olabilirmi kızlar yaa !!!! yoksa hamilemiyim ?

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve asya23 tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : asya23
  1. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar beni belki hatırlayan vardır içinizde...9 ay hamile kalamamıştım çok üzüldüğüm için korunmaya stresten uzak kalmaya karar vermiştim önemli bi sağlık sorunumda yoktu adetlerim çok düzenliydi...fakat 4 ay kadar (prezervatf) korundum..bu ay bırakmıştım ve tam yumurtlama günlerimde ilişkiye girmiştim...adetime 2 gün kaldı dün gece idrara 5-6 saat kadar çıkmadığımı farkettim testi denemem için uygun olabilceğini düşündüm gece saat 1 falandı merak edip tsti yaptım bi 5 dakika bekledim sanki hafif çok silik bi çizgi olmuşmuş gibi gelmişti gözüme ...ama gecede olduğu için kenara koyup sabah bakarım dedim sabah baktığımda resmen 2 çizgi gbi duruyor 2.çizgi diğeri kadar koyu değil ama var görüyorum.. acaba çok bekledm diyemi böyle renklenme oldu ...daha önceleride silik çizgi ile karşılaşıp hüsrana uğramıştm ama bu daha net gibi sanki...adet sancımda var kızlar dua edin banaa dr a gidiicem ama ilk sizle paylaşmak istedim :enbuyukkk:

2. 28 Temmuz 2009
  3. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm inşallah bbeişin seninledir hayırlısıyla

4. 28 Temmuz 2009
  5. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    inşallah hamilesindir asya..umutlandırmak istemem ama gebelik yokken istediği kadar dursun o test ikinci çizgi çıkmıyo..istersen bi kan testi yaptır boşu boşuna bekleme:)) ama inşallah war bebişinn..

6. 28 Temmuz 2009
  7. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    ben hamile olmadan once yaptıgımda hic belirmemisti 2.cizgi.umarım hamilesindir

8. 28 Temmuz 2009
  9. greathopes

greathopes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence hamilesin .adet günümde benimki de sabah karşı 5 gibi yaptığımda çok silik çıkmıştı.gözüm yanılıyor galiba diye terddüt ettim eşimi uyandırmıştım.)bence bi kaç gün bekle ve kan testi yaptır.şimdi kan testi yaptırısan silik çıktığı için düşük değer çıkar sonra hamile olamaya bilirsin diyebilir doktorlar ve benim gibi boşa moralini bozarsın.aslında onlar da haklı.umut vermek istemiyorlar amasen yine de hamileymiş gibi dikkat et ve adetin üzerinden 4-5 gün geçince kan testi yaptır.

10. 28 Temmuz 2009
  11. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş. kızlar yaa.. ama daha gece ben o çizgiyi görür gibi oldum yani sabaha kadar beklettm diye çıktığını sanmıyorum aslına !!..çok kez silik çizgi gördüm ama bunu daha net görüyorum ozaman ışığa tutup görüyorm ve çok kez hüsran oldu ama bu daha net inş. hayırlısı artık kızlarr sağolunn fakat adetim geçmeden dr a gitmem normalde 1 gün bile şaşmaz eğer bu ay şaşrsa zaten iyice durum kesinleşir

12. 28 Temmuz 2009
  13. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım inşallah allahın izniyle inşallah.ama sanki banada hamile gibi geliyorsun.ikinci çizgi silikte olsa çıkmış.hayırlı haberlerini bekliyorum.

14. 28 Temmuz 2009
  15. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bence adetinin gecmesini bekle 2 gün bile gecse öyle git..insallh vardir

16. 28 Temmuz 2009
  17. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hatırladım seni canım inşallah bu sefer yanılmıyorsundur yinede kendini çok kaptırıp eski psikolojine dönmemeye çalış

18. 28 Temmuz 2009
  19. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim de senin gibi oldu hamileydim. bence çok merak ediyorsan kendini hiç strese sokma kan testi yaptır, kesin sonuç alırsın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.