marbling

marbling Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    108
    Malesef bende sanal alemde ne iyi arkadasiklarin kurulabilecegine nede ask yada iliski olabilecegine inanmiyorum.gercek olmayan bir ortamda iliskiler ne kadar saglam olabilirki?

16. 5 Mayıs 2007
  17. maviss

maviss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende boyle bi aşka inanmıyorum acıkcası cunku normal hayatta insanlar birbirini cok zor tanıyo yıllar sonra baska baska seylerini ogreniyorlar onun icin sanalda ne kadar tanıyabilirsin kii :KK43:

18. 5 Mayıs 2007
  19. gamze_3517

gamze_3517 Guest

ablacım öle deme:1hug: benim kuzenim sanaldan tanıştı birisiyle nişanlılar şu andaSanırım 3. yılları..ama dedğin gibi ablacım ..insanlar aynı mekanı soludukları arkadaşlarını bile tanıyamıolar ki sanal ortamda güven ortamı oluşsun sende haklısın ablacm