Okuyup gecmeyin nasil büyüdünüz siz?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve violetta tarafından 16 Aralık 2007 başlatılmıştır.

16 Aralık 2007
    Konu Sahibi : violetta
  1. violetta

violetta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben buraya baya eski bir üyeyim ama fazla yazilarim yok yorumlarimda yok beni taniyan belki yoktur aranizda ama bu konu benim icin önemli belki sizlerden fikir alabilirim diye aciyorum bu konuyu bu sayede belki daha fazla katilimci olurum ne dersiniz sürekli giriyorum forumlari okuyorum ama fazla yorum yazamiyorum herkese simdiden tesekür ediyorum.

Simdi zor büyüyen cocuklar vardir birde kolay büyüyen
    cocuklar (siz nasil bir cocuktunuz neler yasadiniz
    nasil cözerdiniz) bunlar cok önemli benim icin yazarsan
    biraz anlatirsaniz sevinirim cünkü su an ben cok zor bir cocuk büyütüyorum ve belki sizlerin cocuklari bilmiyorum cogunun cocugu kücük bu yüzden siz kendi cocuklugunuzdan biraz yazarmisiniz ama herseyi herseyi belki size ufak gelen seyler bizim icin cok önemli olabilir.(Nasil büyüdünüz nasil atlattiniz aile ici catismalari nasil gecirdiniz) (Nasil cözdünüz).(Annenizle barismak icin neler yapardiniz) Bilmiyorum ben annem üzülecek diye okadar dikkat ederdimki o agladigi zaman bende aglardim üzülürdüm simdiki cocuklar bilmiyorum cok farkli bazen umrunda bile olmuyor üzüyor üzüyor tinlamiyor bile yada üzülüyor belli edemiyor lütven
    anlatirmisiniz cok önemli benim icin cünkü ben cok zor bir cocukla bu aralar bogusuyorum ve bir sonuc alamiyorum konus konus sabir demeyin inaninki sabrimin son raddesindeyim ve konusmak hic bir seyi cözmüyor bunu bitirmek üzere olan bir ödev gibi düsünün.

2. 16 Aralık 2007
  3. C@dI

C@dI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaman zaman zaman
    galibaa eksiğimiz zaman

ben annemin tek gözü ile muma dönerdiim çocukken biliyorummm
    amaa simdiii
    kızıma bakıyorumm tıınmıyoo bile

4. 16 Aralık 2007
  5. C@dI

C@dI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşa yardıım :-)
    Allah rızası için arkadaşa yardım :-)

6. 16 Aralık 2007
  7. zeyno07

zeyno07 Guest

cnm allah yardımcımız olsun yeni nesile uğraşmaya çok zor benim küçüklüğüm annem babam gözüme bakınca biterdi size bir anımı anlatayım rahmatli annanem le yazları köye teyzeme giderdik kalmaya akrabamız bizi yemeğe davat etti sabahıda döneceğiz ben orada nasıl makarna yiyimuşum anlatamam sanki hiç görmemişim gibi annanem bana bir çimdik attı o an doydum şimdikilere yapsan neden çimdikliyon derler o an benim sesim bile çıkmadı öptüm cnm .kendine iyi bak

8. 16 Aralık 2007
  9. zeyno07

zeyno07 Guest

arkadaşım yinede ona iyi davranmaya bak konuşmaya çalışevden kendinden uzaklaştırma.

10. 16 Aralık 2007
  11. C@dI

C@dI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

bizede bir kere kapıya bir teyze gelmişti üst katta oturan birsey sormuştu varmı diyee
    annemde aaa yok dedii hatırlıyorum ben
    olurmu anne varyaa mutfakta dediimm
    kadın gitti
    ben yermisin yemezmisinn yerimseniben

o günden sonraa hala bile birsey olduğunda annemin gözünün içine bakarım varmı yokmu diyee

meğer kadııın zor günler için ayırmıış
    eskiden simdiki gibi bolluk nerdeeee
    zaten kıt zor geçiniyorlarmışşşş benneyaptımki

12. 16 Aralık 2007
  13. violetta

violetta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Belki bende bunu yapamiyorum sakinlesemiyorum oglum 17 yasinda ve cok zor bir dönemdeyiz ergenli caginin tam ortasinda ve karsilikli bagirmalar ve kavgalar bu siralar cok fazla ama yazdiklariniz gercekten faydali benim icin tesekür ediyorum.

14. 16 Aralık 2007
  15. violetta

violetta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

evet en korktugum bu zaten tesekürler simdiki cocuklara birazda rahat batiyor bence bilemiyorum cok zor iki gün yasiyorum öncedende problemler oldu ama son zaman arti iyice.tesekürler

16. 16 Aralık 2007
  17. violetta

violetta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

bize babamin bakislari yeterdi bagirmak felan yoktu ama benim oglum babasina yapmiyor gerci sirf bana gelin kaynana gibiyiz evin icinde ben kücükken misafir gelirdi iste cocukluk lafa karisirdim yada dinlerdim annem sirf isaret ederdi ben kalkar odama giderdim demezdim of ya hep iceri gitmek zorundayim gitmiycem iste ..

18. 16 Aralık 2007
  19. nazece

nazece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Benide anne baba ayrı, halam baktı, büyüttü. belki bir kız çocuğu olarak hayli zorladım halamı bende, o yaşlarda ne dese boştu benim için bir kulağımdan girer diğerinden çıkardı anlıyacağınız. Arkadaş gibi olmaya çalışırdı ama oldukçada kısıtlardı herşeyimizi. Bu yüzden çok üzmüşümdür halamı. Ama şimdi her dediğine hak veriyorum ve iyi yapmışsın diyorum oda ayrı.

Açıkçası oğlunuza şimdi nedeseniz sizi ciddiye almıyabilir. Kendimi onun yerine koymaya çalışıyorumda belki ortak zevkler bulabilirsiniz siz veya babası, ne biliyim sinema , tiyatro, bowling onu çekicek şeyler olması daha iyi olur. Zevklerini biliyorsunuzdur. Birazda onun gözünden bakmaya çalışın hayata. Umarım herşey istediğiniz yönde olur. Allah sabır versin.