Olay kremlerini kullanan var mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Amorous tarafından 3 Eylül 2007 başlatılmıştır.

3 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Amorous
  1. Amorous

Amorous Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar yeni bi kozmetik markası duydum "olay" kullanan var mı?Macfaxtor getirmiş yurt dışından ürünü yeni bi ürün olduğu için ,Ben almayı düşünüyorum ama önce bi fikirlerinizi alıyım dedim :)
  2. 3 Eylül 2007
  3. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    cnm bildiğim kadarıyla olay abd de oldukça popüler bir marka fiyatları da uygun.ben layın göz çevresi jelini kullandım ve göz makyajı temizleme kremini kullanyorum.ikisinden de memnun kaldım.özellikle makyaj temizleme kremi grçekten gözlerimi tahriş etmeden btn makyajımı temizliyor.yurt dışındaki sitlerde okuduğuma göre spfli kremleri çok seviliyor.istersen özelden link veririm sen de bakarsın cnm,sonuçta bence gzl bir marka:icecream:
  4. 3 Eylül 2007
  5. yelmirne

yelmirne Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    olay aslında daha önce de var olan bir markaydı hayır nerden biliyor ki bu kız diiceksiniz çünkü halam seneler önce kullanıyordu:) sonra türkiye ye gelmemeye başladı şimdi yine piyasalarda ve halam hala kullanıyor..ben de denedim gayet güzeller annem de toniğini kremini ve temizleyicisini almış yanında olay ın çok güzel bir makyaj çantasını hediye etmişler..yani ha bire bir kampanya var onu alırsan bu bedava yok bunu alırsan o %5o indirim falan..öyle işte:)bence gayet iyi bir marka bir yanlışını görmedik henüz :)
  6. 3 Eylül 2007
  7. yelmirne

yelmirne Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bir de olay ın çok güzel bir mendili var bir yüzü makyaj temizliyor diğer yüzü peeling yapıyor galiba...çok ilgimi çekmişti o da kampanyada mıydı neydi:)
  8. 3 Eylül 2007
  9. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    evt cnm o bnm de dikkatimi çekti,hem tmzliyor tonikliyor hem de ölü hücrelerden arındırıyormuş.çok pratik bir ürün,üstelik cilt tiplerine göre de var:1rolleyes:
  10. 3 Eylül 2007
  11. aysgul

aysgul Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bendede yüz temizleme jeli,makyaj temizleme mendili ve gece gündüz kremini kullanıyorum çok memnunum fiyatlarıda uygun
  12. 3 Eylül 2007
  13. Amorous

Amorous Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    valla süpersiniz hemen yorumlar geldi :) Tamam kararımı verdim alıcam benimde hoşuma gitmişti ama genede bilgi alıyım dedim.Bende Göz temizleme jeli ve nemlendiricisini alıcam bakalım benim cildime nasıl etki edecek :) Teşekkürler hepinizeee
  14. 3 Eylül 2007
  15. önceden de vardı canım,geçen sene miydi neydi,krem arıyodum bi yerde,satıcı kız olayın kreminden satmaya kalkmıştı da almamıştım hiç duymadım diye,alsaydım iyi olur muydu bilmiyorum.Yani vardı eskiden de.
  16. 3 Eylül 2007
  17. qwert

qwert Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    nerde satılıyormuş bu olay
  18. 14 Eylül 2007
  19. xoxzlemax

xoxzlemax Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar olay max factor u türkiye ye getiren procter gamble firması tarafından 1,5 yıl önce ülkemize getirildi.dünyada 50 milyon bayanın kullandğı bir cilt bakım markası (amerika da özellikle total effect serisi ödül aldı)fiyatlarıda içeriğine göre uygun tavsiye ederim