okuyun nolur!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve zynpkr tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : zynpkr
  1. zynpkr

zynpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıldık!küçük bi sebeptendi.dönüşü yok dedi.ilgisizdi son günlerde.bitirdik.fakat istemedim ayrılmayı.dön dedim.ilggisizliğine de razıyım.fakat başka şeyler varmış.dönüşü yok sildim dediğinde tüm suç benim dedim.meğer gerçek başkaymış.benden önceki kız arkadaşıyla ilişkiye girmişler.kız ailesine anlatmış.hatta çocuk bekliyomuş.bütün soğukluk ondanmış.herşey güzelken birden kendini çekmesi bundanmış.buluştuğumuz günün ertesi günü seni seviyorum dememek için yaptığımız tartışma da bundanmış demek.oysa buluştuğumuz gün herşey ne kadar da güzeldi.ertesi gün de buluşacaktık fakat telefonu kaparken seni seviyorum demedi.soğuk davrandı.birde neden böyle yapıyosun diyince kızdı bağırdı.üstüne akşam buluşacaktık,kaza yaptı.dediğine göre kaza da bundanmış.dalgınmış,kötüymüş.meğer o gün öğrenmiş herşeyi.beni sevdim dediği kızların hepsinden fazla sevmiş.hala da seviyormuş.ama çocuğunun annesini de seviyormuş.hatta kızı olursa ismini benim ismim koyacakmış.:KK43: şuan üzgünmüş.beni hiç unutmayacakmış.senin için neler düşündüm,nasıl sevdim dediğimde ben düşünmedim mi sevmedim mi hala seviyorum diyor.bak sen sevgiye.kader diyor.kader diyorum.kader bu kadar mı acımasız.yoksa insanlar mı acımasız olan.2 dklık zevk için neler oluyor.yada benden kurtulmak için bir bahane mi bu.oysa nasıl da seviyordu.(dediğine göre) kimseye güvenemeyecekmiymişim.bilmiyorum ne yapmalıyım.delirmek üzereyim.onu başkasıyla düşünmek bile istemiyorum.evet unutmam lazım.unutacağım da.ama şimdi perişanım.uyuyamıyorum kızlar.kabuslarla uyanıyorum.gözlertimi açıp ağlamaya başlıyorum.bitecek bu da.ama o bitene kadar ben bitmem inşallah!!!senağlamasenağlamasenağlama

2. 2 Eylül 2008
  3. bebikyUzlU

bebikyUzlU Evli-Mutlu-Çocuklu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    üzüldüm canım yaşananlara.ama o hamilelik olayını bence araştır ne kadar dogru bılmek lazım yanı bu konuda yorum yapmak için.şuanda sana üzülme dıyemem tabikide çok zor şeyler yaşadıkların ama yınede kendını sakın tutmaya çalıs.zaman herşeyin üstesinden bi şekilde gelıo emin ol.kendini yıpratma sen zararlı cıkarsın.benımde 2 yıllık ilişkim hiç sebepsiz bitti,ayrılmamızın sebebını bıle sölemedi bana 1 sene geçti üstünden hala neden ayrıldıgımızı bilmiyorum.5 ay hastanelerde ayakta kalabildim.şimdi iyimiyim bilmıyorum ama herşeyi kendime yapdım onu biliyorum.çünkü o benden sonra 2.sevgilisyle beraber.Allah herkezin gönlüne göre hayırlısını versin inşallah.üzme kendini olurmu bebiş,çok bunaldıgında dua okumaya calış emin ol çok iyi gelio.

Allaha emanet ol :çok üzgünüm:

4. 2 Eylül 2008
  5. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    türk filmi gibi
    seni sviyorum dedigim kadinlarin icinde en cok seni sevdim demis
    kimbilir kac kadina asik oldu
    ayrica sizi gercekten sevseydi eski sevgilisiyle iliski yasamazdi
    sizin yerinizde olsam böyle bir erkek icin aglayip üzülecegime ondan kurtulduguma sevinirdim
    böyleleri karisini aldatmadan duramaz

6. 2 Eylül 2008
  7. zynpkr

zynpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yok bi yanlış anlaşılma var.eski sevgilisiyle beni tanımadan önce yani onla birlikte olduğu zamanlar ilişki yaşamış.uzun bi ilişkimiz yoktu.ama belki bilirsiniz insanların bazen birbirine bağlanması için uzun zamana gerek duyulkmuyo.ben ona çok bağlandım çok sevdim.öyle işte.yani bi aldatma olayı yok.senağlama

8. 2 Eylül 2008
  9. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hayat heran yaşamaya değerdir... bu acıyla tüm ömür yaşamayacaksın ya.. her dibe vuruşun bir çıkışı var güzelim bunu unutma. adam yalanmı doğrumu söylüyor diyede kafana takma sonuç neyi değiştirir sence?boşuna kurcalama sen kendini tekrar aşık olmaya hazırla.. bol şans

10. 2 Eylül 2008
  11. aqua83

aqua83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok üzüldüm canım :çok üzgünüm:
    ne olursa olsun hayat devam ediyor acısıyla tatlısıyla yaşıyoruz.
    siz böyle birinden kurtulduğunuz için sevinmelisiniz.
    Hakkınızda hayırlısı olsun. a.s.

12. 2 Eylül 2008
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    anlamadıgım şu;
    ne zamandır birliktesiniz :nazar:
    sanırım en fazla 2-3 ay
    öyleyse bu kadar melankoli niye? :sm_confused:
    insan hayatına sokalı henüz 2-3 ay olmuş biri için niye hırpalar kendini bu kadar? CADIARZU

yok değilse (hatunun hamile oldugunu anlaması 8 ayını almamiştir herhalde) mirmirmirmir
    seninle birlikteyken sana seni seviyorum derken önceki sevgilisini koynuna alması nasıl bir alçaklıktır?:kahve:
    ve sen böyle bir alçak için niçin yiyip bitiriyosun kendini?
    nasıl inanıyorsun seni sevdigine hala?

şu haliyle mevzu epeeey garip..... kaydirigubbakcemile5

14. 2 Eylül 2008
  15. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    cnm yasadıgın gercekten zor :çok üzgünüm: erkek ark seni gercekten sevse bile en dogrusunu yapmıs sonucta ortada bır bebek var:nazar:o kızın yerınde olmak daha kotu bence eger dedıgı gıbı senı unutamayacaksa o kız kendısını sevmeyen bır adamla evlencek yanındayken baska bırını dusunen bır adamla...zaman umarım herseye ılac olur:Saruboceq:karsına bu yasadıklarını unutturcak bırı cıkara.s.

16. 2 Eylül 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    aynen guurbacim banada cok garip geldi bu olaykafamçokkarıştı

Hem onu seviyor ama cocugnun annesinide seviyor ayrica kizi olursa adini koyacakmis buda ayri bir sacmalik....:mymeka:

Ya bosver be güzelim daha önüne ne kismetler cikacak ne kismetler bak guurba ablana eninde sonunda bulacak zengin kocayi insallahhihoyyyt:teytey:

18. 2 Eylül 2008
  19. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gurbikime katılıyorum
    aldatma yoksa çok kısa sürelik bir beraberlik benneyaptımki
    bu sürede çok bağlanmışsınız çok svmişsiniz sanırım ama yalnış olanda bu zaten
    ne olursa olsun kaç sene olursa olsun bu kadar bağlanmayın ilerde onsuz olabilmeyide düşünün:1closedeyes:
    hakkında hayırlısı olsun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.