olaya bakın

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve uyuyan_gxuxzel tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : uyuyan_gxuxzel
  1. uyuyan_gxuxzel

uyuyan_gxuxzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hanımlar sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz,o izmirde.bi kaç ayda bir görüşebiliyoruz.şimdi mevzumuz,içki.yılbaşını arkadaşlarıyla kutladı,rakı içmiş gittikleri yerde yetmemiş sabaha kadar içmeye devam etmişler.ben içkiyi sevmiyorum artı sağlıkçıyım,tamam diyorum içeceksen bi kadeh iç ama yok zaten kırk yılda bir çıkıyormuş,içkime karışma diyor.neyse yılbaşından iki hafta sonra gene arkadaşlarıyla çıktı gene rakılar içilmiş şişenin dibi bulunmuş.ben gene kızdım.ne var hep mi içiyorum gene huzurumuzu kaçırma falan dedi. en son dün.aradan gene iki hafta geçmiş oluyor.arkadaşım gelecek içeçeğiz dedi.ben içmeni istemiyorum dedim.her zaman mı içiyorum ne zaman arkadaşlarımla çıksam problem çıkarıyorsun,ben içkime KARIŞTIRTMAM dedi.sustum bende iyi tamam ne yaparsan yap karışmıyorum ben senin iyiliğini düşünüyorum sadece dedim,kapatıyorum telefonu dedim.hemen trip yapıyormuşum da bu tavırlarımı hiç sevmiyormuş da.iş yerininin karşısında bi kuaför var,bak onlar her zaman içki içiyor,ot içiyor ben dokunmuyorum dedi.bana daha önce bu ot mevzusundan hiç bahsetmemişti,benden sakladığı başka şeyler de var demek ki.neyse telefonu kapattık ama ben sesimi dahi yükseltmedim sadece tamam karışmıyorum artık dedim.neyse sabah oldu bana hiç bi şey olmamış gibi mesajlar atıyor,bende hitap kullanmadan karşılık verdim mesajlarına,ki en sevmediği şeydir.sırf o istiyor diye her an şekerim balım diyecek değilim ya.neyse bana şöyle bi mesaj attı; yetti artık bu ardadaşlarımla buluşacağım zaman yaptığın tavırlar.hem suçlusun hem güçlü.yetti artık kendine çeki düzen ver yoksa beni kaybedeceksin v.s. dondum kaldım ben.ne demiştim ki şimdi ben.tek yaptığım içki içme demek yumuşak bi dille ve sabah da biraz kırgın konuşmak.ona bu tarz bi mesaj attım.tarttım düşündüm haksızım makul bi eş olacağım diyene kadar bana mesaj atma atsan da cevap alamayacaksın diye mesaj atmış bana. ben gene şok :) dediği gibi de yaptı gün boyunca meramımı anlatan mesajlar attım,tık yok.en son bari iyiyim de dedim.dışarı çıkıp içtiğini bildiğim için merak ediyorum haliyle.kaç defa aradım meşğule bile atmadı,sürekli cevap yok diyor.en son gecenin ikisinde lütfedip,iyiyim bil diye söylüyorum dediğimi yapmadığın müddetçe cevap atmayacağım görüşürüz diye mesaj attı.bende de şartel attı artık.benim tek suçum senin iyiliğini düşünmek ki sabah hitap kullanmıyorum diye birden köpürdün ben sana her an canım cicim demek zorunda mıyım,hitabıma karıştmam.ben senin derdini anladım baştan muhabbeti keseyim de gün boyu nerdesin ne yapıyorsun diye karşıamasın diye yaptın dedim.ne yaparsan yap,içtiğin de zehir zıkkım afiyet olsun yazdım. cevap atmadı.sinirlendim. otçu,hapçı,berduş.. arkadaşlarım arkadaşlaırm diye tutturduğun insanlar da tam sana layık.daha bana anlatmadığın neler var kim bilir yazdım. gene cevap yok.çok çok nefret ettiği bi adam var,eğer cevap vermezsen gidip onunla konuşacağım yazdım.bende insanım sonuçta bu gördüğüm muamele karşısında sinirlendim onu da sinirlendirmek istedim.bitti git ne yaparsan yap yazdı.bende ; iyi omzumdan yük kalktı vallaha,seni büyüteceğime doğurur bi çoçuk onu büyütürüm yazdım.bu mesajı yazalı 20 dakika kadar oldu.
    işte böyle hanımlar incir çekirdğeini doldurmayacak bi mevzu yüzünden önce trip yedim,makul bir eş olacağım diyecekmişim.sonra da bittiymiş.bitsin bakalım nasıl oluyormuş.ben o kadar emek harcadım bu adama.fazla değer vermemek lazım demek ki erkeklere.hemen sende adamla konuşacağım dememeliydin diyeceksiniz ama insanın da bi sabrı var,gece ikiye kadar ne kadar merak ettim ben onu.hem de suçum ne içki içme demek. :sinifsinif: zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.

