Olay yaratacak sözler

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve yapra_k tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yapra_k
  1. yapra_k

yapra_k Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    1) Hiç evlenmedim çünkü gerek yoktu. Evimde bir kocanin yerini doldurabilen üç hayvan besliyorum:

- Her sabah hirlayan bir köpek,
    - Bütün gün küfür eden bir papagan,
    - Ggeceleri geç gelen bir kedi...

>>Marie Corelli

2) Sahsen, yirmi dördüne kadar "dogru" adama rastlamadiysa, bir genç kizin sansli olduğunu düsünüyorum...

>>Deborah Kerr (Women's Wit and Wisdom )

3- Evlenmek isterim, çünkü bir erkegin her gece benimle birlikte uyumaya kanunen mecbur olmasi fikri hosuma gidiyor.

>>Carrie Snow

4- Hayir Annecigim, Bay Dogru ile henüz tanismadım...Fakat, Bay Cimri, Bay Kaba ve Bay Evli ile tanistim...

5- Soru: Erkekler esit bir iliskiyi nasil tanimlar?

Cevap:

- Siz pisirirsiniz / erkek yer,
    - Siz temizlersiniz / erkek kirletir,
    - Siz ütülersiniz / erkek burusturur.

6- Bir erkekle her konuda konusabilirsiniz. O anlamayacaktir, ama yine de konusabilirsiniz.

>>Anonim

7- Erkeklerin en sık yasadigi hayal kirikligi, bir kadinin da bir beyne sahip oldugunu fark etmeleridir...

>>Margaret Mitchell ( Rüzgar Gibi Geçti )

8- Kadinların hatalari vardir. Erkeklerin ise sadece iki tane hatasi vardir: Bütün söyledikleri ve bütün yaptiklari.

>>Anonim

9- Ne zaman aksam yemegine geç kalsa, onun ya beni aldattigini yada sokakta ölü olarak yattigini düsünür, hep ikincisi için dua ederim.

>>Judith Viorst (Women's Wit and Wisdom )

10- Soru: Erkekleri evlenmek istemedikleri kadinlarin pesinden kosmayaiten neden nedir?

Cevap: Köpekleri, kullanmaya niyetleri olmadiklari arabalari kovalamaya iten dürtünün aynisi.

11- Bir erkek evliligi düsündügünde, korktugu sey, kendini bir kadina baglamak degil, kendini digerlerinden ayirmaktir.

>>Helen Rowland

12- Kendinize, "onda ne bulmustum?" diye sordugunuzda onda buldugunuz seyin sadece sizin hayal gücünüzün bir ürünü oldugunu fark edeceksiniz.

>>Allie Walmsleykaydirigubbakcemile2
    alıntı.....

Son düzenleme: 27 Temmuz 2010
  2. 30 Temmuz 2010
  3. Su-Perisi

Su-Perisi Meleğim iyiki varsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    12- Kendinize, "onda ne bulmustum?" diye sordugunuzda onda buldugunuz seyin sadece sizin hayal gücünüzün bir ürünü oldugunu fark edeceksiniz

12. madde süpermiş...

4. 31 Temmuz 2010
  5. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    uhh cok gercekci , bir o kadarda acimasiz sözler ..
    kocamdan sogdum :ppsempatiksalakcinni