olay nemlendirici..

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve ayselcik tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ayselcik
  1. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar.31 yaşında gözenekleri açılmış karma cildim var.bu olay in kremlerini çok metediyorlar bende almak istiyorum ama araştırdım yaş gruplarıyla ilgili hiç bilgi bulamadım.kullanan arkadaşlar bana yardımcı olurmu acaba?hangi ürün grubundan almalıyım?

2. 3 Kasım 2009
  3. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse kullanmıyormu arkadaşlar bu olay ürünlerini?

4. 3 Kasım 2009
  5. ggirly

ggirly Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar,
    benim de cildim asiri yaglidir, gun icinde yuzumdeki parlamayi onlemek icin dr.um matlastirici kullanmami onermisti. ben de bgn kozmetikciye grdigimde estetik uzmani oldugunu soyleyen bayan(umarim oyledir) bana olay nemlendirici matlastiriciyi onerdi. daha onceden de surekli duyardim olay kozmetik urunlerinin iyi oldugunu. yagsiz, renksiz, fena degil gibi. aldim bakalim kullanmaya baslayacagim, umarim yaglanmayi engelleyebilir. bi sure kullanayim sonucu yazarim size. ama bana tavsiye eden bayan, genc ve problemli , acik gozenekleri olan ciltler icin iyi oldugunu soyledi.

6. 3 Kasım 2009
  7. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kremin adı ve fiyatınıda söyleyebilirmisin?umarım memnun kalırsın iyi günlerde kullan canım.

8. 3 Kasım 2009
  9. ggirly

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederim canim, umarim iyi gelir, adi olay active hydrating nemlendirici gunluk jel.
    saf ve yagsiz da yaziyo uzerinde. beyaz pembe bir kutuda. fiyati da cok uygun 21 tl ye aldim ben bgn.
    bakalim umutluyum:)

10. 4 Kasım 2009
  11. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bi bakayım canım tşk ederim.

12. 14 Aralık 2009
  13. ggirly

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tekrar merhaba arkadaslar,
    1 ay once olay nemlendiriciyi kullanmaya baslamistim ve biraz kullanayim gelismeleri buraya yazarim demistim; yok ben benegnmedim, hic oyle denildigi gibi yaglanmayi giderici en ufak bir etkisi yok, nemlendirici olarak da ferahlatmiyor ustelik, uzun sureli etkisi de yok, yani ben bir ay kullanip begenmedim ve biraktim, sanirim cilt dr. umun da onerdigi gibi bioderma nemlendirici alip kullanicam.