Olan savunmasızlara oluyor, öğrenince beynimden vuruldum sanki

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve esmerguzeli06 tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : esmerguzeli06
  1. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bunu içim parçalanarak anlatıyorum nasıl üzüldüm bilemessiniz anlattıktan sonra herkesin üzüleceğini sanıyorum en başta allahım kimsenin çoluğunun çocuğunun başına vermesin böyle bişi kötülüklerde koru yarabbim arkadaşlar akraba felan demeyin çocuklarınza göz kulak olun gerekirse dışarı çıkarmayın bunu öğrendikten sonra anne değilim ama bir anne gibi içim sızladı neyse uzatmadan konuya gireyim bizim buralarda uyuşturucu kullanan 20 li yaşlarda bir genç varmış komşuların akrabasıymış ama pek tanımam ailem tanır neyse çocuk uyuşturucu kullanan bir tipmiş normalde bir hap alıp beynini uyuştururken arkadaşları içeceğine 7-8 tane hap atmış kafası tam bin numara olmuş o kafayla arabaya atlayıp akrabalarının 7 yaşlarında bir kız çocuğu varmış onu arabaya attığı gibi inşaata götürüp tecavüz etmiş daha 7 yaşlarında düşünün o küçücük bünye bunu nasıl kaldıracak masum birde allah belasını versin sonra eve gelmiş polisler yakalamış müebbet hapis cezası almış o küçük kızın ailesi kızı inşaatta kanlar içinde bulmuş küçük kız kafası yerinde değilmiş kendini kaybetmiş psikolojisi bozulmuş o ailenin dramını düşünün ya ben nekadar üzüldüm oturdum ağladım yazıklar olsun nasıl bir memlekette yaşıyoruz o kız çocuğunun yerinde bizim akrabalarımız belkide biz belkide çocuklarımız olabilirdi allah korusun yarabbim kimseye göstermesin senağlama

Son düzenleme: 31 Ağustos 2009
  2. 31 Ağustos 2009
  3. AyTanem

AyTanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Allahim hepimizin evladini böyle sapiklardan, kötülüklerden korusun INSALLAH.. Amin
    Ne yazacagimi sasirdim vallah.. Nasil bir dünyada yasiyoruz ya..
    Allahim seni koru yarabbim

4. 31 Ağustos 2009
  5. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Allah korusun gerçekten çok üzücü bir durum..
    Canım benim ne kadar korkmuştur yazık kıza yaa,ne biçim insanlar var dünyada Allah herkesi korusun böylelerinden:Saruboceq:

6. 31 Ağustos 2009
  7. sxuxperanne

sxuxperanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah ailesine ve o küçücük yavruya sabır ve güç versin...

O ş...... de ne denir bilemiyorum.

8. 31 Ağustos 2009
  9. deniz_25710

deniz_25710 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    rabbim korusun bizi böylelerinden.. o küçücük bünye nasıl taşıyacak bu acıyı =(

10. 31 Ağustos 2009
  11. Slit

Slit back to vegan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aman Tanrım, korkunç! Kız umarım toparlanabilir olabilecek en iyi şekilde. =(

12. 31 Ağustos 2009
  13. April09

April09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    O bebenin yasadigi travmayi düsünmek bile istemiyorum
    Allahim seni koru böyle sapiklardan...

14. 31 Ağustos 2009
  15. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sanmam psikoloji artık yerle bir olmuştur biz küçücük bir tacizde neler hissediyoruz o kız babasından bile tiksinir duruma gelir bende öyle ya neler hissettim varya sanka anneymişim sanki benim yavrum gibi içim cız etti yüreğim acıdı ne iğrenç mekruf bir dünya oldu yaşanacak hali kalmadı tü

16. 31 Ağustos 2009
  17. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rabbi hepimizin
    evladını bütün kötülüklerden korusun inş.bi anne olarak çok kötü oldum okuyuncu..anne babasınada allah sabır versin.o çocugun hayatı zindan oldu artık..inşş toparlar kendini dua edelim

18. 31 Ağustos 2009
  19. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar şimdi öğrendim bu olay 2 gün önce olmuştu 20 yaşındaki genç azdırıcı hap almış ve çocuk kanlar içinde bulunduğunda hastaneye yoğun bakıma kaldırılmış bugün hayatını kaybetmiş çünkü çocuğa kaçkere tecavüz ettiyse o bünye dayanamamış bu dünyaya gözlerini yummuş bugün yaşayıpta acı çeksemi iyiydi öldü kurtuldumu hangisini diyeceğimi şaşırdım allah belasını versin kızın ailesi çocuğun ailesini yıkmış devirmiş 5 aile dağıtmış taşınmışlar küçük kızın tarafı bişi yapar diye olaydan hemen sonra 5 aile taşınmış