2. 8 Şubat 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    gayet önemli bir mevzu

içki sizden önemli imiş daha ne olsun :eek:lmaz:

4. 8 Şubat 2010
  5. uyuyan_gxuxzel

uyuyan_gxuxzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öyleymiş maalesef arkadaşlarını ve karıştırtmam dediği içkiyi tercih etti. benneyaptımki

6. 8 Şubat 2010
  7. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    boşver tatlım..
    burda ne ayrılıklar oluyor, çok üzülüyorum..
    ama sen ayrılırsan üzülmem doğrusu..
    onu büyüteceğine çocuk büyüt gerçekten de..
    ergenlik döneminde anasına asilik yapıyor sanki..
    "olaya bak" gerçekten..

8. 8 Şubat 2010
  9. iden

iden Arabam 60 model :) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    aman be şekerim erkekmi kalmadı herife bak içkisine karıştırmazmış
    ula hayatı paylaşmak nasıl bişey ozaman
    de get işineeee diceksin böylesinee
    hiç kendiniz üzme tatlım wala değer kıymet bilen erkekler hala var bulursun birini altından değil ya bu adam

10. 8 Şubat 2010
  11. EU3

EU3 Guest

gözünaydın diorum arkadaşım :nazar:

sevgilinin "makul eş" ten kastı "hiçbişeye karışmayan, sesini çıkarmayan, höt deyince susan" biri herhalde :umursamaz:

arama bence, biten bitmiştir.. ilk günler zor gelir ama zamanla nekadar doğru karar verdiğinin farkına varırsın..

12. 8 Şubat 2010
  13. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    incir çekirdeiğini doldurmaz olurmu?

sevgilin demekki erkek erkeğe takılmayı içki olarak algılıyor.. ve inan bana bu içki muhabbetleri erkekler arasındaki en güçlü bağdır..yavaş yavaş her buluşmalarında içki içecekler.. önce haftada 1 e inecek ve sonra sıklaşacak..

sonra birbirlerini gördüklerinde yada telefonlaştıklarında" akşam ne içelim" muahbetleri olacak..

sen evlendikten sonra bir bakacaksın.. adam içmek için seni evde bırakıp gidiyor..

14. 8 Şubat 2010
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    ıçki malesef öyle ''içme '' deyince ''tamam hayatım sen istemezsen içmem'' şeklinde karşılık bulunacak bir konu değil..

Bu tarz içki sigara konularında çok fazla sık boğaz etmek genelde ters teper, sizde olduğu gibi..

Biz kadınlar, şu sigarayı içme, şu içkiyi bırak deyince hemen karşı taraftan ''hay hay' denmesini bekliyoruz ama olmuyor işte..

Bı konularda sabırlı olmak lazım bence.Yavaştan ince ince duruma göre ısrarcı olmak ya da yavaş yaklaşmak..Bilmiyorum ben böyle düşünüyorum..
    Bu konuda yani biraz fazla üstüne gittiğiniz için sizi bir nebze haksız buldum..
    Bu ayrı bir konu..

Ama sevgiliniz de göz dağı verme konusunda uzmanmış..
    Şartlarını sunmuş, kendine çeki düzen verirsen ara yoksa arama demiş..Bu sebepten bitirmeyi göze alması hoş değil.Biraz ılımlı olabilirdi.
    Bu da yanlış..

Onu kaybetmeyi göze alamıyorsan kendine çeki düzen ver ve ara...
    Adamın şartı ortada , ya uyucan ya uymuycan sana kalmış..

16. 8 Şubat 2010
  17. EU3

EU3 Guest

bak bunada katılıorum, böle şeylerin üstüne gittikçe dahada inada bindirio erkeklerguclubacismile

ama sizde düzgün uyardım öle bağırma çağırma olmadı diosunuz ona rağmen böle resti çekmesi çok yanlış olmuş:umursamaz:

bence aramayın, o kafasındaki "makul eş" kavramını gözden geçirsin, sizde karşınızdakinin sizden beklediği şeylerin sizin açınızdan nekadar doğru olduğunu düşünün, zamanla herşey daha netleşir kafanızda..

18. 8 Şubat 2010
  19. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Bence de...

Onun da aslında sinirle söylediğini düşünüyorum ve sen aramazsan arıycağını düşünüyorum..